Discuţiile lui constanta popescu (29)

Discuţii care au primit răspuns (11) Răspunsuri Activitatea Recentă

"Vă anunț că am luat de la poștă antilogiile pentru care sunt foarte bucuroasă și mân…"

constanta popescu a răspuns Aug 11, 2017 lui Antologia „ATLASUL CU DIEZI” – 2017

63 Aug 29, 2017
Răspunsul lui Darie Giurgiu

"Foarte frumoasă! Vă felicit și mulțumesc mult!"

constanta popescu a răspuns Aug 4, 2017 lui Antologia „ATLASUL CU DIEZI” – 2017

63 Aug 29, 2017
Răspunsul lui Darie Giurgiu

"mulțumesc frumos! Voi dori și eu 2 exemplare de care voi fi foarte mândră!În mod sig…"

constanta popescu a răspuns Iun 29, 2017 lui MANUSCRISUL NOII ANTOLOGII

28 Iul 14, 2017
Răspunsul lui Vasilisia Lazăr (da Coza)

"o carte frumoasă, iar cuprinsul ei, o bogăție...felicitări!"

constanta popescu a răspuns Nov 16, 2015 lui „Labirinturi autumnale”, ediția a II-a – carte digitală

17 Nov 17, 2017
Răspunsul lui giurgiu maria

"felicitări,  vă admir pe amândoi! Ați făcut un lucru f frumos, operă de artă!"

constanta popescu a răspuns Nov 10, 2015 lui „Reflexii” (dialog literar-artistic Gina Zaharia – Mihai Cătrună)

21 Ian 9, 2016
Răspunsul lui Ion Lazăr da Coza

"Un Paște fericit întregului colectiv al Însemnelor Culturale!"

constanta popescu a răspuns Apr 19, 2014 lui Imagini din/cu Antologia „Autograf pentru m(â)ine” (în format tipărit)

20 Iun 28, 2014
Răspunsul lui Valeriu Anghel

"abia o aștept! vă mulțumesc"

constanta popescu a răspuns Mar 30, 2014 lui Imagini din/cu Antologia „Autograf pentru m(â)ine” (în format tipărit)

20 Iun 28, 2014
Răspunsul lui Valeriu Anghel

"apreciez și mă înscriu "

constanta popescu a răspuns Ian 24, 2014 lui Detalii despre achiziționarea Antologiei „Autograf pentru m(â)ine”

35 Iul 11, 2014
Răspunsul lui Ion Lazăr da Coza

"Mulțumesc din inimă celor care a făcut posibilă aceasta superbă lucrare și s-au aple…"

constanta popescu a răspuns Ian 4, 2014 lui „Autograf pentru m(â)ine” – Antologie „Însemne culturale”

43 Feb 23, 2014
Răspunsul lui Zarra

"Am trimis și eu materialul d-nei Șincă Sofia.Sunt valabile,nu?"

constanta popescu a răspuns Nov 3, 2013 lui Antologie „Însemne Culturale”

27 Nov 3, 2013
Răspunsul lui constanta popescu

Insignă

Se încarcă...

Despre

Ion Lazăr da Coza a creat această reţea Ning.

link-uri utile

REGULAMENT site

http://DIACRITICE.opa.ro/

descarcă AUTO CORECT!

http://DEXonline.ro/

Dicționar de SINONIME

Dicționar de RIME

Haiku, Tanka, Senryu...

Vă invităm să citiți și:

La ceas aniversar

Figuri de stil

Folosirea virgulei

Activitatea Recentă

Nicu Zacheu a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Aventură aeronautică a utilizatorului Nicu Zacheu
cu 1 oră în urmă
Utilizatorului gabriel cristea îi place postarea pe blog Schaltiniena florilor de mac - in memoriam dragului Ion Lazăr da Coza a lui Valeria Merca
cu 1 oră în urmă
Utilizatorului Lidia Pervu îi place postarea pe blog În umbra eternei tăceri a lui Zarra
cu 1 oră în urmă
Postare de log efectuată de Lavinia Elena Niculicea
cu 2 ore în urmă
Utilizatorului Vasilisia Lazăr (da Coza) îi place postarea pe blog Nu mă chemați... răsare luna... dedic aceste versuri in memoriam Ion Lazăr da Coza a lui Rădița Răpeanu
cu 2 ore în urmă
Rădița Răpeanu a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Nu mă chemați... răsare luna... dedic aceste versuri in memoriam Ion Lazăr da Coza a utilizatorului Rădița Răpeanu
cu 2 ore în urmă
Valeria Merca a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Ridică-te, Lazăre! a utilizatorului Ana Cîmpeanu
cu 3 ore în urmă
Ana Cîmpeanu şi-a partajat postarea de blog pe Facebook
cu 3 ore în urmă
Ana Cîmpeanu şi-a partajat postarea de blog pe Facebook
cu 3 ore în urmă
Utilizatorului Valeria Merca îi place postarea pe blog Ridică-te, Lazăre! a lui Ana Cîmpeanu
cu 3 ore în urmă
Valeria Merca a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Aventură aeronautică a utilizatorului Nicu Zacheu
cu 3 ore în urmă
Valeria Merca a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Germen a utilizatorului eunescu
cu 3 ore în urmă
Utilizatorului Valeria Merca îi place postarea pe blog Mă iartă Ioane... a lui bolache alexandru
cu 3 ore în urmă
Valeria Merca a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Mă iartă Ioane... a utilizatorului bolache alexandru
cu 3 ore în urmă
Valeria Merca a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Schaltiniena florilor de mac - in memoriam dragului Ion Lazăr da Coza a utilizatorului Valeria Merca
cu 3 ore în urmă
Valeria Merca a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Nu mă chemați... răsare luna... dedic aceste versuri in memoriam Ion Lazăr da Coza a utilizatorului Rădița Răpeanu
cu 3 ore în urmă
Utilizatorului Valeria Merca îi place postarea pe blog Nu mă chemați... răsare luna... dedic aceste versuri in memoriam Ion Lazăr da Coza a lui Rădița Răpeanu
cu 3 ore în urmă
Postare de log efectuată de Rădița Răpeanu
cu 5 ore în urmă
bolache alexandru a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Mă iartă Ioane... a utilizatorului bolache alexandru
cu 7 ore în urmă
Sofia Sincă a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Mă iartă Ioane... a utilizatorului bolache alexandru
cu 7 ore în urmă

© 2020   Created by Ion Lazăr da Coza.   Oferit de

Embleme  |  Raportare eroare  |  Termeni de utilizare a serviciilor