Discuţiile lui Nikol MerBreM (326)

Discuţii care au primit răspuns (54) Răspunsuri Activitatea Recentă

"Felicitări şi aici! Ca să răspund ultimei întrebări din text: Râd, da, :))) chiar mi…"

Nikol MerBreM a răspuns Nov 26, 2018 lui Premiul special al Administrației, secțiunea proză - „Ștampila”, de Ion Lazăr da Coza

2 Nov 26, 2018
Răspunsul lui Nikol MerBreM

"Felicitări! Mi-a plăcut contrastul dintre trăirea personajului principal şi percepţi…"

Nikol MerBreM a răspuns Nov 26, 2018 lui Premiul al III-lea, secțiunea proză - „Capodopera”, de Calotă Rodica

1 Nov 26, 2018

"Felicitări, doamna Dorina, mi-a plăcut suspansul! Drag, Nikol"

Nikol MerBreM a răspuns Nov 26, 2018 lui Premiul al II-lea, secțiunea proză - „Roata de rezervă”, de Pop Dorina

2 Nov 26, 2018
Răspunsul lui Pop Dorina

" :) Mărturisesc, mi-a trecut prin cap că "Ştampila"  e a dumneavoastră :)), v-am rec…"

Nikol MerBreM a răspuns Nov 26, 2018 lui Premiul al II-lea, secțiunea proză - „Ștampila”, de Ion Lazăr da Coza

1 Nov 26, 2018

"Povestea debordează de imaginaţie, felicitări! Drag, Nikol"

Nikol MerBreM a răspuns Nov 26, 2018 lui Premiul al II-lea, secțiunea proză - „Marea Adunare Generală”, de Emil Dumitru

1 Nov 26, 2018

"Felicitări şi aici! Mi-a plăcut mult Anya :)! Drag, Nikol"

Nikol MerBreM a răspuns Nov 26, 2018 lui Premiul special al Administrației, secțiunea poezie - „Iubește-l, Anya” – Mihaela Roxana Boboc

2 Nov 27, 2018
Răspunsul lui Ioniţă Gabriela

"O poezie frumoasă, delicată, chiar de nu v-am ghicit :)! Cumva mi-a indus o atmosfer…"

Nikol MerBreM a răspuns Nov 26, 2018 lui Premiul al III-lea, secțiunea poezie - „Crochiu de toamnă”, de Vasilisia Lazăr

1 Nov 26, 2018

"Felicitări! Mi-a plăcut mult poezia aceasta, am trăit fiecare vers, citind! Drag, Ni…"

Nikol MerBreM a răspuns Nov 26, 2018 lui Premiul I, secțiunea poezie - „Iubește-l, Anya”, de Mihaela Roxana Boboc

1 Nov 26, 2018

"Doamna Valeria, vă mulţumesc mult pentru semnul lăsat, mă onorează! Drag, Nikol"

Nikol MerBreM a răspuns Nov 26, 2018 lui Premiul al II-lea, secțiunea poezie - „Jurnal izomorf”, de Nikol MerBreM

1 Nov 26, 2018

"Doamna Valeria, vă mulţumesc pentru semnul de lectură, mă bucură mult! Drag, Nikol"

Nikol MerBreM a răspuns Nov 26, 2018 lui Premiul I, secțiunea proză - „Pâinea noastră cea de toate zilele”, de Nikol MerBreM

3 Nov 26, 2018

Insignă

Se încarcă...

link-uri utile

REGULAMENT site

http://DIACRITICE.opa.ro/

descarcă AUTO CORECT!

http://DEXonline.ro/

Dicționar de SINONIME

Dicționar de RIME

Haiku, Tanka, Senryu...

Vă invităm să citiți și:

La ceas aniversar

Figuri de stil

Folosirea virgulei

Activitatea Recentă

Ion Lazăr da Coza a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Antijurnalul meu a utilizatorului Costel Zăgan
cu 1 oră în urmă
Ion Lazăr da Coza a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog respirație a utilizatorului Djamal mahmoud
cu 1 oră în urmă
Ion Lazăr da Coza a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Deziluzii a utilizatorului Lidia Pervu
cu 1 oră în urmă
Ion Lazăr da Coza a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog sura 6 a utilizatorului Djamal mahmoud
cu 1 oră în urmă
Ion Lazăr da Coza a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog pe când toamna nu murise a utilizatorului Darie Giurgiu
cu 2 ore în urmă
Ion Lazăr da Coza a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Geneză a utilizatorului Iancu Tudor
cu 2 ore în urmă
Ion Lazăr da Coza a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog sura 5 a utilizatorului Djamal mahmoud
cu 2 ore în urmă
Utilizatorului Vasile Burduşa îi place postarea pe blog Exod a lui Iancu Tudor
cu 3 ore în urmă
Gabriel Cristea a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Aripi vă crească pân' la cer! a utilizatorului Gabriel Cristea
cu 3 ore în urmă
Utilizatorului Mihaela Chitic îi place postarea pe blog Patria kitsch a lui Costel Zăgan
cu 6 ore în urmă
Mihaela Suciu a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Plecăciuni a utilizatorului Cristian Je
cu 7 ore în urmă
Mihaela Suciu a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Delir a utilizatorului Djamal mahmoud
cu 7 ore în urmă
Utilizatorului Mihaela Suciu îi place postarea pe blog Delir a lui Djamal mahmoud
cu 7 ore în urmă
Sofia Sincă a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Plecăciuni a utilizatorului Cristian Je
cu 11 ore în urmă
Darie Giurgiu a contribuit cu răspunsuri la discuţia Să ajutăm poporul frate coreean a utilizatorului Ionel Mony Constantin
cu 11 ore în urmă
Lui Darie Giurgiu i-a plăcut discuţia Să ajutăm poporul frate coreean a lui Ionel Mony Constantin
cu 11 ore în urmă
Sofia Sincă a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Delir a utilizatorului Djamal mahmoud
cu 11 ore în urmă
Sofia Sincă a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog cu sufletul în palme a utilizatorului Dolha Paul-Alexandru
cu 11 ore în urmă
Utilizatorului Vasile Burduşa îi place postarea pe blog Antijurnalul meu a lui Costel Zăgan
cu 17 ore în urmă
Postare de log efectuată de Cristian Je
cu 17 ore în urmă

© 2019   Created by Ion Lazăr da Coza.   Oferit de

Embleme  |  Raportare eroare  |  Termeni de utilizare a serviciilor