Discuţiile lui Gabriela Grădinariu (317)

Discuţii care au primit răspuns (250) Răspunsuri Activitatea Recentă

"Frumos, frumos! Am admirat migala căutării celor mai potrivite nuanțe, ingeniozitate…"

Gabriela Grădinariu a răspuns Sep 14, 2015 lui Mâine te tai!

17 Sep 28, 2015
Răspunsul lui Ioniţă Gabriela

"Interesantă evocare, mi-a plăcut!"

Gabriela Grădinariu a răspuns Aug 24, 2015 lui A

5 Sep 5, 2015
Răspunsul lui Ion Lazăr da Coza

" Din pricepere stilistică și inteligență emoțională  s-a ivit un rotund cald ce-ți î…"

Gabriela Grădinariu a răspuns Aug 17, 2015 lui Tu, Ană, tu…

16 Aug 29, 2015
Răspunsul lui Ioniţă Gabriela

"Ce frumos! Atinsă din nou, e poezia mea preferată din totată scrierea Blandianei...…"

Gabriela Grădinariu a răspuns Iul 22, 2015 lui CUVINTELE ŞI ETERNITATEA

7 Aug 18, 2015
Răspunsul lui Vasilisia Lazăr (da Coza)

"Ce frumos, mi-a mers direct la suflet! Am simțit că scrii despre zbuciumul meu inter…"

Gabriela Grădinariu a răspuns Iul 22, 2015 lui CALEA SPRE FERICIRE

5 Iul 22, 2015
Răspunsul lui Ana-Cristina Popescu

"Aș mai spune și eu ceva, dar ce, Sofy a zis totul atât de bine! Felicitări!"

Gabriela Grădinariu a răspuns Iul 22, 2015 lui Dezlegarea

7 Sep 6, 2015
Răspunsul lui Ion Lazăr da Coza

" Meșteșugit portret al  străbunicului! Transpare în fiecare pasaj respectul, nu dege…"

Gabriela Grădinariu a răspuns Iul 22, 2015 lui Amintiri de peste Dunăre

9 Oct 1, 2015
Răspunsul lui giurgiu maria

"Minunată proză! În maniera lui Laurențiu Fulga, un puzzle îmbinat remarcabil! Alunec…"

Gabriela Grădinariu a răspuns Iul 21, 2015 lui Puzzle

22 Dec 17, 2018
Răspunsul lui Mihaela Suciu

"Textul unui om frumos, m-a încântat!"

Gabriela Grădinariu a răspuns Iul 7, 2015 lui PLACEREA DE A SCRIE

10 Iul 7, 2015
Răspunsul lui Gabriela Grădinariu

"Sunteți fabulos, încă mai râd. Numai un dăruit poate plămădit un text la capătul căr…"

Gabriela Grădinariu a răspuns Iun 3, 2015 lui OSSERVATORE ROMANO

9 Iun 4, 2015
Răspunsul lui Ionel Mony Constantin

Insignă

Se încarcă...

Despre

Ion Lazăr da Coza a creat această reţea Ning.

Zile de naştere

link-uri utile

REGULAMENT site

http://DIACRITICE.opa.ro/

descarcă AUTO CORECT!

http://DEXonline.ro/

Dicționar de SINONIME

Dicționar de RIME

Haiku, Tanka, Senryu...

Vă invităm să citiți și:

La ceas aniversar

Figuri de stil

Folosirea virgulei

Activitatea Recentă

Camelia Ardelean a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Pasărea din tine-n mine cântă - variantă revizuită a utilizatorului gabriel cristea
cu 1 oră în urmă
Utilizatorului Vasile Burduşa îi place postarea pe blog Dincolo de Niagara a lui gina zaharia
cu 2 ore în urmă
Utilizatorului Vasile Burduşa îi place postarea pe blog casa păsărilor cântătoare a lui gina zaharia
cu 2 ore în urmă
Camelia Ardelean a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Cerșetor a utilizatorului nicolae vaduva
cu 3 ore în urmă
Utilizatorului Vasile Burduşa îi place postarea pe blog Cerșetor a lui nicolae vaduva
cu 4 ore în urmă
Mihaela Suciu a contribuit cu răspunsuri la discuţia Sanie cu zurgălăi a utilizatorului Ioniţă Gabriela
cu 6 ore în urmă
Utilizatorului Vasile Burduşa îi place postarea pe blog strop a lui Djamal mahmoud
cu 6 ore în urmă
Utilizatorului Vasile Burduşa îi place postarea pe blog Iubirea este un lup Flămând a lui Darie Giurgiu
cu 7 ore în urmă
Sofia Sincă a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog îngerul a utilizatorului Darie Giurgiu
cu 8 ore în urmă
Sofia Sincă a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Pasărea din tine-n mine cântă - variantă revizuită a utilizatorului gabriel cristea
cu 8 ore în urmă
Utilizatorului Vasile Burduşa îi place postarea pe blog Roata Unirii curge-n trei culori infinite a lui giurgiu maria
cu 13 ore în urmă
Utilizatorului Vasile Burduşa îi place postarea pe blog Ne-am dezvăţat de Ţărnea... a lui Camelia Ardelean
cu 14 ore în urmă
Ionel Mony Constantin a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Cerșetor a utilizatorului nicolae vaduva
cu 16 ore în urmă
Postare de log efectuată de Darie Giurgiu
cu 18 ore în urmă
Utilizatorului Mihaela Chitic îi place postarea pe blog Dincolo de Niagara a lui gina zaharia
cu 18 ore în urmă
Utilizatorului Mihaela Chitic îi place postarea pe blog casa păsărilor cântătoare a lui gina zaharia
cu 18 ore în urmă
Utilizatorului Mihaela Chitic îi place postarea pe blog Cerșetor a lui nicolae vaduva
cu 18 ore în urmă
Lui Ioniţă Gabriela i-a plăcut discuţia Alunul a lui gina zaharia
cu 21 ore în urmă
gina zaharia a contribuit cu răspunsuri la discuţia Alunul a utilizatorului gina zaharia
cu 22 ore în urmă
gina zaharia a contribuit cu răspunsuri la discuţia Alunul a utilizatorului gina zaharia
cu 22 ore în urmă

© 2020   Created by Ion Lazăr da Coza.   Oferit de

Embleme  |  Raportare eroare  |  Termeni de utilizare a serviciilor