Discuţiile lui Rostarciuc Gabriela Manuela (22)

Discuţii care au primit răspuns (7) Răspunsuri Activitatea Recentă

"Nu va cunosc,am putea fi prieteni. Atitudinea mea nu lasa de dorit dumneavoastra int…"

Rostarciuc Gabriela Manuela a răspuns Feb 20, 2013 lui "Dejavu pe o scena" (Dejavu su una scena"-collezione narrativa "Gli uomini sono belli"-Caravaggio Editore

11 Feb 20, 2013
Răspunsul lui Ionel Mony Constantin

"Eu nu am raspuns tantos ca un curcan pe o baliga, sunteti rautacios signor Money! Va…"

Rostarciuc Gabriela Manuela a răspuns Feb 20, 2013 lui "Dejavu pe o scena" (Dejavu su una scena"-collezione narrativa "Gli uomini sono belli"-Caravaggio Editore

11 Feb 20, 2013

"Doar atat imi amintesc din limba romana...si nu mi-e rusine,pot face chiar combinati…"

11 Feb 20, 2013

"daca doriti sa faceti corectie gramaticala pe text,o astept... "

Rostarciuc Gabriela Manuela a răspuns Feb 20, 2013 lui Poemul celui care te iubeste ("Vanatoarea de suflete"-nuvela)-autoare Rostarciuc Manuela

8 Feb 21, 2013
Răspunsul lui Vasilisia Lazăr Grădinariu

"Nu am copiat nimic,v-am scris doar de unde provine ,poemul are povestea sa...vi se p…"

Rostarciuc Gabriela Manuela a răspuns Feb 20, 2013 lui Poemul celui care te iubeste ("Vanatoarea de suflete"-nuvela)-autoare Rostarciuc Manuela

8 Feb 21, 2013

"Eu sunt scriitoare nu corectoare..."

11 Feb 20, 2013

"Initial poemul a fost scris in italiana de Vlass Gierhard iubitei sale Annè care nu…"

8 Feb 21, 2013

Despre

Ion Lazăr da Coza a creat această reţea Ning.

colaborări

în parteneriat cu

Revista „Eminesciana” 

ultimul număr

AICI

link-uri utile

REGULAMENT site

http://DIACRITICE.opa.ro/

descarcă AUTO CORECT!

http://DEXonline.ro/

Dicționar de SINONIME

Dicționar de RIME

Haiku, Tanka, Senryu...

Vă invităm să citiți și:

La ceas aniversar

Figuri de stil

Folosirea virgulei

donații

Pentru cei care doresc să susțină acest site, DONAȚII la: 

RO45CECEB00008RON1057488

titular cont: LAZAR VASILISIA 

(CEC Bank)

*

Așteptăm DONATORI și pentru perioada septembrie 2022 - septembrie 2023:

Activitatea Recentă

Postare de log efectuată de Mick Lorem
cu 16 minute în urmă
Dinca Valerian a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog născociri a utilizatorului Dinca Valerian
cu 1 oră în urmă
Chris a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Haiku Japonia a utilizatorului Costel Zăgan
cu 2 ore în urmă
Utilizatorului Chris îi place postarea pe blog Haiku Japonia a lui Costel Zăgan
cu 2 ore în urmă
Postare de log efectuată de Costel Zăgan
cu 2 ore în urmă
Costel Zăgan a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Lingouri de nori a utilizatorului Costel Zăgan
cu 2 ore în urmă
Chris a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Lingouri de nori a utilizatorului Costel Zăgan
cu 2 ore în urmă
Utilizatorului Chris îi place postarea pe blog Lingouri de nori a lui Costel Zăgan
cu 2 ore în urmă
Lui Ada Nemescu i-a plăcut fotografia lui Ovidiu Gligu
cu 2 ore în urmă
Chris a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog născociri a utilizatorului Dinca Valerian
cu 2 ore în urmă
Utilizatorului Chris îi place postarea pe blog născociri a lui Dinca Valerian
cu 2 ore în urmă
Postare de log efectuată de Floare Arbore
cu 3 ore în urmă
Ovidiu Gligu a postat o fotografie
cu 10 ore în urmă
Ovidiu Gligu şi-a actualizat profilul
cu 10 ore în urmă
Utilizatorului Ovidiu Gligu îi place postarea pe blog Haiku 1 a lui Ovidiu Gligu
cu 10 ore în urmă
Utilizatorului Ovidiu Gligu îi place postarea pe blog Haiku 1 a lui Ovidiu Gligu
cu 10 ore în urmă
Postări de log efectuate de Ovidiu Gligu
cu 10 ore în urmă
Ovidiu Gligu a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Haiku 1 a utilizatorului Ovidiu Gligu
cu 10 ore în urmă
Postare de log efectuată de GeorgePena
cu 15 ore în urmă
Floare Arbore a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog A ști sau a nu ști a utilizatorului Stanescu Valentin
cu 18 ore în urmă

Antologiile site-ului „ÎNSEMNE CULTURALE”

„Ecouri din viitor”, 2022 AICI

Labirinturi  2018 AICI

Atlasul cu diezi  2017 AICI

Autograf pentru m(â)ine  2013 AICI

© 2022   Created by Ion Lazăr da Coza.   Oferit de

Embleme  |  Raportare eroare  |  Termeni de utilizare a serviciilor