Discuţiile lui Vasilisia Lazăr (da Coza) (1,767)

Discuţii care au primit răspuns (489) Răspunsuri Activitatea Recentă

":)) M-am amuzat."

Vasilisia Lazăr (da Coza) a răspuns Dec 10, 2017 lui O familie ghinionistă

7 Dec 10, 2017
Răspunsul lui Bidulescu Constantin

"N-ai?! Ba ai talent, Mihaelo!"

Vasilisia Lazăr (da Coza) a răspuns Dec 9, 2017 lui N-am...

21 Dec 12, 2017
Răspunsul lui Mihaela Suciu

"O mai fi terminat de citit „Levantul”? :) Felicitări!"

Vasilisia Lazăr (da Coza) a răspuns Dec 9, 2017 lui O zi din viața lui Vodă Hrisant Hrisoscelu

8 Dec 30, 2017
Răspunsul lui Tudor Cicu

"„Am considerat că astfel de istorioare fac parte din viața poporului, din trăirile n…"

Vasilisia Lazăr (da Coza) a răspuns Dec 9, 2017 lui ...Duba, duba!

5 Dec 29, 2017
Răspunsul lui Nikol MerBreM

"Eu propun să continui „experimentele”, Ionică. :) Te felicit! Și când mă gândesc că…"

Vasilisia Lazăr (da Coza) a răspuns Dec 8, 2017 lui Sicriul (experiment I)

18 Ian 23
Răspunsul lui Ion Lazăr da Coza

"Interesant textul. L-am recitit cu drag!"

Vasilisia Lazăr (da Coza) a răspuns Dec 8, 2017 lui Crizanteme pe mormântul nepăsării

10 Dec 9, 2017
Răspunsul lui Pop Dorina

"Se mai poate lucra. Orice text e perfectibil. Mie mi-a lăsat o mare nostalgie în suf…"

Vasilisia Lazăr (da Coza) a răspuns Dec 8, 2017 lui Cătunul bunicului

7 Dec 8, 2017
Răspunsul lui Vasilisia Lazăr (da Coza)

"Ești un observator fin, Adina. :) Citit cu drag,"

Vasilisia Lazăr (da Coza) a răspuns Dec 6, 2017 lui NU!

6 Dec 14, 2017
Răspunsul lui Adina Speranta

"O vacanță minunată și de o încărcătură istorică semnificativă, după care tânjim fiec…"

Vasilisia Lazăr (da Coza) a răspuns Dec 6, 2017 lui Pași prin Roma eternă (Note de călătorie)

8 Dec 14, 2017
Răspunsul lui gina zaharia

"Domnule Nălbitoru, vă supărați degeaba. Un singur text nu cataloghează întreaga acti…"

Vasilisia Lazăr (da Coza) a răspuns Dec 5, 2017 lui DREPTUL DE A TRĂI

9 Dec 6, 2017
Răspunsul lui Ion Lazăr da Coza

Insignă

Se încarcă...

Zile de naştere

Astăzi nu este ziua de naştere a nimănui

link-uri utile

REGULAMENT site

http://DIACRITICE.opa.ro/

descarcă AUTO CORECT!

http://DEXonline.ro/

Dicționar de SINONIME

Dicționar de RIME

Haiku, Tanka, Senryu...

Vă invităm să citiți și:

La ceas aniversar

Figuri de stil

Folosirea virgulei

Activitatea Recentă

Utilizatorului Mihaela Chitic îi place postarea pe blog Pantun (1) a lui Vasilisia Lazăr (da Coza)
cu 31 minute în urmă
Mihaela Popa a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog contrabandist a utilizatorului nicolae vaduva
cu 45 minute în urmă
Utilizatorului Mihaela Popa îi place postarea pe blog contrabandist a lui nicolae vaduva
cu 46 minute în urmă
Mihaela Popa a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Ultimul rost a utilizatorului Nikol MerBreM
cu 48 minute în urmă
Utilizatorului Mihaela Popa îi place postarea pe blog Ultimul rost a lui Nikol MerBreM
cu 48 minute în urmă
Mihaela Popa a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog potolitor a utilizatorului nicolae vaduva
cu 50 minute în urmă
Utilizatorului Mihaela Popa îi place postarea pe blog potolitor a lui nicolae vaduva
cu 51 minute în urmă
Mihaela Popa a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Egotică, urc trepte... a utilizatorului Camelia Ardelean
cu 53 minute în urmă
Mihaela Popa a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog ofset a utilizatorului Ana C. Ronescu
cu 59 minute în urmă
Utilizatorului Mihaela Popa îi place postarea pe blog ofset a lui Ana C. Ronescu
cu 59 minute în urmă
Utilizatorului Crinu Sorin Leşe îi place postarea pe blog merg a lui nicolae vaduva
cu 2 ore în urmă
Mihaela Suciu a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog merg a utilizatorului nicolae vaduva
cu 6 ore în urmă
Utilizatorului Vasile Burduşa îi place postarea pe blog Dor de sat şi dor de noi... a lui mircea cocu
cu 6 ore în urmă
Mihaela Suciu a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Turmă de rinoceri a utilizatorului Dolha Paul-Alexandru
cu 7 ore în urmă
Sofia Sincă a contribuit cu răspunsuri la discuţia Marea... Marea! a utilizatorului Tudor Cicu
cu 9 ore în urmă
Utilizatorului Vasile Burduşa îi place postarea pe blog Pantun (1) a lui Vasilisia Lazăr (da Coza)
cu 15 ore în urmă
Ion Lazăr da Coza a contribuit cu răspunsuri la discuţia Marea... Marea! a utilizatorului Tudor Cicu
cu 16 ore în urmă
Lui Ion Lazăr da Coza i-a plăcut discuţia Marea... Marea! a lui Tudor Cicu
cu 16 ore în urmă
Ion Lazăr da Coza a contribuit cu răspunsuri la discuţia Voiaj a utilizatorului Ana C. Ronescu
cu 16 ore în urmă
Ion Lazăr da Coza a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Bis! a utilizatorului violeta florentina ion
cu 17 ore în urmă

frecvență trafic

© 2018   Created by Ion Lazăr da Coza.   Oferit de

Embleme  |  Raportare eroare  |  Termeni de utilizare a serviciilor