Discuţiile lui Nikol MerBreM (130)

Discuţii care au primit răspuns (104) Răspunsuri Activitatea Recentă

"Mulţumesc mult! Poate că toate poveştile sunt ne-poveşti, cu mici decriptări :)! "

Nikol MerBreM a răspuns cu 1 oră în urmă lui Fata cu un ochi verde şi unul căprui

11 cu 1 oră în urmă
Răspunsul lui Nikol MerBreM

"Doamna Vasilisia, cuvintele lui Blaga, Meșterul Manole, aduse în dar de dumneavoastr…"

Nikol MerBreM a răspuns Sâmbătă lui Sculptorul de cuvinte

10 Sâmbătă

"Dragă Gerra, îți mulțumesc mult pentru comentariu, mărturisesc că pentru mine flautu…"

Nikol MerBreM a răspuns Joi lui Sculptorul de cuvinte

10 Sâmbătă

"Îmi place cum ştiți să spuneți lucruri grele cu cuvinte simple: "Mama mea nu râde fi…"

Nikol MerBreM a răspuns Aug 16 lui Mama mea (compunere)

16 Duminică
Răspunsul lui Mihaela Suciu

""Platoşa de borangic a iubirii", cât de frumos!"

Nikol MerBreM a răspuns Aug 15 lui Elendora

4 Sâmbătă
Răspunsul lui Sofia Sincă

"Domnule da Coza, mă bucură cuvintele dumneavoastră! Vă mulțumesc şi pentru corectură…"

Nikol MerBreM a răspuns Aug 15 lui Sculptorul de cuvinte

10 Sâmbătă

"Paul, aşa cred şi eu că lucrurile depline se rotunjesc doar în suferinţă! Şi da, da…"

Nikol MerBreM a răspuns Aug 13 lui Sculptorul de cuvinte

10 Sâmbătă

":))) Ei, asta-i Gerra de care mă minunam eu cu bucurie :)! Recunosc că aşa-i cu cone…"

Nikol MerBreM a răspuns Aug 12 lui Binele învinge

9 Aug 15
Răspunsul lui Ada Nemescu

":))) Gerra, eu îţi tot spun că îmi eşti dragă dar trebuie s-o dau şi eu pe glumă că…"

Nikol MerBreM a răspuns Aug 12 lui Binele învinge

9 Aug 15

"De... mentă parascovenie :))), am savurat fiecare cuvințel, dar ca să fiu sinceră, c…"

Nikol MerBreM a răspuns Aug 11 lui Binele învinge

9 Aug 15

Insignă

Se încarcă...

Zile de naştere

Zile de naştere sărbătorite astăzi

Zile de naştere sărbătorite mâine

link-uri utile

REGULAMENT site

http://DIACRITICE.opa.ro/

descarcă AUTO CORECT!

http://DEXonline.ro/

Dicționar de SINONIME

Dicționar de RIME

Haiku, Tanka, Senryu...

Vă invităm să citiți și:

La ceas aniversar

Figuri de stil

Folosirea virgulei

Activitatea Recentă

Utilizatorului Mihaela Suciu îi place postarea pe blog Pe Carul Mare abia zărit a lui Tudor Cicu
cu 4 minute în urmă
Lui Nikol MerBreM i-a plăcut discuţia Impresii din călătoria în Grecia (V) a lui Tudor Cicu
cu 5 minute în urmă
Lui Nikol MerBreM i-a plăcut discuţia Impresii din călătoria în Grecia (IV) a lui Tudor Cicu
cu 5 minute în urmă
Lui Nikol MerBreM i-a plăcut discuţia Impresii din călătoria în Grecia (III) a lui Tudor Cicu
cu 6 minute în urmă
Lui Nikol MerBreM i-a plăcut discuţia Impresii din călătoria în Grecia (II) a lui Tudor Cicu
cu 7 minute în urmă
Lui Mihaela Suciu i-a plăcut discuţia Impresii din călătoria în Grecia (V) a lui Tudor Cicu
cu 7 minute în urmă
Lui Nikol MerBreM i-a plăcut discuţia Impresii din călătoria în Grecia (I) a lui Tudor Cicu
cu 7 minute în urmă
Nikol MerBreM a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Mai bătrână a utilizatorului Nikol MerBreM
cu 11 minute în urmă
Nikol MerBreM a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Mai bătrână a utilizatorului Nikol MerBreM
cu 11 minute în urmă
cu 11 minute în urmă
cu 12 minute în urmă
cu 12 minute în urmă
cu 12 minute în urmă
cu 38 minute în urmă
cu 40 minute în urmă
cu 42 minute în urmă
Valerian Bedrule a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog S-a-nfuriat sfârşitul a utilizatorului Valerian Bedrule
cu 47 minute în urmă
cu 50 minute în urmă
cu 52 minute în urmă
Utilizatorului Vasilisia Lazăr (da Coza) îi place postarea pe blog E linişte... a lui Camelia Ardelean
cu 1 oră în urmă

frecvență trafic

© 2017   Created by Ion Lazăr da Coza.   Oferit de

Embleme  |  Raportare eroare  |  Termeni de utilizare a serviciilor