Discuţiile lui Ion Lazăr da Coza (2,083)

Discuţii care au primit răspuns (923) Răspunsuri Activitatea Recentă

"Maestre Cicu, am întârziat cu mulțumirile din teamă că aș putea fi acuzat că accept…"

Ion Lazăr da Coza a răspuns Iul 12 lui Şerpoaica

14 Iul 12
Răspunsul lui Ion Lazăr da Coza

"Mulţumesc, Nikol! "

Ion Lazăr da Coza a răspuns Iun 12 lui Şerpoaica

14 Iul 12

"Aşa să fie? :) "

Ion Lazăr da Coza a răspuns Iun 12 lui Şerpoaica

14 Iul 12

"Mulţumesc, Maria! "

Ion Lazăr da Coza a răspuns Iun 12 lui Podul

13 Iun 12

"Văduhul? răvăşeşc?  Respect și drag! pentru doamna Gheorghian – învățătoarea ce mi-a…"

Ion Lazăr da Coza a răspuns Iun 7 lui Răvășind gânduri

11 Iun 18
Răspunsul lui Mihaela Suciu

"O poveste ca orice poveste... dar cu minusuri la redactare, multe greşeli (de ex: si…"

Ion Lazăr da Coza a răspuns Iun 7 lui Descendenții lui Angel

2 Iun 10
Răspunsul lui Sofia Sincă

"Subiectul nu e spectaculos, dar e bine tratat. da Coza"

Ion Lazăr da Coza a răspuns Iun 6 lui Tenebre și flori de migdal

8 Iun 8
Răspunsul lui Ana C. Ronescu

"Notă: În conformitate cu politica acestui site, care respectă reglementările ortogra…"

Ion Lazăr da Coza a răspuns Iun 6 lui Exerciții epistolare

7 Iun 8
Răspunsul lui Cristina-Monica Moldoveanu

"Să-l bage în seamă pe vagabond? Sau... mai bine să-și continue drumul ca și când ace…"

Ion Lazăr da Coza a răspuns Iun 6 lui Cercelușii bucălați

10 Iun 10
Răspunsul lui Pop Dorina

"Mulţumesc, draga mea! "

Ion Lazăr da Coza a răspuns Mai 29 lui Podul

13 Iun 12

Insignă

Se încarcă...

Zile de naştere

link-uri utile

REGULAMENT site

http://DIACRITICE.opa.ro/

descarcă AUTO CORECT!

http://DEXonline.ro/

Dicționar de SINONIME

Dicționar de RIME

Haiku, Tanka, Senryu...

Vă invităm să citiți și:

La ceas aniversar

Figuri de stil

Folosirea virgulei

Activitatea Recentă

Ana Cîmpeanu a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog să-mi cer iertare a utilizatorului LUMINITA SCOTNOTIS
cu 35 minute în urmă
Ana Cîmpeanu a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Copacul meu drag a utilizatorului gina zaharia
cu 38 minute în urmă
Ana Cîmpeanu a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Nopţi albe a utilizatorului Suchoverschi Gheorghe
cu 41 minute în urmă
Ana Cîmpeanu a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Nevoie de viaţă a utilizatorului autor necunoscut
cu 43 minute în urmă
Utilizatorului Ana Cîmpeanu îi place postarea pe blog Nevoie de viaţă a lui autor necunoscut
cu 44 minute în urmă
Ana Cîmpeanu a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Erezia Moldova Ardealul şi Ţara Românească a utilizatorului Costel Zăgan
cu 44 minute în urmă
Ana Cîmpeanu a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog sărut pe suflet a utilizatorului gina zaharia
cu 46 minute în urmă
Ana Cîmpeanu a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Răscruce de aripi a utilizatorului Nikol MerBreM
cu 46 minute în urmă
Utilizatorului Mihaela Chitic îi place postarea pe blog Decor de cuvinte a lui Costel Zăgan
cu 48 minute în urmă
Utilizatorului Mihaela Chitic îi place postarea pe blog Dăruire a lui autor necunoscut
cu 48 minute în urmă
Suchoverschi Gheorghe a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Nopţi albe a utilizatorului Suchoverschi Gheorghe
cu 1 oră în urmă
Sofia Sincă a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Răscruce de aripi a utilizatorului Nikol MerBreM
cu 2 ore în urmă
Sofia Sincă a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog sărut pe suflet a utilizatorului gina zaharia
cu 2 ore în urmă
Sofia Sincă a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Erezia Moldova Ardealul şi Ţara Românească a utilizatorului Costel Zăgan
cu 2 ore în urmă
Sofia Sincă a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Nevoie de viaţă a utilizatorului autor necunoscut
cu 2 ore în urmă
Sofia Sincă a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Nopţi albe a utilizatorului Suchoverschi Gheorghe
cu 2 ore în urmă
Sofia Sincă a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Copacul meu drag a utilizatorului gina zaharia
cu 2 ore în urmă
Sofia Sincă a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog timp a utilizatorului Darie Giurgiu
cu 2 ore în urmă
Valeria Merca a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog timp a utilizatorului Darie Giurgiu
cu 5 ore în urmă
Utilizatorului Valeria Merca îi place postarea pe blog timp a lui Darie Giurgiu
cu 5 ore în urmă

frecvență trafic

© 2018   Created by Ion Lazăr da Coza.   Oferit de

Embleme  |  Raportare eroare  |  Termeni de utilizare a serviciilor