Discuţiile lui Ana Cîmpeanu (79)

Discuţii care au primit răspuns (36) Răspunsuri Activitatea Recentă

"Imi plac descrierile. Romantism delicat.Am citit cu plăcere."

Ana Cîmpeanu a răspuns Mai 31 lui Tenebre și flori de migdal

8 Iun 8
Răspunsul lui Ana C. Ronescu

"Of! M-ai făcut să plâng. E atât de sensibilă şi de caldă povestea ta că mi-a frânt i…"

Ana Cîmpeanu a răspuns Aug 15, 2015 lui Tu, Ană, tu…

16 Aug 29, 2015
Răspunsul lui Ioniţă Gabriela

"Emoţionant text, are farmec.  E bine scris.Povestea Anei lu' Marcu e un intro intere…"

Ana Cîmpeanu a răspuns Iul 10, 2015 lui Printre aburi - Din volumul Rataciri, Ana-Cristina Popescu

7 Iul 10, 2015
Răspunsul lui Ana-Cristina Popescu

"Flora, tu eşti un om deosebit iar mesajul tău e unul care merită auzit. E important…"

Ana Cîmpeanu a răspuns Iul 5, 2015 lui PLACEREA DE A SCRIE

10 Iul 7, 2015
Răspunsul lui Gabriela Grădinariu

"Interesant, mi-a plăcut!"

Ana Cîmpeanu a răspuns Iul 1, 2015 lui Călătoria

5 Iul 4, 2015
Răspunsul lui gina zaharia

"Frumoasă ideea textului, frumoasă construcţia!"

Ana Cîmpeanu a răspuns Iul 1, 2015 lui Lumina din casa bunicului

4 Iul 1, 2015
Răspunsul lui Pop Dorina

"Genial!!!!  Savuros! Am citit cu încântare"

Ana Cîmpeanu a răspuns Mai 29, 2015 lui OSSERVATORE ROMANO

9 Iun 4, 2015
Răspunsul lui Ionel Mony Constantin

"Atentie pe ici pe colo la lipsa unor diacritice. Atenţie şi la cacofonii:că tu stai…"

Ana Cîmpeanu a răspuns Mai 28, 2015 lui ...și afară plouă, plouă...

9 Iun 3, 2015
Răspunsul lui Gabriela Grădinariu

"Lex Iulia de maritandis ordinibus. Alege serva, ascultă-mă si pe mine puţin. Dacă vr…"

Ana Cîmpeanu a răspuns Feb 8, 2015 lui La umbra Vezuviului (roman, fragment III)

14 Feb 9, 2015
Răspunsul lui Ion Lazăr da Coza

"Excelent, tensiunea dramatică e deosebită, captivant, aşteptăm cu sufletul la gură."

Ana Cîmpeanu a răspuns Ian 31, 2015 lui La umbra Vezuviului (roman, fragment II)

23 Oct 14, 2016
Răspunsul lui giurgiu maria

Insignă

Se încarcă...

link-uri utile

REGULAMENT site

http://DIACRITICE.opa.ro/

descarcă AUTO CORECT!

http://DEXonline.ro/

Dicționar de SINONIME

Dicționar de RIME

Haiku, Tanka, Senryu...

Vă invităm să citiți și:

La ceas aniversar

Figuri de stil

Folosirea virgulei

Activitatea Recentă

Heidi Dayne Hanson este acum membru al ÎNSEMNE CULTURALE
cu 1 oră în urmă
Utilizatorului Mihaela Chitic îi place postarea pe blog *** a lui Costel Zăgan
cu 1 oră în urmă
gina zaharia a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog iederă a utilizatorului gina zaharia
cu 5 ore în urmă
gina zaharia a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog în mijlocul oceanului a utilizatorului gina zaharia
cu 5 ore în urmă
Valeria Merca a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog De răsăritu'-mi curge-n valuri line… a utilizatorului Valeria Merca
cu 7 ore în urmă
Utilizatorului Vasile Burduşa îi place postarea pe blog Rondelul veacurilor a lui Suchoverschi Gheorghe
cu 8 ore în urmă
Utilizatorului Elena Mititelu îi place postarea pe blog De răsăritu'-mi curge-n valuri line… a lui Valeria Merca
cu 16 ore în urmă
Utilizatorului Elena Mititelu îi place postarea pe blog Femeie a lui Liliana Moldovan
cu 16 ore în urmă
constanta popescu a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Un anotimp cu albe cuvinte a utilizatorului constanta popescu
cu 18 ore în urmă
Utilizatorului Valeria Merca îi place postarea pe blog înghesuială a lui nicolae vaduva
cu 20 ore în urmă
Valeria Merca a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog înghesuială a utilizatorului nicolae vaduva
cu 20 ore în urmă
Valeria Merca a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog De răsăritu'-mi curge-n valuri line… a utilizatorului Valeria Merca
cu 20 ore în urmă
Utilizatorului Vasile Burduşa îi place postarea pe blog Femeie a lui Liliana Moldovan
cu 22 ore în urmă
Vasilisia Lazăr (da Coza) a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Prea târziu a utilizatorului Mirela Ciupercă
ieri
Utilizatorului Vasilisia Lazăr (da Coza) îi place postarea pe blog Prea târziu a lui Mirela Ciupercă
ieri
Vasilisia Lazăr (da Coza) a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog diviziune a utilizatorului nicolae vaduva
ieri
Utilizatorului Vasilisia Lazăr (da Coza) îi place postarea pe blog diviziune a lui nicolae vaduva
ieri
Vasilisia Lazăr (da Coza) a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Un anotimp cu albe cuvinte a utilizatorului constanta popescu
ieri
Utilizatorului Vasilisia Lazăr (da Coza) îi place postarea pe blog Un anotimp cu albe cuvinte a lui constanta popescu
ieri
Vasilisia Lazăr (da Coza) a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog De răsăritu'-mi curge-n valuri line… a utilizatorului Valeria Merca
ieri

frecvență trafic

© 2018   Created by Ion Lazăr da Coza.   Oferit de

Embleme  |  Raportare eroare  |  Termeni de utilizare a serviciilor