Discuţiile lui Tudor Cicu (217)

Discuţii care au primit răspuns (137) Răspunsuri Activitatea Recentă

"Încurcate mai sunt căile unei Mințișoare inspirate (din acei poeți clasici), dar via…"

Tudor Cicu a răspuns Aug 11 lui S-a scumpit oţetul!

9 Luni
Răspunsul lui Ioniţă Gabriela

"Interiorul durerii e lăcașul de unde ne vin cuvintele. Nichita spunea poetic: „Să ne…"

Tudor Cicu a răspuns Aug 11 lui FUGA

4 Aug 11
Răspunsul lui Tudor Cicu

"Mulțumesc, Ana! Pe cine am strigat, nu m-a auzit. Dar iată, sunt și cei din care au…"

Tudor Cicu a răspuns Iun 8 lui Un ospăț de pomină

13 Iun 8
Răspunsul lui Tudor Cicu

"Ion Lazăr da Coza: dacă aș fi știut, din copilărie, că le voi face statui celor din…"

Tudor Cicu a răspuns Iun 8 lui Un ospăț de pomină

13 Iun 8
Răspunsul lui Tudor Cicu

"Doamna Vasilisia: dacă am dobândit harul alor mei, atunci nu am decât să le mulțumes…"

Tudor Cicu a răspuns Mai 21 lui Un ospăț de pomină

13 Iun 8
Răspunsul lui Tudor Cicu

"Mulțumesc de comentariu, doamnă Vasilisia! Fiindcă ați amintit de Hanul Ancuței, tre…"

Tudor Cicu a răspuns Mai 21 lui Mehmet Deliù

15 Iun 28
Răspunsul lui Ana C. Ronescu

"Doamna Sofia: Mi-am închipuit că sunt acolo, pe scăunelul meu, conștient de norocul…"

Tudor Cicu a răspuns Mai 18 lui Un ospăț de pomină

13 Iun 8
Răspunsul lui Tudor Cicu

"Valeria: Tot din prisaca mea vin acum, mulțumit de ziua petrecută printre stupii mei…"

Tudor Cicu a răspuns Mai 18 lui Un ospăț de pomină

13 Iun 8
Răspunsul lui Tudor Cicu

"Mulțumesc, Nikol. Amuzantă mi s-a părut când am auzit-o și eu, chiar din gura tatei.…"

Tudor Cicu a răspuns Mai 17 lui Un ospăț de pomină

13 Iun 8
Răspunsul lui Tudor Cicu

"Nikol: acum citesc și comentariul tău. Mi-a făcut plăcere revederea pe lectura acest…"

Tudor Cicu a răspuns Mai 16 lui Mehmet Deliù

15 Iun 28
Răspunsul lui Ana C. Ronescu

Insignă

Se încarcă...

link-uri utile

REGULAMENT site

http://DIACRITICE.opa.ro/

descarcă AUTO CORECT!

http://DEXonline.ro/

Dicționar de SINONIME

Dicționar de RIME

Haiku, Tanka, Senryu...

Vă invităm să citiți și:

La ceas aniversar

Figuri de stil

Folosirea virgulei

Activitatea Recentă

Utilizatorului Vasile Burduşa îi place postarea pe blog Nelinişte a lui autor necunoscut
cu 11 minute în urmă
Utilizatorului Vasile Burduşa îi place postarea pe blog timp a lui Darie Giurgiu
cu 11 minute în urmă
Postări de log efectuate de autor necunoscut
cu 1 oră în urmă
autor necunoscut a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Se leagănă a utilizatorului autor necunoscut
cu 1 oră în urmă
autor necunoscut a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Suspans a utilizatorului autor necunoscut
cu 1 oră în urmă
autor necunoscut a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Nelinişte a utilizatorului autor necunoscut
cu 1 oră în urmă
autor necunoscut a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Nelinişte a utilizatorului autor necunoscut
cu 1 oră în urmă
autor necunoscut a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Acolo unde sunt a utilizatorului autor necunoscut
cu 2 ore în urmă
Ana Cîmpeanu a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Război interior a utilizatorului Costel Zăgan
cu 2 ore în urmă
Ana Cîmpeanu şi autor necunoscut sunt acum prieteni
cu 2 ore în urmă
Utilizatorului Ana Cîmpeanu îi place postarea pe blog Acolo unde sunt a lui autor necunoscut
cu 2 ore în urmă
Ana Cîmpeanu a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Acolo unde sunt a utilizatorului autor necunoscut
cu 2 ore în urmă
Utilizatorului Ana Cîmpeanu îi place postarea pe blog constatări a lui nicolae vaduva
cu 2 ore în urmă
Ana Cîmpeanu a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog constatări a utilizatorului nicolae vaduva
cu 2 ore în urmă
Ana Cîmpeanu a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Scurt-metraj a utilizatorului Mirela Ciupercă
cu 2 ore în urmă
Postare de log efectuată de Ana Cîmpeanu
cu 2 ore în urmă
Ana Cîmpeanu a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Înger pribeag a utilizatorului Ana Cîmpeanu
cu 2 ore în urmă
Utilizatorului Mihaela Chitic îi place postarea pe blog Copacul meu drag a lui gina zaharia
cu 2 ore în urmă
Mirela Ciupercă a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Acolo unde sunt a utilizatorului autor necunoscut
cu 4 ore în urmă
Utilizatorului Mirela Ciupercă îi place postarea pe blog Acolo unde sunt a lui autor necunoscut
cu 4 ore în urmă

frecvență trafic

© 2018   Created by Ion Lazăr da Coza.   Oferit de

Embleme  |  Raportare eroare  |  Termeni de utilizare a serviciilor