Discuţiile lui Simion Cozmescu (28)

Discuţii care au primit răspuns (23) Răspunsuri Activitatea Recentă

" Mulţumesc Mihaela! "

Simion Cozmescu a răspuns Mar 4, 2016 lui Diploma: Premiul al II-lea, poezie – „Va ninge printre umbre” de Simion Cozmescu

12 Mar 5, 2016
Răspunsul lui Simion Cozmescu

"Sunt de părere că eliminarea autonotării e necesară, e o bătaie de cap în plus, un s…"

Simion Cozmescu a răspuns Feb 29, 2016 lui Rezultatele Concursului „Alb hoinar”, ediția a II-a

66 Mar 4, 2016
Răspunsul lui Angi Cristea

"Mulţumesc domnule Dume!"

Simion Cozmescu a răspuns Feb 28, 2016 lui Diploma: Premiul al II-lea, poezie – „Va ninge printre umbre” de Simion Cozmescu

12 Mar 5, 2016

"Mulţumesc Gina!"

Simion Cozmescu a răspuns Feb 28, 2016 lui Diploma: Premiul al II-lea, poezie – „Va ninge printre umbre” de Simion Cozmescu

12 Mar 5, 2016

"Mulţumesc Violeta! "

12 Mar 5, 2016

"Mulţumesc! Un lucru neaşteptat cumva, mărturisit neaşteptat, dar sincer dorit să se…"

Simion Cozmescu a răspuns Feb 28, 2016 lui Rezultatele Concursului „Alb hoinar”, ediția a II-a

66 Mar 4, 2016
Răspunsul lui Angi Cristea

"Vot hoinar 1-7p 2-9p 3-8p 4-8p 5-4p 6-9p 7-10p 8- 9-8p 10-6p 11-7p 12- 13-7p 14-6p 1…"

Simion Cozmescu a răspuns Feb 22, 2016 lui AICI se votează cele 36 de poezii înscrise la Concursul „Alb hoinar”, ediția a II-a

54 Feb 27, 2016
Răspunsul lui Munteanu Catalina Nicoleta

"Am văzut Vassilisia. Ion şi el mi-a dat notă mare, vă mulţumesc. Mulţumesc tuturor c…"

Simion Cozmescu a răspuns Nov 30, 2015 lui Rezultatele Concursului „Labirinturi autumnale, ediția a II-a”

165 Nov 30, 2015
Răspunsul lui Ion Lazăr da Coza

"De data asta, m-am ,,pierdut" în labirint Dezamăgit am fost, nu o să vă mint. Dar ci…"

Simion Cozmescu a răspuns Nov 30, 2015 lui Rezultatele Concursului „Labirinturi autumnale, ediția a II-a”

165 Nov 30, 2015
Răspunsul lui Ion Lazăr da Coza

"Felicitări Melania! "

Simion Cozmescu a răspuns Nov 2, 2015 lui Diploma: Premiul I, poezie – „În vis Ada Kaleh” de Melania Briciu Atanasiu

27 Nov 8, 2015
Răspunsul lui Melania Briciu Atanasiu

Insignă

Se încarcă...

Zile de naştere

link-uri utile

REGULAMENT site

http://DIACRITICE.opa.ro/

descarcă AUTO CORECT!

http://DEXonline.ro/

Dicționar de SINONIME

Dicționar de RIME

Haiku, Tanka, Senryu...

Vă invităm să citiți și:

La ceas aniversar

Figuri de stil

Folosirea virgulei

Activitatea Recentă

Utilizatorului Vasile Burduşa îi place postarea pe blog Spune-mi, fa, ce lună e a lui Darius Noiembrie
cu 1 oră în urmă
Mihaela Suciu a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog melopee a utilizatorului Djamal mahmoud
cu 1 oră în urmă
Mihaela Suciu a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Cu părul tău vântură stele a utilizatorului Gabriel Cristea
cu 1 oră în urmă
Lui Ada Nemescu i-a plăcut discuţia Talk-show a lui Ana C. Ronescu
cu 1 oră în urmă
Mihaela Suciu a postat o stare
"Ce intenționez să fac? Fac reclamație! Mi-au furat poza din avatar și mi-au pus o pană! :))"
cu 1 oră în urmă
Utilizatorului Mihaela Suciu îi place postarea pe blog Rămân Anna Frank a lui Costel Zăgan
cu 2 ore în urmă
Denisa Curea Popa şi-a actualizat profilul
cu 2 ore în urmă
Utilizatorului Vasile Burduşa îi place postarea pe blog Pilda fluturelui a lui Cristian Je
cu 2 ore în urmă
Utilizatorului Denisa Curea Popa îi place postarea pe blog Cu părul tău vântură stele a lui Gabriel Cristea
cu 4 ore în urmă
Postare de log efectuată de Costel Zăgan
cu 6 ore în urmă
Utilizatorului Denisa Curea Popa îi place postarea pe blog Urme a lui Lidia Pervu
cu 7 ore în urmă
Utilizatorului Denisa Curea Popa îi place postarea pe blog Om-lumânare a lui Lidia Pervu
cu 7 ore în urmă
Utilizatorului Denisa Curea Popa îi place postarea pe blog Trece vremea... a lui Lidia Pervu
cu 7 ore în urmă
Utilizatorului Denisa Curea Popa îi place postarea pe blog Călător cu tine, vânt a lui Lidia Pervu
cu 7 ore în urmă
Utilizatorului Denisa Curea Popa îi place postarea pe blog Deziluzii a lui Lidia Pervu
cu 7 ore în urmă
Utilizatorului Hatos Vasile îi place postarea pe blog Relicve a lui Darie Giurgiu
cu 8 ore în urmă
Utilizatorului Hatos Vasile îi place postarea pe blog Poezie modernă (contemporan cu trendul) a lui Cristian Je
cu 8 ore în urmă
Utilizatorului Hatos Vasile îi place postarea pe blog Vine o vreme a lui Agafia Drăgan
cu 8 ore în urmă
Utilizatorului Hatos Vasile îi place postarea pe blog In(clean)are a lui Lidia Pervu
cu 8 ore în urmă
Utilizatorului Vasile Burduşa îi place postarea pe blog Întru a lui Agafia Drăgan
cu 9 ore în urmă

© 2019   Created by Ion Lazăr da Coza.   Oferit de

Embleme  |  Raportare eroare  |  Termeni de utilizare a serviciilor