Discuţiile lui Ion Lazăr da Coza (1,919)

Discuţii care au primit răspuns (820) Răspunsuri Activitatea Recentă

"O scriere soresciană. Am citit cu plăcere. da Coza"

Ion Lazăr da Coza a răspuns Oct 5 lui Pune-ți, moarte, pofta-n cui!

15 Oct 9
Răspunsul lui Nikol MerBreM

"Alo, aici e vorba de coșmar 100%, nu de vis. O scriere ce se vrea introspectivă, dar…"

Ion Lazăr da Coza a răspuns Oct 4 lui Să evaluez necuprinsul

9 Oct 4
Răspunsul lui Ion Lazăr da Coza

"Proza e bine scrisă, însă tema e f bătătorită.  da Coza"

Ion Lazăr da Coza a răspuns Oct 4 lui Realitatea din vis

11 Oct 6
Răspunsul lui Giurgiu Silvia

"Redactarea laaaasă de dorit - meteahnă veche, știm! Chinezii nu au alfabet - ei scri…"

Ion Lazăr da Coza a răspuns Sep 14 lui Milgama fortuit dres

22 Duminică
Răspunsul lui Ioniţă Gabriela

"Ți-am redactat eu textul. Prima lecție e gratis. :)) da Coza"

Ion Lazăr da Coza a răspuns Sep 11 lui Secvențe

8 Sep 30
Răspunsul lui Vasilisia Lazăr (da Coza)

"O povestire fantastică, cum numai delta năzărește. În cazul de față, trimiterea spre…"

Ion Lazăr da Coza a răspuns Sep 10 lui Omul de piatră

4 Sep 30

"Să vină dintr-o dată > Să vină dintr-odată = pe negândite. O scriere curată grama…"

Ion Lazăr da Coza a răspuns Sep 2 lui Sfințirea păcătosului

7 Oct 2

"Călătoria prin Grecia, în acest episod, pare mai mult o „scuză” (un prilej, desigur)…"

Ion Lazăr da Coza a răspuns Sep 2 lui Jurnal de călătorie... (prin lumea lui Kafka)

5 Sep 2
Răspunsul lui Mihaela Suciu

"„O călătorie face cât o sută de biblioteci!” - Goethe. Dar dacă nu citești o sută de…"

Ion Lazăr da Coza a răspuns Aug 31 lui Impresii din călătoria în Grecia (IX)

5 Sep 2
Răspunsul lui Mihaela Suciu

"Un episod, pare-se, cu mai multă implicare personală. Încântat! da Coza"

Ion Lazăr da Coza a răspuns Aug 31 lui Impresii din călătoria în Grecia (VIII)

4 Aug 31
Răspunsul lui Tudor Cicu

Insignă

Se încarcă...

Zile de naştere

link-uri utile

REGULAMENT site

http://DIACRITICE.opa.ro/

descarcă AUTO CORECT!

http://DEXonline.ro/

Dicționar de SINONIME

Dicționar de RIME

Haiku, Tanka, Senryu...

Vă invităm să citiți și:

La ceas aniversar

Figuri de stil

Folosirea virgulei

Activitatea Recentă

Utilizatorului Darie Giurgiu îi place postarea pe blog Cedrii Libanului a lui Nikol MerBreM
cu 4 minute în urmă
Nikol MerBreM a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Prin voi, zorii mă născură a utilizatorului SILVIA FILIP
cu 15 minute în urmă
Darie Giurgiu a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog eu a utilizatorului Darie Giurgiu
cu 15 minute în urmă
Darie Giurgiu a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog eu a utilizatorului Darie Giurgiu
cu 16 minute în urmă
cu 16 minute în urmă
cu 16 minute în urmă
cu 17 minute în urmă
cu 18 minute în urmă
cu 18 minute în urmă
Utilizatorului Nikol MerBreM îi place postarea pe blog Prin voi, zorii mă născură a lui SILVIA FILIP
cu 22 minute în urmă
Nikol MerBreM a contribuit cu răspunsuri la discuţia Fata cu un ochi verde şi unul căprui a utilizatorului Nikol MerBreM
cu 26 minute în urmă
Nikol MerBreM a contribuit cu răspunsuri la discuţia Liceenii a utilizatorului Giurgiu Silvia
cu 29 minute în urmă
Lui Nikol MerBreM i-a plăcut discuţia Liceenii a lui Giurgiu Silvia
cu 32 minute în urmă
Nikol MerBreM a contribuit cu răspunsuri la discuţia Urăsc toamna a utilizatorului Ana C. Ronescu
cu 34 minute în urmă
Lui Nikol MerBreM i-a plăcut discuţia Urăsc toamna a lui Ana C. Ronescu
cu 40 minute în urmă
Nikol MerBreM a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Cedrii Libanului a utilizatorului Nikol MerBreM
cu 42 minute în urmă
Nikol MerBreM a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Cedrii Libanului a utilizatorului Nikol MerBreM
cu 47 minute în urmă
cu 51 minute în urmă
cu 56 minute în urmă
cu 1 oră în urmă

frecvență trafic

© 2017   Created by Ion Lazăr da Coza.   Oferit de

Embleme  |  Raportare eroare  |  Termeni de utilizare a serviciilor