Discuţiile lui Enea Gela (66)

Discuţii care au primit răspuns (34) Răspunsuri Activitatea Recentă

"Mulțumiri, Gina!"

Enea Gela a răspuns Feb 29, 2016 lui Diploma: Premiul I, eseu – „Aproape nimic despre… iarnă” de Enea Gela

9 Mar 4, 2016
Răspunsul lui Mihaela Popa

"Felicitări, multe, multe!!!"

Enea Gela a răspuns Feb 29, 2016 lui Diploma: Premiul I, proză – „Hățurile” de Ioniță Gabriela

15 Mar 5, 2016
Răspunsul lui Ioniţă Gabriela

"Mulțumiri, Lilioara, Dorina."

Enea Gela a răspuns Feb 29, 2016 lui Diploma: Premiul I, eseu – „Aproape nimic despre… iarnă” de Enea Gela

9 Mar 4, 2016

"Familiei Lazăr, respectul meu pentru deontologia demonstrată. Mă bucur dacă micile m…"

9 Mar 4, 2016

"Mulțumesc, Mihaela."

9 Mar 4, 2016

"Vă mulțumesc din toată inima."

Enea Gela a răspuns Feb 29, 2016 lui Diploma: Premiul I, poezie – „darul meu de nuntă quiproquo” de Enea Gela

12 Mar 5, 2016
Răspunsul lui Melania Briciu Atanasiu

"Mulțumesc, Violeta! Eu nu știu să trimit  așa felicitări, nu mă pricep... Să avem su…"

9 Mar 4, 2016

"Da. E foarte bine, domnule da Coza."

Enea Gela a răspuns Feb 29, 2016 lui Rezultatele Concursului „Alb hoinar”, ediția a II-a

66 Mar 4, 2016
Răspunsul lui Angi Cristea

"În sfârșit, am ajuns și eu, Vasilisia! Vă mulțumesc!"

Enea Gela a răspuns Feb 29, 2016 lui Diploma: Premiul I, poezie – „darul meu de nuntă quiproquo” de Enea Gela

12 Mar 5, 2016
Răspunsul lui Melania Briciu Atanasiu

"Pentru eliminarea autonotării, e nevoie de anonimat. Și note trimise într-un folder,…"

Enea Gela a răspuns Feb 28, 2016 lui Rezultatele Concursului „Alb hoinar”, ediția a II-a

66 Mar 4, 2016
Răspunsul lui Angi Cristea

Insignă

Se încarcă...

Despre

Ion Lazăr da Coza a creat această reţea Ning.

link-uri utile

REGULAMENT site

http://DIACRITICE.opa.ro/

descarcă AUTO CORECT!

http://DEXonline.ro/

Dicționar de SINONIME

Dicționar de RIME

Haiku, Tanka, Senryu...

Vă invităm să citiți și:

La ceas aniversar

Figuri de stil

Folosirea virgulei

Activitatea Recentă

Utilizatorului Valeria Merca îi place postarea pe blog Se-aude din cer muzica galaxiilor a lui gabriel cristea
cu 1 secundă în urmă
Valeria Merca a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Se-aude din cer muzica galaxiilor a utilizatorului gabriel cristea
cu 4 secunde în urmă
Utilizatorului Valeria Merca îi place postarea pe blog Află-mă a lui Mihai Katin
cu 3 minute în urmă
Valeria Merca a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Află-mă a utilizatorului Mihai Katin
cu 3 minute în urmă
Utilizatorului Valeria Merca îi place postarea pe blog dacă n-ar fi apus mult înainte soarele a lui Tudor Cicu
cu 6 minute în urmă
Valeria Merca a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog dacă n-ar fi apus mult înainte soarele a utilizatorului Tudor Cicu
cu 6 minute în urmă
Valeria Merca a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog gogyohka (7 - 9) a utilizatorului Dinca Valerian
cu 9 minute în urmă
Utilizatorului Valeria Merca îi place postarea pe blog pat de iasomie a lui gina zaharia
cu 14 minute în urmă
Valeria Merca a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog pat de iasomie a utilizatorului gina zaharia
cu 15 minute în urmă
Utilizatorului Valeria Merca îi place postarea pe blog cheia a lui Dinca Valerian
cu 16 minute în urmă
Valeria Merca a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog cheia a utilizatorului Dinca Valerian
cu 17 minute în urmă
Utilizatorului Valeria Merca îi place postarea pe blog Mă iubiți puțin mai târziu a lui Denisa Curea Popa
cu 19 minute în urmă
Valeria Merca a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Mă iubiți puțin mai târziu a utilizatorului Denisa Curea Popa
cu 19 minute în urmă
Dinca Valerian a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog haiku (71 - 73) a utilizatorului Dinca Valerian
cu 24 minute în urmă
Valeria Merca a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog exerciţii de libertate – tricolor a utilizatorului Mihaela Popa
cu 25 minute în urmă
Utilizatorului Valeria Merca îi place postarea pe blog exerciţii de libertate – tricolor a lui Mihaela Popa
cu 30 minute în urmă
Utilizatorului Valeria Merca îi place postarea pe blog haiku (71 - 73) a lui Dinca Valerian
cu 32 minute în urmă
Valeria Merca a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog haiku (71 - 73) a utilizatorului Dinca Valerian
cu 32 minute în urmă
Valeria Merca a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Sub vremea unui cerb sau unui zbor a utilizatorului gabriel cristea
cu 34 minute în urmă
Utilizatorului Valeria Merca îi place postarea pe blog Sub vremea unui cerb sau unui zbor a lui gabriel cristea
cu 36 minute în urmă

© 2020   Created by Ion Lazăr da Coza.   Oferit de

Embleme  |  Raportare eroare  |  Termeni de utilizare a serviciilor