Discuţiile lui Bidulescu Constantin (203)

Discuţii care au primit răspuns (7) Răspunsuri Activitatea Recentă

"Frumoasă poveste despre prietenie şi întâmplări din liceu. În legătură cu subiectul…"

Bidulescu Constantin a răspuns Iul 28, 2019 lui Asociaţia secretă „Broscoiul”

6 Sep 21, 2019
Răspunsul lui Pop Dorina

"Ca să nu îmbătrânim, E bine să mai glumim."

Bidulescu Constantin a răspuns Dec 10, 2017 lui O familie ghinionistă

7 Dec 10, 2017
Răspunsul lui Bidulescu Constantin

"Mulţumesc, doamna Sofia. Mă bucur că v-a plăcut. "

Bidulescu Constantin a răspuns Dec 6, 2017 lui O familie ghinionistă

7 Dec 10, 2017

"Mulţumesc, doamna Dorina."

Bidulescu Constantin a răspuns Dec 4, 2017 lui O familie ghinionistă

7 Dec 10, 2017

"Mulţumesc şi eu, doamna Suciu! "

Bidulescu Constantin a răspuns Dec 2, 2017 lui Interviuri

4 Dec 2, 2017

"Mulţumesc. Mă bucur că v-a plăcut. "

Bidulescu Constantin a răspuns Dec 2, 2017 lui Interviuri

4 Dec 2, 2017

"Mă bucur că v-a plăcut, doamna Gabriela. Trist dar adevărat!"

Bidulescu Constantin a răspuns Mar 7, 2016 lui Interviuri

5 Mar 7, 2016
Răspunsul lui Pop Dorina

Insignă

Se încarcă...

Despre

Ion Lazăr da Coza a creat această reţea Ning.

link-uri utile

REGULAMENT site

http://DIACRITICE.opa.ro/

descarcă AUTO CORECT!

http://DEXonline.ro/

Dicționar de SINONIME

Dicționar de RIME

Haiku, Tanka, Senryu...

Vă invităm să citiți și:

La ceas aniversar

Figuri de stil

Folosirea virgulei

Activitatea Recentă

Tudor Cicu a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog dacă n-ar fi apus mult înainte soarele a utilizatorului Tudor Cicu
cu 2 ore în urmă
Tudor Cicu a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog dacă n-ar fi apus mult înainte soarele a utilizatorului Tudor Cicu
cu 2 ore în urmă
Utilizatorului nicolae vaduva îi place postarea pe blog piese de schimb – imagini din visul de azi-noapte a lui Mihaela Popa
cu 3 ore în urmă
nicolae vaduva a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog piese de schimb – imagini din visul de azi-noapte a utilizatorului Mihaela Popa
cu 3 ore în urmă
Dinca Valerian a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog cheia a utilizatorului Dinca Valerian
cu 5 ore în urmă
Mihaela Popa a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog cheia a utilizatorului Dinca Valerian
cu 5 ore în urmă
Utilizatorului Mihaela Popa îi place postarea pe blog cheia a lui Dinca Valerian
cu 5 ore în urmă
Utilizatorului Mihaela Popa îi place postarea pe blog Mă iubiți puțin mai târziu a lui Denisa Curea Popa
cu 5 ore în urmă
Mihaela Popa a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Mă iubiți puțin mai târziu a utilizatorului Denisa Curea Popa
cu 5 ore în urmă
Utilizatorului Mihaela Popa îi place postarea pe blog Sub vremea unui cerb sau unui zbor a lui gabriel cristea
cu 5 ore în urmă
Mihaela Popa a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Sub vremea unui cerb sau unui zbor a utilizatorului gabriel cristea
cu 5 ore în urmă
Mihaela Popa a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog o noapte polară și atât a utilizatorului gina zaharia
cu 5 ore în urmă
Utilizatorului Mihaela Popa îi place postarea pe blog o noapte polară și atât a lui gina zaharia
cu 5 ore în urmă
Utilizatorului Dinca Valerian îi place postarea pe blog piese de schimb – imagini din visul de azi-noapte a lui Mihaela Popa
cu 5 ore în urmă
Mihaela Popa a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog piese de schimb – imagini din visul de azi-noapte a utilizatorului Mihaela Popa
cu 5 ore în urmă
Dinca Valerian a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog plouă adânc a utilizatorului Dinca Valerian
cu 6 ore în urmă
Dinca Valerian a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog desprins a utilizatorului Dinca Valerian
cu 6 ore în urmă
Mihaela Popa a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Când zăresc trecând o muză a utilizatorului gabriel cristea
cu 6 ore în urmă
Utilizatorului Mihaela Popa îi place postarea pe blog Când zăresc trecând o muză a lui gabriel cristea
cu 6 ore în urmă
Mihaela Popa a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog plouă adânc a utilizatorului Dinca Valerian
cu 6 ore în urmă

© 2020   Created by Ion Lazăr da Coza.   Oferit de

Embleme  |  Raportare eroare  |  Termeni de utilizare a serviciilor