Discuţiile lui Ana Cîmpeanu (78)

Discuţii care au primit răspuns (35) Răspunsuri Activitatea Recentă

"Of! M-ai făcut să plâng. E atât de sensibilă şi de caldă povestea ta că mi-a frânt i…"

Ana Cîmpeanu a răspuns Aug 15, 2015 lui Tu, Ană, tu…

16 Aug 29, 2015
Răspunsul lui Ioniţă Gabriela

"Emoţionant text, are farmec.  E bine scris.Povestea Anei lu' Marcu e un intro intere…"

Ana Cîmpeanu a răspuns Iul 10, 2015 lui Printre aburi - Din volumul Rataciri, Ana-Cristina Popescu

7 Iul 10, 2015
Răspunsul lui Ana-Cristina Popescu

"Flora, tu eşti un om deosebit iar mesajul tău e unul care merită auzit. E important…"

Ana Cîmpeanu a răspuns Iul 5, 2015 lui PLACEREA DE A SCRIE

10 Iul 7, 2015
Răspunsul lui Gabriela Grădinariu

"Interesant, mi-a plăcut!"

Ana Cîmpeanu a răspuns Iul 1, 2015 lui Călătoria

5 Iul 4, 2015
Răspunsul lui gina zaharia

"Frumoasă ideea textului, frumoasă construcţia!"

Ana Cîmpeanu a răspuns Iul 1, 2015 lui Lumina din casa bunicului

4 Iul 1, 2015
Răspunsul lui Pop Dorina

"Genial!!!!  Savuros! Am citit cu încântare"

Ana Cîmpeanu a răspuns Mai 29, 2015 lui OSSERVATORE ROMANO

9 Iun 4, 2015
Răspunsul lui Ionel Mony Constantin

"Atentie pe ici pe colo la lipsa unor diacritice. Atenţie şi la cacofonii:că tu stai…"

Ana Cîmpeanu a răspuns Mai 28, 2015 lui ...și afară plouă, plouă...

9 Iun 3, 2015
Răspunsul lui Gabriela Grădinariu

"Lex Iulia de maritandis ordinibus. Alege serva, ascultă-mă si pe mine puţin. Dacă vr…"

Ana Cîmpeanu a răspuns Feb 8, 2015 lui La umbra Vezuviului (roman, fragment III)

14 Feb 9, 2015
Răspunsul lui Ion Lazăr da Coza

"Excelent, tensiunea dramatică e deosebită, captivant, aşteptăm cu sufletul la gură."

Ana Cîmpeanu a răspuns Ian 31, 2015 lui La umbra Vezuviului (roman, fragment II)

23 Oct 14, 2016
Răspunsul lui giurgiu maria

"eu am niste observatii si completari, dar o să le fac separat"

Ana Cîmpeanu a răspuns Ian 31, 2015 lui La umbra Vezuviului (roman, fragment I)

44 Oct 14, 2016
Răspunsul lui giurgiu maria

Insignă

Se încarcă...

Zile de naştere

Astăzi nu este ziua de naştere a nimănui

link-uri utile

REGULAMENT site

http://DIACRITICE.opa.ro/

descarcă AUTO CORECT!

http://DEXonline.ro/

Dicționar de SINONIME

Dicționar de RIME

Haiku, Tanka, Senryu...

Vă invităm să citiți și:

La ceas aniversar

Figuri de stil

Folosirea virgulei

Activitatea Recentă

gina zaharia a comentat în legătură cu fotografia lui mihai catruna
cu 9 minute în urmă
gina zaharia a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Îmi ţin în palme versurile... a utilizatorului Camelia Ardelean
cu 16 minute în urmă
Utilizatorului gina zaharia îi place postarea pe blog Îmi ţin în palme versurile... a lui Camelia Ardelean
cu 16 minute în urmă
Ion Lazăr da Coza a comentat în legătură cu fotografia lui mihai catruna
cu 20 minute în urmă
gina zaharia a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog spital a utilizatorului nicolae vaduva
cu 22 minute în urmă
Lui Ion Lazăr da Coza i-a plăcut fotografia lui mihai catruna
cu 27 minute în urmă
Lui gina zaharia i-a plăcut fotografia lui mihai catruna
cu 28 minute în urmă
gina zaharia a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog iubire a utilizatorului Darie Giurgiu
cu 30 minute în urmă
zadic ioana a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Lumea din spatele ochilor a utilizatorului zadic ioana
cu 31 minute în urmă
Utilizatorului Mihaela Chitic îi place postarea pe blog Cântec depărtat de clopot... a lui Vasilisia Lazăr (da Coza)
cu 33 minute în urmă
Tudor Cicu a contribuit cu răspunsuri la discuţia Nunta a utilizatorului Tudor Cicu
cu 34 minute în urmă
Utilizatorului Mihaela Chitic îi place postarea pe blog Bis! a lui violeta florentina ion
cu 35 minute în urmă
Utilizatorului Mihaela Chitic îi place postarea pe blog Aleargă timpul... a lui Vasilisia Lazăr (da Coza)
cu 36 minute în urmă
gina zaharia a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Lumea din spatele ochilor a utilizatorului zadic ioana
cu 43 minute în urmă
gina zaharia a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Fermece de iubire a utilizatorului giurgiu maria
cu 48 minute în urmă
gina zaharia a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Lemnul morii plânge... a utilizatorului Vasilisia Lazăr (da Coza)
cu 49 minute în urmă
Utilizatorului gina zaharia îi place postarea pe blog Lemnul morii plânge... a lui Vasilisia Lazăr (da Coza)
cu 52 minute în urmă
Tudor Cicu a contribuit cu răspunsuri la discuţia Nunta a utilizatorului Tudor Cicu
cu 52 minute în urmă
gina zaharia a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Doar iarna a utilizatorului Tudor Cicu
cu 54 minute în urmă
Tudor Cicu a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Doar iarna a utilizatorului Tudor Cicu
cu 55 minute în urmă

frecvență trafic

© 2018   Created by Ion Lazăr da Coza.   Oferit de

Embleme  |  Raportare eroare  |  Termeni de utilizare a serviciilor