Discuţiile lui Emil Dumitru (511)

Discuţii care au primit răspuns (367) Răspunsuri Activitatea Recentă

"Frumos și bine expus. Am asistat întâmplător la o fază asemănătoare, când cineva, în…"

Emil Dumitru a răspuns ieri lui Maria Nebuna

5 cu 6 ore în urmă
Răspunsul lui Sofia Sincă

"Se poati, tovarășa  Mihaela.... da chiar se poati, tovarășa, di  ce mai pălit așe de…"

Emil Dumitru a răspuns Miercuri lui Gicu și cu Ticu fac unu!

15 Joi
Răspunsul lui Mihaela Suciu

"După prima lectură, am re...reascultat Gramofonul lui E. Doga, ( vals clasat de UNES…"

Emil Dumitru a răspuns Mar 23 lui Gramofonul

25 Aug 12

"Am citit, ce citit!... savurat efectiv, frază cu frază, curios să aflu ce visează  e…"

Emil Dumitru a răspuns Ian 27 lui Străinul

20 Feb 27

"Fain, cu spune ardelanul, nu? Frumos, cum spunem noi muntenii, da? Dar cel mai nimer…"

Emil Dumitru a răspuns Dec 9, 2018 lui Pită, circ și sex! Domne-ajută!

23 Dec 21, 2018
Răspunsul lui Ioniţă Gabriela

"Am mai citit și alte postări ale tale, dar „TĂCERI ASASINE”, m-a „asasinat” în mod p…"

Emil Dumitru a răspuns Sep 8, 2018 lui Tăceri asasine

17 Sep 10, 2018
Răspunsul lui Camelia Ardelean

"„Trăiește clipa!” și chiar am trăit clipa! Alert și captivant, mi-a plăcut."

Emil Dumitru a răspuns Aug 12, 2018 lui O vacanță în Honolulu

7 Oct 22, 2018
Răspunsul lui Ion Lazăr da Coza

"„– Măi, zău dacă pricep. Dacă toate mioarele-s negre, de ce le mai aleg?” Mihaela, l…"

Emil Dumitru a răspuns Iun 18, 2018 lui Răvășind gânduri

15 Sep 12, 2018

",,Mă, tu ești beat de iubire!”... iar eu, beat de citire. "

Emil Dumitru a răspuns Feb 4, 2018 lui Beție - Japonezul (7)

20 Mar 20, 2018
Răspunsul lui Elena Mititelu

"Frumos, lecturat dintr-o suflare! Beau o cafea și citesc și tot citesc, cu gândul la…"

Emil Dumitru a răspuns Ian 27, 2018 lui Japonezul (5)

23 Feb 22, 2018

Insignă

Se încarcă...

link-uri utile

REGULAMENT site

http://DIACRITICE.opa.ro/

descarcă AUTO CORECT!

http://DEXonline.ro/

Dicționar de SINONIME

Dicționar de RIME

Haiku, Tanka, Senryu...

Vă invităm să citiți și:

La ceas aniversar

Figuri de stil

Folosirea virgulei

Activitatea Recentă

Utilizatorului Denisa Curea Popa îi place postarea pe blog Sălcie, clipa nechemată curge a lui Valeria Merca
cu 5 minute în urmă
Denisa Curea Popa a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Păsări călătoare a utilizatorului Corneliu Neagu
cu 9 minute în urmă
Utilizatorului Denisa Curea Popa îi place postarea pe blog Păsări călătoare a lui Corneliu Neagu
cu 10 minute în urmă
Postare de log efectuată de Costel Zăgan
cu 16 minute în urmă
Gabriel Cristea a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog și lebede tac a utilizatorului Gabriel Cristea
cu 1 oră în urmă
Ioan Muntean a contribuit cu răspunsuri la discuţia Sechestrată în... trecut? a utilizatorului Pop Dorina
cu 1 oră în urmă
Lui Ioan Muntean i-a plăcut discuţia Sechestrată în... trecut? a lui Pop Dorina
cu 2 ore în urmă
Sofia Sincă a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog și lebede tac a utilizatorului Gabriel Cristea
cu 3 ore în urmă
Gabriel Cristea a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog și lebede tac a utilizatorului Gabriel Cristea
cu 3 ore în urmă
Gabriel Cristea a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Pastel vremelnic a utilizatorului Gabriel Cristea
cu 3 ore în urmă
cu 4 ore în urmă
cu 4 ore în urmă
Dan Mitrache a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Săpând în stele a utilizatorului Dan Mitrache
cu 5 ore în urmă
Dan Mitrache a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Săpând în stele a utilizatorului Dan Mitrache
cu 5 ore în urmă
cu 5 ore în urmă
Ionel Mony Constantin şi-a partajat discuţia pe Facebook
cu 6 ore în urmă
Agafia Drăgan a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Epitaf fără cuvinte a utilizatorului Corneliu Neagu
cu 6 ore în urmă
Utilizatorului Agafia Drăgan îi place postarea pe blog transă a lui Djamal mahmoud
cu 6 ore în urmă
Agafia Drăgan a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog transă a utilizatorului Djamal mahmoud
cu 6 ore în urmă
Sofia Sincă a contribuit cu răspunsuri la discuţia Maria Nebuna a utilizatorului Agafia Drăgan
cu 6 ore în urmă

© 2019   Created by Ion Lazăr da Coza.   Oferit de

Embleme  |  Raportare eroare  |  Termeni de utilizare a serviciilor