Discuţiile lui Augusta Cristina Călin (454)

Discuţii care au primit răspuns (328) Răspunsuri Activitatea Recentă

"textul pare scris la prima mână şi postat. în plus, semnalez şi eu greşelile evidenţ…"

Augusta Cristina Călin a răspuns Sep 28, 2017 lui Bastarzii

4 Sep 30, 2017
Răspunsul lui Vasilisia Lazăr (da Coza)

"delicioasă aventură! n-am mai auzit de dulceaţă de vişine cu sâmburi, mi se pare chi…"

Augusta Cristina Călin a răspuns Sep 17, 2017 lui "Dai un ban, da' stai în faţă"...la clătite!

13 Oct 3, 2017
Răspunsul lui adelaida mateescu

"foarte frumos şi acest fragment"

Augusta Cristina Călin a răspuns Sep 12, 2017 lui Impresii din călătoria în Grecia (II)

10 Sep 12, 2017
Răspunsul lui Augusta Cristina Călin

"text foarte scurt cu basmele aduse la zi :)) aş mai fi citit, dar dacă aceasta a fos…"

Augusta Cristina Călin a răspuns Sep 10, 2017 lui Binele învinge

24 Oct 4, 2017
Răspunsul lui Ana C. Ronescu

"Mi-a plăcut acest text fantastic foarte scurt scris în maniera tipică autorului. po…"

Augusta Cristina Călin a răspuns Sep 10, 2017 lui Omul de piatră

4 Sep 30, 2017

"foarte frumoasă alegorie, citit cu multă plăcere,"

Augusta Cristina Călin a răspuns Sep 5, 2017 lui Sculptorul de cuvinte

27 Oct 27, 2017
Răspunsul lui Nikol MerBreM

"text scris cu umor şi sarcasm, citit cu plăcere,"

Augusta Cristina Călin a răspuns Sep 5, 2017 lui Milgama fortuit dres

22 Oct 15, 2017
Răspunsul lui Ioniţă Gabriela

"foarte frumos jurnal, citit cu interes,"

Augusta Cristina Călin a răspuns Sep 5, 2017 lui Impresii din călătoria în Grecia (I)

15 Sep 5, 2017
Răspunsul lui Tudor Cicu

"O secvenţă exact aşa cum spune şi titlul. La un moment dat mi-am dat seama că poate…"

Augusta Cristina Călin a răspuns Sep 2, 2017 lui Secvențe

8 Sep 30, 2017

"La mulţi ani! am citit şi acest fragment cu plăcere, :))"

Augusta Cristina Călin a răspuns Aug 13, 2017 lui Îs cam „blondă”!

21 Aug 14, 2017
Răspunsul lui Mihaela Suciu

Insignă

Se încarcă...

Zile de naştere

Astăzi nu este ziua de naştere a nimănui

link-uri utile

REGULAMENT site

http://DIACRITICE.opa.ro/

descarcă AUTO CORECT!

http://DEXonline.ro/

Dicționar de SINONIME

Dicționar de RIME

Haiku, Tanka, Senryu...

Vă invităm să citiți și:

La ceas aniversar

Figuri de stil

Folosirea virgulei

Activitatea Recentă

Utilizatorului Vasile Burduşa îi place postarea pe blog Pantun (1) a lui Vasilisia Lazăr (da Coza)
cu 3 ore în urmă
Ion Lazăr da Coza a contribuit cu răspunsuri la discuţia Marea... Marea! a utilizatorului Tudor Cicu
cu 4 ore în urmă
Lui Ion Lazăr da Coza i-a plăcut discuţia Marea... Marea! a lui Tudor Cicu
cu 4 ore în urmă
Ion Lazăr da Coza a contribuit cu răspunsuri la discuţia Voiaj a utilizatorului Ana C. Ronescu
cu 4 ore în urmă
Ion Lazăr da Coza a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Bis! a utilizatorului violeta florentina ion
cu 5 ore în urmă
Ion Lazăr da Coza a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Aleargă timpul (elidă) a utilizatorului Vasilisia Lazăr (da Coza)
cu 5 ore în urmă
Vasilisia Lazăr (da Coza) a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Aleargă timpul (elidă) a utilizatorului Vasilisia Lazăr (da Coza)
cu 5 ore în urmă
Utilizatorului Mihaela Chitic îi place postarea pe blog Orașul cu pantofi verzi a lui gina zaharia
cu 6 ore în urmă
Nikol MerBreM a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Ultimul rost a utilizatorului Nikol MerBreM
cu 7 ore în urmă
Nikol MerBreM a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Ultimul rost a utilizatorului Nikol MerBreM
cu 7 ore în urmă
cu 7 ore în urmă
cu 7 ore în urmă
cu 8 ore în urmă
cu 8 ore în urmă
cu 8 ore în urmă
cu 8 ore în urmă
Mihaela Suciu a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Aleargă timpul (elidă) a utilizatorului Vasilisia Lazăr (da Coza)
cu 8 ore în urmă
cu 8 ore în urmă
Lui Dorina Cracană i-a plăcut discuţia Japonezul (2) a lui Mihaela Suciu
cu 8 ore în urmă
cu 8 ore în urmă

frecvență trafic

© 2018   Created by Ion Lazăr da Coza.   Oferit de

Embleme  |  Raportare eroare  |  Termeni de utilizare a serviciilor