Discuţiile lui Mihaela Suciu (1,077)

Discuţii care au primit răspuns (800) Răspunsuri Activitatea Recentă

"Zâmbetul din final... Tăria femeii! Admirabil adus din condei!"

Mihaela Suciu a răspuns ieri lui Mărgele negre (de Ion Lazăr da Coza)

4 ieri
Răspunsul lui Mihaela Suciu

"E revigorantă! Fiecare îşi poate face micul Eden dacă..."

Mihaela Suciu a răspuns ieri lui Carantină ca-n povești

4 ieri
Răspunsul lui Giurgiu Silvia

"Bine ai revenit! M-a încântat episodul, corect, cursiv... Continuă!"

Mihaela Suciu a răspuns Mai 19 lui Labirintul verde - X -

2 Mai 19

"Mulțumesc frumos, celor șase oameni-prieteni prezenți în pagină!"

Mihaela Suciu a răspuns Apr 4 lui Veste!

11 Apr 4

"Mulțumesc, Gabi! Mă bucur că-mi răspunzi, că-mi ești aproape și te îmbrățișez cu dra…"

11 Apr 4

"Mulțumesc, Tudor! Nu-i chiar proză, e doar un mesaj, zic eu. Îmbrățișări, cu două mâ…"

11 Apr 4

"Am revenit! Ce bine ar fi de ne-am trezi din ,,virusul” hipnotic, din paralizia asta…"

Mihaela Suciu a răspuns Apr 1 lui Amintirile viitorului ( proză scrisă în 2012)

14 Mai 15
Răspunsul lui Sofia Sincă

"Mulțumesc, Sofi, şi-ți trimit un gând luminos! Declarația e pentru toți cei dragi mi…"

Mihaela Suciu a răspuns Mar 28 lui Veste!

11 Apr 4

"Mulțumesc frumos! N-a fost intenția mea asta, am adus un omagiu lui Ion Lazăr şi pen…"

Mihaela Suciu a răspuns Mar 27 lui Veste!

11 Apr 4

"Mulțumesc frumos! Mesajul era pentru toți care mi s-au cuibărit în suflet şi un omag…"

Mihaela Suciu a răspuns Mar 27 lui Veste!

11 Apr 4

Insignă

Se încarcă...

Despre

Ion Lazăr da Coza a creat această reţea Ning.

Zile de naştere

Zile de naştere sărbătorite astăzi

link-uri utile

REGULAMENT site

http://DIACRITICE.opa.ro/

descarcă AUTO CORECT!

http://DEXonline.ro/

Dicționar de SINONIME

Dicționar de RIME

Haiku, Tanka, Senryu...

Vă invităm să citiți și:

La ceas aniversar

Figuri de stil

Folosirea virgulei

Activitatea Recentă

Lui Chris i-a plăcut discuţia În Elada, pe urmele lui Homer... (6) a lui Tudor Cicu
cu 7 secunde în urmă
Lui nicolae vaduva i-a plăcut discuţia În Elada, pe urmele lui Homer... (9) a lui Tudor Cicu
cu 40 minute în urmă
Vasilisia Lazăr (da Coza) a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog O viorea şoptea cu glas de aur a utilizatorului gabriel cristea
cu 7 ore în urmă
Utilizatorului Vasilisia Lazăr (da Coza) îi place postarea pe blog Despărțire a lui Blăjan Ovidiu
cu 7 ore în urmă
Vasilisia Lazăr (da Coza) a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Despărțire a utilizatorului Blăjan Ovidiu
cu 7 ore în urmă
Utilizatorului Vasilisia Lazăr (da Coza) îi place postarea pe blog O viorea şoptea cu glas de aur a lui gabriel cristea
cu 7 ore în urmă
Vasilisia Lazăr (da Coza) a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Nevinovăție (de Ion Lazăr da Coza) a utilizatorului Vasilisia Lazăr (da Coza)
cu 7 ore în urmă
Lui Dorina Cracană i-a plăcut discuţia În Elada, pe urmele lui Homer... (7) a lui Tudor Cicu
cu 8 ore în urmă
Utilizatorului Vasile Burduşa îi place postarea pe blog fotografie de arhivă a lui gina zaharia
cu 8 ore în urmă
Utilizatorului Vasile Burduşa îi place postarea pe blog Ningea la început de mai a lui gabriel cristea
cu 8 ore în urmă
Utilizatorului Vasile Burduşa îi place postarea pe blog Nevinovăție (de Ion Lazăr da Coza) a lui Vasilisia Lazăr (da Coza)
cu 8 ore în urmă
Lui Dorina Cracană i-a plăcut discuţia În Elada, pe urmele lui Homer... (6) a lui Tudor Cicu
cu 9 ore în urmă
Lui Dorina Cracană i-a plăcut discuţia În Elada, pe urmele lui Homer... (5) a lui Tudor Cicu
cu 9 ore în urmă
Utilizatorului Vasile Burduşa îi place postarea pe blog Poveste de război (de Ion Lazăr da Coza) a lui Vasilisia Lazăr (da Coza)
cu 9 ore în urmă
gabriel cristea a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Ningea la început de mai a utilizatorului gabriel cristea
cu 10 ore în urmă
gabriel cristea a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Ningea la început de mai a utilizatorului gabriel cristea
cu 10 ore în urmă
Mihaela Suciu a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Ningea la început de mai a utilizatorului gabriel cristea
cu 11 ore în urmă
Utilizatorului Mihaela Suciu îi place postarea pe blog O viorea şoptea cu glas de aur a lui gabriel cristea
cu 11 ore în urmă
Lui Dorina Cracană i-a plăcut discuţia În Elada, pe urmele lui Homer... (4) a lui Tudor Cicu
cu 12 ore în urmă
Utilizatorului Vasile Burduşa îi place postarea pe blog Străină, totuși (de Ion Lazăr da Coza) a lui Vasilisia Lazăr (da Coza)
cu 12 ore în urmă

© 2020   Created by Ion Lazăr da Coza.   Oferit de

Embleme  |  Raportare eroare  |  Termeni de utilizare a serviciilor