Discuţiile lui Valeria Merca (310)

Discuţii care au primit răspuns (55) Răspunsuri Activitatea Recentă

"Fiind vorba de compunere si mai ales de mama ... hop și eu.:)  Motivul e lesne de în…"

Valeria Merca a răspuns Aug 16 lui Mama mea (compunere)

16 Duminică
Răspunsul lui Mihaela Suciu

"Am participat și eu, de curând, la o asemenea sindrofie  (chiar am popularizat pe si…"

Valeria Merca a răspuns Iul 11 lui Sindrofia „domnişoarelor” (repostat)

8 Iul 11
Răspunsul lui Vasilisia Lazăr (da Coza)

"O proză scurtă bine dirijată. În vremuri tulburi avem nevoie să ne descrețim frunțil…"

Valeria Merca a răspuns Iul 8 lui Ambuscada

5 Iul 8
Răspunsul lui Aurel Conțu

"... Motiv pentru care s-au strecurat niște nemernice de greșeli: din cei făcută past…"

Valeria Merca a răspuns Iul 8 lui Bacanală

8 Iul 11
Răspunsul lui Aurel Conțu

"M-ai vrăjit, Mihaela! Mi-ar face plăcere să citesc mereu proza postată aici. Merită!…"

Valeria Merca a răspuns Iul 8 lui Apropo...

29 Iul 25
Răspunsul lui Tudor Cicu

"Am rememorat secvențe ale Epocii de aur, redate cu abilitate și umor. Avem cu toții…"

Valeria Merca a răspuns Mai 25 lui Cea mai frumoasă zi din viaţa mea de elev

5 Mai 25
Răspunsul lui Valeria Merca

"Sensibil și plin de învățăminte.  Multă psihologie în scrierile tale, Corina!  Am ci…"

Valeria Merca a răspuns Apr 21 lui Să ating oameni

16 Apr 26
Răspunsul lui Corina Militaru

"Apropo de comentul Sofiei, trebuie să recunosc că sunt scorpion... mușc...  planific…"

Valeria Merca a răspuns Mar 18 lui Măi, G!

14 Apr 21

"O plăcută surpriză!  Un text foarte bine scris, un trecut redescoperit din perspecti…"

Valeria Merca a răspuns Mar 14 lui Întâlnirea de joi (SF)

21 Aug 9
Răspunsul lui Augusta Cristina Călin

"Titlul mi-a stârnit curiozitatea... Uf, așa-s fetele... Am mers pe firul poveștii, m…"

Valeria Merca a răspuns Mar 14 lui Iubi

12 Mar 15

Insignă

Se încarcă...

Zile de naştere

Zile de naştere sărbătorite astăzi

Zile de naştere sărbătorite mâine

link-uri utile

REGULAMENT site

http://DIACRITICE.opa.ro/

descarcă AUTO CORECT!

http://DEXonline.ro/

Dicționar de SINONIME

Dicționar de RIME

Haiku, Tanka, Senryu...

Vă invităm să citiți și:

La ceas aniversar

Figuri de stil

Folosirea virgulei

Activitatea Recentă

Lui Nikol MerBreM i-a plăcut discuţia Impresii din călătoria în Grecia (II) a lui Tudor Cicu
cu 1 minut în urmă
Lui Mihaela Suciu i-a plăcut discuţia Impresii din călătoria în Grecia (V) a lui Tudor Cicu
cu 1 minut în urmă
Lui Nikol MerBreM i-a plăcut discuţia Impresii din călătoria în Grecia (I) a lui Tudor Cicu
cu 1 minut în urmă
Nikol MerBreM a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Mai bătrână a utilizatorului Nikol MerBreM
cu 5 minute în urmă
Nikol MerBreM a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Mai bătrână a utilizatorului Nikol MerBreM
cu 5 minute în urmă
cu 6 minute în urmă
cu 6 minute în urmă
cu 6 minute în urmă
cu 7 minute în urmă
cu 32 minute în urmă
cu 34 minute în urmă
cu 36 minute în urmă
Valerian Bedrule a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog S-a-nfuriat sfârşitul a utilizatorului Valerian Bedrule
cu 41 minute în urmă
cu 44 minute în urmă
cu 46 minute în urmă
Utilizatorului Vasilisia Lazăr (da Coza) îi place postarea pe blog E linişte... a lui Camelia Ardelean
cu 58 minute în urmă
Vasilisia Lazăr (da Coza) a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog E linişte... a utilizatorului Camelia Ardelean
cu 58 minute în urmă
Nikol MerBreM a contribuit cu răspunsuri la discuţia Fata cu un ochi verde şi unul căprui a utilizatorului Nikol MerBreM
cu 1 oră în urmă
Utilizatorului Vasilisia Lazăr (da Coza) îi place postarea pe blog Prezumții a lui Aurel Conțu
cu 1 oră în urmă
Vasilisia Lazăr (da Coza) a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Prezumții a utilizatorului Aurel Conțu
cu 1 oră în urmă

frecvență trafic

© 2017   Created by Ion Lazăr da Coza.   Oferit de

Embleme  |  Raportare eroare  |  Termeni de utilizare a serviciilor