Discuţiile lui Emil Dumitru (507)

Discuţii care au primit răspuns (364) Răspunsuri Activitatea Recentă

"Frumos, ermetic, concentrat... alt stil am descoperit... „După o furtună năpraznică,…"

Emil Dumitru a răspuns Iul 5, 2017 lui Apropo...

29 Iul 25, 2017
Răspunsul lui Tudor Cicu

"Mulțumesc pentru lectură și coment, Mihaela Suciu. Da, a participat în urmă cu ceva…"

Emil Dumitru a răspuns Iul 1, 2017 lui Precizie… matematică!

5 Iul 2, 2017
Răspunsul lui Ioniţă Gabriela

"Mulțumesc pentru lectură și coment, Nikol MerBreM. Aveți dreptate, am corectat."

Emil Dumitru a răspuns Iun 28, 2017 lui Precizie… matematică!

5 Iul 2, 2017
Răspunsul lui Ioniţă Gabriela

"„Ați fost vreodată atât de sus ca să înțelegeți ce înseamnă să cazi de acolo?”... am…"

Emil Dumitru a răspuns Apr 22, 2017 lui Să ating oameni

16 Apr 26, 2017
Răspunsul lui Corina Militaru

"Mulțumesc pentru lectură și coment, Corina."

Emil Dumitru a răspuns Apr 21, 2017 lui CITATUL LUI GARCIA

9 Apr 21, 2017
Răspunsul lui Emil Dumitru

"Chiar așa: „De ce, Dumnezeule, ai numit-o Muza?”... numai tu știi explicația. Frumos…"

Emil Dumitru a răspuns Apr 6, 2017 lui Geneza „M”

13 Mai 16, 2017
Răspunsul lui Denisa Curea Popa

" "

Emil Dumitru a răspuns Apr 6, 2017 lui CITATUL LUI GARCIA

9 Apr 21, 2017

"Sofia, mulțumesc pentru lectură și coment. Am crezut că mă vei critica datorită fapt…"

9 Apr 21, 2017

"Mulțumesc foarte mult, Augusta Cristina Călin, pentru tot. Am corectat."

9 Apr 21, 2017

",,Mulțam Domne!” că șineva are curaju să scrie așe de fain... în neoșul dialect deli…"

Emil Dumitru a răspuns Apr 4, 2017 lui Muierea me

11 Apr 20, 2017
Răspunsul lui Corina Militaru

Insignă

Se încarcă...

link-uri utile

REGULAMENT site

http://DIACRITICE.opa.ro/

descarcă AUTO CORECT!

http://DEXonline.ro/

Dicționar de SINONIME

Dicționar de RIME

Haiku, Tanka, Senryu...

Vă invităm să citiți și:

La ceas aniversar

Figuri de stil

Folosirea virgulei

Activitatea Recentă

Mihaela Suciu a lăsat un comentariu pentru Cristina-Monica Moldoveanu
cu 38 minute în urmă
Mihaela Suciu a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Torent a utilizatorului Camelia Ardelean
cu 41 minute în urmă
Utilizatorului Mihaela Suciu îi place postarea pe blog Torent a lui Camelia Ardelean
cu 56 minute în urmă
Sofia Sincă a lăsat un comentariu pentru MARINELA BARABULA
cu 2 ore în urmă
MARINELA BARABULA este acum membru al ÎNSEMNE CULTURALE
cu 2 ore în urmă
Utilizatorului Ionel Mony Constantin îi place postarea pe blog Torent a lui Camelia Ardelean
cu 7 ore în urmă
Utilizatorului Mihaela Chitic îi place postarea pe blog flori a lui Mitică Horlaci
cu 9 ore în urmă
Nădejde Angelina a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Înger de cuvinte (Maestrului Emil Brumaru) a utilizatorului Nădejde Angelina
cu 19 ore în urmă
Camelia Ardelean a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog mumie a utilizatorului nicolae vaduva
cu 20 ore în urmă
Camelia Ardelean a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Ninsa iarnă a utilizatorului Dan Mitrache
cu 20 ore în urmă
Camelia Ardelean a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Rondelul lui „n-a fost să fie” a utilizatorului Valeria Merca
cu 20 ore în urmă
Camelia Ardelean a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Înger de cuvinte (Maestrului Emil Brumaru) a utilizatorului Nădejde Angelina
cu 20 ore în urmă
Camelia Ardelean a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Voiam cândva să mă mărit (pamflet) a utilizatorului Camelia Ardelean
cu 20 ore în urmă
Postare de log efectuată de Camelia Ardelean
cu 20 ore în urmă
Mitică Horlaci a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog când plâng a utilizatorului Mitică Horlaci
ieri
Mitică Horlaci a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog când plâng a utilizatorului Mitică Horlaci
ieri
ieri
Mitică Horlaci a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog flori a utilizatorului Mitică Horlaci
ieri
Mitică Horlaci a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog străinul ( II ) a utilizatorului Mitică Horlaci
ieri
Mitică Horlaci a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog străinul ( II ) a utilizatorului Mitică Horlaci
ieri

© 2019   Created by Ion Lazăr da Coza.   Oferit de

Embleme  |  Raportare eroare  |  Termeni de utilizare a serviciilor