Discuţiile lui adelaida mateescu (271)

Discuţii care au primit răspuns (16) Răspunsuri Activitatea Recentă

"Felicitari, Vero! Sunt magulita de prezentarea ilustratiilor mele, dar- cu sau fara…"

adelaida mateescu a răspuns Nov 8, 2016 lui Premiul al II-lea la secțiunea Eseu – „Ambiția - calitate sau defect?” de Veronica Pavel Lerner

8 Mar 12, 2017
Răspunsul lui Veronica Pavel Lerner

"petre ioan cretu a spus: "Uite eu imi cer scuze ca am trimis o muratura, drept poez…"

adelaida mateescu a răspuns Nov 14, 2015 lui Rezultatele Concursului „Labirinturi autumnale, ediția a II-a”

165 Nov 30, 2015
Răspunsul lui Ion Lazăr da Coza

"Stimate domnule petre ioan cretu, ati fost candva pe insula Ada Kaleh?"

adelaida mateescu a răspuns Nov 7, 2015 lui Rezultatele Concursului „Labirinturi autumnale, ediția a II-a”

165 Nov 30, 2015

"Daca am transmis macar unui om simtirea mea, merita sa nu ma ascund."

adelaida mateescu a răspuns Nov 6, 2015 lui Rezultatele Concursului „Labirinturi autumnale, ediția a II-a”

165 Nov 30, 2015

"Ce dar minunat sunt vorbele tale, Vasilisia. Si ce incurajare! Multumesc."

adelaida mateescu a răspuns Nov 6, 2015 lui Rezultatele Concursului „Labirinturi autumnale, ediția a II-a”

165 Nov 30, 2015

"Felicitari castigatorilor ! Admiratie si multumiri organizatorilor care nu-si cruta…"

adelaida mateescu a răspuns Nov 2, 2015 lui Rezultatele Concursului „Labirinturi autumnale, ediția a II-a”

165 Nov 30, 2015

"1 - 7 2 - 6 3 - 6 4 - 6 5 - 6 6 - 7 7 - 7 8 - 8 9 - 7 10 - 9 11 - 9 12 - 6 13 - 6 14…"

adelaida mateescu a răspuns Oct 29, 2015 lui Concursul „Labirinturi autumnale”, ediția a II-a, Secțiunea POEZIE

44 Oct 30, 2015

"nr 1 - 7 nr2 - 9"

adelaida mateescu a răspuns Oct 28, 2015 lui Concursul „Labirinturi autumnale”, ediția a II-a, Secțiunea DRAMATURGIE

18 Oct 30, 2015

"poezia nr.8 - 10 poezia nr.17 - 9 poezia nr.18 - 8 poezia nr.21 - 7 poezia nr.31 - 6…"

adelaida mateescu a răspuns Iul 16, 2015 lui Aici se votează poeziile participante la Concursul „Prin colbul vremii”, ediția a II-a

41 Iul 19, 2015

"Felicitari ! Mi-a placut deosebit de mult poezia si ruga ta catre toamna :"Iartă-mi…"

adelaida mateescu a răspuns Nov 17, 2014 lui Premiul al III-lea - poezia „Inculpată toamnă” de Angelina Nădejde

28 Nov 20, 2014
Răspunsul lui Ionel Mony Constantin

Insignă

Se încarcă...

link-uri utile

REGULAMENT site

http://DIACRITICE.opa.ro/

descarcă AUTO CORECT!

http://DEXonline.ro/

Dicționar de SINONIME

Dicționar de RIME

Haiku, Tanka, Senryu...

Vă invităm să citiți și:

La ceas aniversar

Figuri de stil

Folosirea virgulei

Activitatea Recentă

Lui Ionel Mony Constantin i-a plăcut discuţia Cireşe de Mai a lui Ionel Mony Constantin
cu 10 minute în urmă
Ion Lazăr da Coza a contribuit cu răspunsuri la discuţia Asociaţia secretă „Broscoiul” a utilizatorului Ionel Mony Constantin
cu 19 minute în urmă
Utilizatorului Vasilisia Lazăr (da Coza) îi place postarea pe blog Joc poetico-lingvistic a lui Elena Mititelu
cu 31 minute în urmă
Vasilisia Lazăr (da Coza) a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Joc poetico-lingvistic a utilizatorului Elena Mititelu
cu 31 minute în urmă
Utilizatorului Vasilisia Lazăr (da Coza) îi place postarea pe blog Joc poetico-lingvistic a lui Elena Mititelu
cu 33 minute în urmă
Utilizatorului Vasilisia Lazăr (da Coza) îi place postarea pe blog Păsări călătoare a lui Corneliu Neagu
cu 34 minute în urmă
Vasilisia Lazăr (da Coza) a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Păsări călătoare a utilizatorului Corneliu Neagu
cu 35 minute în urmă
Lui Mihaela Chitic i-a plăcut discuţia Poarta speranței a lui Giurgiu Silvia
cu 1 oră în urmă
Emil Dumitru a postat o discuţie
cu 1 oră în urmă
Emil Dumitru a contribuit cu răspunsuri la discuţia Maria Nebuna a utilizatorului Agafia Drăgan
cu 4 ore în urmă
Ada Nemescu a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Șah-mat a utilizatorului Agafia Drăgan
cu 5 ore în urmă
Utilizatorului Ada Nemescu îi place postarea pe blog Șah-mat a lui Agafia Drăgan
cu 5 ore în urmă
Lui Mihaela Chitic i-a plăcut discuţia Gramofonul a lui Mihaela Suciu
cu 6 ore în urmă
Postare de log efectuată de Gabriel Cristea
cu 7 ore în urmă
Utilizatorului Gabriel Cristea îi place postarea pe blog clanța a lui Djamal mahmoud
cu 7 ore în urmă
Utilizatorului Gabriel Cristea îi place postarea pe blog Păsări călătoare a lui Corneliu Neagu
cu 7 ore în urmă
Lui Mihaela Suciu i-a plăcut discuţia Cireşe de Mai a lui Ionel Mony Constantin
cu 8 ore în urmă
Mihaela Suciu a contribuit cu răspunsuri la discuţia Maria Nebuna a utilizatorului Agafia Drăgan
cu 8 ore în urmă
Lui Mihaela Suciu i-a plăcut discuţia Maria Nebuna a lui Agafia Drăgan
cu 8 ore în urmă
Ionel Mony Constantin a postat o discuţie
cu 9 ore în urmă

© 2019   Created by Ion Lazăr da Coza.   Oferit de

Embleme  |  Raportare eroare  |  Termeni de utilizare a serviciilor