Discuţiile lui Nikol MerBreM (313)

Discuţii care au primit răspuns (212) Răspunsuri Activitatea Recentă

"Mie mi-a plăcut mult, de la început până aproape pe sfârșit când m-am speriat rău :)…"

Nikol MerBreM a răspuns Dec 3 lui De gustibus...

11 Dec 4
Răspunsul lui Mihaela Suciu

"Domnule da Coza, nu știu dacă e din greșeală like-ul dar... like :)! Drag, Nikol"

Nikol MerBreM a răspuns Sep 12 lui Una şi Universul

25 Sep 12
Răspunsul lui Nikol MerBreM

"Ana, mă bucur că ţi-a plăcut, mai cu seamă că îmi place ceea ce scrii tu! Şi mă bucu…"

Nikol MerBreM a răspuns Iun 30 lui Una şi Universul

25 Sep 12

"Vă mulţumesc mult, doamna Elena, mă bucur dacă am reuşit să vă atrag în luminişul Un…"

Nikol MerBreM a răspuns Iun 30 lui Una şi Universul

25 Sep 12

"Mulţumesc pentru citire, Crinu :)! Drag, Nikol"

Nikol MerBreM a răspuns Iun 3 lui Una şi Universul

25 Sep 12

"Simpatică poveste, a scăpat porumbelul :)! (mai sunt ceva typos, un punct în titlu,…"

Nikol MerBreM a răspuns Mai 17 lui Un ospăț de pomină

13 Iun 8
Răspunsul lui Tudor Cicu

"Îmi place cum îmbinaţi personaje foarte simple cu câte un element din zona fantastic…"

Nikol MerBreM a răspuns Mai 5 lui Şerpoaica

18 Oct 7
Răspunsul lui Ion Lazăr da Coza

"Aşa de natural daţi viaţă personajelor încât pare că e meritul lor, parcă autorul nu…"

Nikol MerBreM a răspuns Mai 5 lui Mehmet Deliù

15 Iun 28
Răspunsul lui Ana C. Ronescu

"Cu adevărat, cititorul "zboară sufleteşte" cu aripa nostalgică a acestor povestiri!.…"

Nikol MerBreM a răspuns Mar 22 lui Marea... Marea!

6 Mar 22
Răspunsul lui Tudor Cicu

"Mi-a plăcut atmosfera care se degajă din paragraful de final! Drag, Nikol"

Nikol MerBreM a răspuns Mar 22 lui Felie de lubeniţă

8 Apr 11
Răspunsul lui Ion Lazăr da Coza

Insignă

Se încarcă...

Zile de naştere

link-uri utile

REGULAMENT site

http://DIACRITICE.opa.ro/

descarcă AUTO CORECT!

http://DEXonline.ro/

Dicționar de SINONIME

Dicționar de RIME

Haiku, Tanka, Senryu...

Vă invităm să citiți și:

La ceas aniversar

Figuri de stil

Folosirea virgulei

Activitatea Recentă

Utilizatorului Gabriel Cristea îi place postarea pe blog florilor de mai te-am dăruit a lui gina zaharia
cu 13 minute în urmă
Gabriel Cristea a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog iarna pe la prânz a utilizatorului gina zaharia
cu 22 minute în urmă
Utilizatorului Gabriel Cristea îi place postarea pe blog iarna pe la prânz a lui gina zaharia
cu 31 minute în urmă
Utilizatorului Gabriel Cristea îi place postarea pe blog Mama cailor a lui Rădița Răpeanu
cu 38 minute în urmă
Lui Mihaela Chitic i-a plăcut discuţia Pită, circ și sex! Domne-ajută! a lui Mihaela Suciu
cu 47 minute în urmă
Mihaela Suciu a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog iarna pe la prânz a utilizatorului gina zaharia
cu 2 ore în urmă
Utilizatorului Mihaela Suciu îi place postarea pe blog iarna pe la prânz a lui gina zaharia
cu 2 ore în urmă
Utilizatorului Olimpia Sava îi place postarea pe blog Cununi de raze a lui Trandafirul
cu 3 ore în urmă
Utilizatorului Olimpia Sava îi place postarea pe blog Hâtra a lui Ion Lazăr da Coza
cu 3 ore în urmă
gina zaharia a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog florilor de mai te-am dăruit a utilizatorului gina zaharia
cu 3 ore în urmă
Utilizatorului Olimpia Sava îi place postarea pe blog din blidul meu cu ofrande a lui paparuz adrian
cu 4 ore în urmă
Utilizatorului Olimpia Sava îi place postarea pe blog Mama cailor a lui Rădița Răpeanu
cu 4 ore în urmă
Utilizatorului Olimpia Sava îi place postarea pe blog florilor de mai te-am dăruit a lui gina zaharia
cu 4 ore în urmă
Olimpia Sava a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog florilor de mai te-am dăruit a utilizatorului gina zaharia
cu 4 ore în urmă
Utilizatorului gina zaharia îi place postarea pe blog din blidul meu cu ofrande a lui paparuz adrian
cu 4 ore în urmă
Utilizatorului gina zaharia îi place postarea pe blog Problemă a lui Olimpia Sava
cu 4 ore în urmă
Utilizatorului Olimpia Sava îi place postarea pe blog Atingere diafană a lui Alex Anghel
cu 4 ore în urmă
Postare de log efectuată de gina zaharia
cu 4 ore în urmă
Utilizatorului Olimpia Sava îi place postarea pe blog Tu, care ești cu ochii în pământ a lui Dolha Paul-Alexandru
cu 4 ore în urmă
Utilizatorului Olimpia Sava îi place postarea pe blog dans a lui Darie Giurgiu
cu 4 ore în urmă

© 2018   Created by Ion Lazăr da Coza.   Oferit de

Embleme  |  Raportare eroare  |  Termeni de utilizare a serviciilor