Discuţiile lui violeta florentina ion (43)

Discuţii care au primit răspuns (19) Răspunsuri Activitatea Recentă

"Am citit cu sufletul... si mi a mers la suflet!"

violeta florentina ion a răspuns Sep 6, 2017 lui Sculptorul de cuvinte

27 Oct 27, 2017
Răspunsul lui Nikol MerBreM

":)) M-am amuzat copios... multam de zambete!"

violeta florentina ion a răspuns Sep 6, 2017 lui Milgama fortuit dres

22 Oct 15, 2017
Răspunsul lui Ioniţă Gabriela

"Amintiri, amintiri... dureroase dar pigmentate cu umor. Atunci aveam sali de astepta…"

violeta florentina ion a răspuns Feb 25, 2013 lui Janes rromanes?

9 Feb 25, 2013
Răspunsul lui Ion Lazăr da Coza

"Drag de tine si versul tau. Felicitari, Melania!"

violeta florentina ion a răspuns Feb 15, 2013 lui Concurs de poezie Eminescu - editia 2013

22 Mar 2, 2013
Răspunsul lui Melania Briciu

"O surpriza placuta! O viata a satului pe care se simte ca o iubesti, ca faci parte d…"

violeta florentina ion a răspuns Feb 9, 2013 lui Răfuiala (roman) – I

23 Feb 17, 2013
Răspunsul lui Vasilisia Lazăr (da Coza)

"Aspra viata, aspre conditii, si-o moarte la fel de amara! Un episod plin de dramatis…"

violeta florentina ion a răspuns Feb 9, 2013 lui Pietre

22 Feb 21, 2013
Răspunsul lui Ion Lazăr da Coza

"Am citit cu incantare prezentarea pe care ai facut-o filmului Dupa dealuri, o analiz…"

violeta florentina ion a răspuns Feb 8, 2013 lui Altfel de linişte

8 Feb 8, 2013
Răspunsul lui Veronica Pavel Lerner

"Un text curat, bine condus, imagini bine creionate... am citit cu deosebita placere!"

violeta florentina ion a răspuns Feb 7, 2013 lui Două lumi

12 Nov 12, 2013
Răspunsul lui Augusta Cristina Călin

"  Savuros! ,,Exista mincinoşi prin emisiune, prin omisiune şi prin misiune.'' :)) Am…"

violeta florentina ion a răspuns Dec 24, 2012 lui Dr. Dorel Schor: Persona non grata

4 Dec 26, 2012
Răspunsul lui BENJAMIN

"Domnule Boris, eu am lipsit cateva zile, cand am intrat pe site ce sa vad; cineva pl…"

violeta florentina ion a răspuns Dec 20, 2012 lui nu arer sens

8 Dec 20, 2012
Răspunsul lui Corina Militaru

Insignă

Se încarcă...

link-uri utile

REGULAMENT site

http://DIACRITICE.opa.ro/

descarcă AUTO CORECT!

http://DEXonline.ro/

Dicționar de SINONIME

Dicționar de RIME

Haiku, Tanka, Senryu...

Vă invităm să citiți și:

La ceas aniversar

Figuri de stil

Folosirea virgulei

Activitatea Recentă

gina zaharia a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog fotografie de colecție a utilizatorului gina zaharia
cu 15 minute în urmă
Ana Cîmpeanu a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog fotografie de colecție a utilizatorului gina zaharia
cu 37 minute în urmă
Utilizatorului Ana Cîmpeanu îi place postarea pe blog fotografie de colecție a lui gina zaharia
cu 38 minute în urmă
Ana Cîmpeanu a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Umbra a utilizatorului Adina Speranta
cu 40 minute în urmă
Ana Cîmpeanu a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog alb a utilizatorului Mitică Horlaci
cu 41 minute în urmă
Ana Cîmpeanu a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog geografică a utilizatorului nicolae vaduva
cu 42 minute în urmă
Ana Cîmpeanu a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog O dâră albă ţipă a utilizatorului J' Arrive!
cu 43 minute în urmă
Ana Cîmpeanu a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog transparența a utilizatorului Darie Giurgiu
cu 45 minute în urmă
gina zaharia a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog maybe next time a utilizatorului Mitică Horlaci
cu 50 minute în urmă
Ana Cîmpeanu a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Păpușa de lut a utilizatorului gina zaharia
cu 50 minute în urmă
Utilizatorului Ana Cîmpeanu îi place postarea pe blog Păpușa de lut a lui gina zaharia
cu 51 minute în urmă
gina zaharia a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog de albire a utilizatorului nicolae vaduva
cu 58 minute în urmă
Utilizatorului gina zaharia îi place postarea pe blog de albire a lui nicolae vaduva
cu 59 minute în urmă
gina zaharia a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog dacă a utilizatorului gina zaharia
cu 1 oră în urmă
gina zaharia a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog fotografie de colecție a utilizatorului gina zaharia
cu 1 oră în urmă
cu 1 oră în urmă
cu 1 oră în urmă
Postare de log efectuată de gina zaharia
cu 1 oră în urmă
Utilizatorului bolache alexandru îi place postarea pe blog de albire a lui nicolae vaduva
cu 2 ore în urmă
Utilizatorului bolache alexandru îi place postarea pe blog Mi-a înflorit magnolia... a lui Valeria Merca
cu 2 ore în urmă

frecvență trafic

© 2018   Created by Ion Lazăr da Coza.   Oferit de

Embleme  |  Raportare eroare  |  Termeni de utilizare a serviciilor