Discuţiile lui Tudor Cicu (304)

Discuţii care au primit răspuns (197) Răspunsuri Activitatea Recentă

"Doamna Sofia! Când m-am hotărât să scriu aceste impresii, credeam că vor pufni mulți…"

Tudor Cicu a răspuns Aug 23, 2017 lui Impresii din călătoria în Grecia (II)

9 Sep 12, 2017
Răspunsul lui Chris

"Poete, Aurel Conțu: o carte(?!), nu... dar un mic ghid de vacanță și weekend ar pute…"

Tudor Cicu a răspuns Aug 23, 2017 lui Impresii din călătoria în Grecia (V)

5 Aug 23, 2017
Răspunsul lui Nikol MerBreM

"Mihaela! Cum toată cultura? Păi mi-ar fi trebuit alte 2-3 mașini după mine... Glumes…"

Tudor Cicu a răspuns Aug 22, 2017 lui Impresii din călătoria în Grecia (IV)

4 Aug 23, 2017

"Mihaela: Deși eram aproape de renumita biserică, uite că n-am făcut-o. S-au dus soți…"

Tudor Cicu a răspuns Aug 21, 2017 lui Impresii din călătoria în Grecia (III)

5 Aug 23, 2017
Răspunsul lui Vasilisia Lazăr (da Coza)

"Domnule da Coza: mă bucur, acum (după astfel de comentarii), că v-am ascultat sfatul…"

Tudor Cicu a răspuns Aug 21, 2017 lui Impresii din călătoria în Grecia (I)

14 Sep 5, 2017
Răspunsul lui Tudor Cicu

"Mihaela: Dacă unul singur va ajunge cândva, prin locurile menționate și va fi citit…"

Tudor Cicu a răspuns Aug 20, 2017 lui Impresii din călătoria în Grecia (II)

9 Sep 12, 2017
Răspunsul lui Chris

"Proza aceasta halucinant de bine scrisă, mi-a amintit de „călugărița” noastră (manti…"

Tudor Cicu a răspuns Aug 20, 2017 lui

chiar acum

"Domnule Aurel Conțu: am vrut să postez aceste însemnări din Grecia. Nu m-a ajutat pa…"

Tudor Cicu a răspuns Aug 19, 2017 lui Impresii din călătoria în Grecia (I)

14 Sep 5, 2017
Răspunsul lui Tudor Cicu

"Mihaela: prin comentariul adus (ca replică la spusele mele) mi-am amintit de povesti…"

Tudor Cicu a răspuns Aug 18, 2017 lui Hoțu’

17 Aug 18, 2017
Răspunsul lui Mihaela Suciu

"„Când ataci ceva în ceruri, trebuie să-l țintești pe Dumnezeu”, spunea Balzac. Iar p…"

Tudor Cicu a răspuns Aug 18, 2017 lui Hoțu’

17 Aug 18, 2017
Răspunsul lui Mihaela Suciu

Insignă

Se încarcă...

Despre

Ion Lazăr da Coza a creat această reţea Ning.

Zile de naştere

Zile de naştere sărbătorite mâine

link-uri utile

REGULAMENT site

http://DIACRITICE.opa.ro/

descarcă AUTO CORECT!

http://DEXonline.ro/

Dicționar de SINONIME

Dicționar de RIME

Haiku, Tanka, Senryu...

Vă invităm să citiți și:

La ceas aniversar

Figuri de stil

Folosirea virgulei

Activitatea Recentă

gina zaharia a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog fotografie de arhivă a utilizatorului gina zaharia
cu 34 secunde în urmă
gina zaharia a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog fotografie de arhivă a utilizatorului gina zaharia
cu 46 secunde în urmă
Utilizatorului gina zaharia îi place postarea pe blog Rămâne să îmi lași un semn vs „Coșmar” de Ionel Mony Constantin a lui Rădița Răpeanu
cu 1 oră în urmă
Utilizatorului Mihaela Suciu îi place postarea pe blog Rămâne să îmi lași un semn vs „Coșmar” de Ionel Mony Constantin a lui Rădița Răpeanu
cu 1 oră în urmă
Utilizatorului Mihaela Suciu îi place postarea pe blog Coşmar a lui Ionel Mony Constantin
cu 1 oră în urmă
Utilizatorului Mihaela Suciu îi place postarea pe blog Iluzie (de Ion Lazăr da Coza) a lui Vasilisia Lazăr (da Coza)
cu 1 oră în urmă
Dinca Valerian a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog haiku (44 - 46) a utilizatorului Dinca Valerian
cu 2 ore în urmă
Dinca Valerian a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog haiku (41 - 43) a utilizatorului Dinca Valerian
cu 2 ore în urmă
Dinca Valerian a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog haiku (38 - 40) a utilizatorului Dinca Valerian
cu 2 ore în urmă
Dinca Valerian a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog haiku (37) a utilizatorului Dinca Valerian
cu 2 ore în urmă
Utilizatorului Dinca Valerian îi place postarea pe blog ce albă-mi sămânța de plop... a lui gabriel cristea
cu 2 ore în urmă
Utilizatorului gabriel cristea îi place postarea pe blog Rămâne să îmi lași un semn vs „Coșmar” de Ionel Mony Constantin a lui Rădița Răpeanu
cu 2 ore în urmă
gabriel cristea a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Rămâne să îmi lași un semn vs „Coșmar” de Ionel Mony Constantin a utilizatorului Rădița Răpeanu
cu 2 ore în urmă
Dinca Valerian a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog ce albă-mi sămânța de plop... a utilizatorului gabriel cristea
cu 2 ore în urmă
Utilizatorului gabriel cristea îi place postarea pe blog Coşmar a lui Ionel Mony Constantin
cu 2 ore în urmă
gabriel cristea a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Coşmar a utilizatorului Ionel Mony Constantin
cu 2 ore în urmă
Utilizatorului Dinca Valerian îi place postarea pe blog Bacovia redivivus a lui Costel Zăgan
cu 2 ore în urmă
Dinca Valerian a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Poetul e o cuşcă ambulantă a utilizatorului Camelia Ardelean
cu 2 ore în urmă
Utilizatorului Dinca Valerian îi place postarea pe blog Poetul e o cuşcă ambulantă a lui Camelia Ardelean
cu 3 ore în urmă
Utilizatorului Dinca Valerian îi place postarea pe blog Descopăr brusc febrila rugăciune a lui Camelia Ardelean
cu 3 ore în urmă

© 2020   Created by Ion Lazăr da Coza.   Oferit de

Embleme  |  Raportare eroare  |  Termeni de utilizare a serviciilor