Discuţiile lui Elena Mititelu (831)

Discuţii care au primit răspuns (36) Răspunsuri Activitatea Recentă

"Introducerea cititorului în esența expunerii prin descrierea cadrului natural - ploa…"

Elena Mititelu a răspuns Nov 2, 2017 lui Căciula roşie (Introspecţie în mintea Ammei)

17 Dec 13, 2017
Răspunsul lui Nikol MerBreM

"Felicitări! Viață lungă  cu mulți membri și mulți cititori, Însemne Culturale! Mulțu…"

Elena Mititelu a răspuns Sep 26, 2017 lui ÎNSEMNE CULTURALE, la sfârșit de drum? NU!

57 Sep 27, 2017
Răspunsul lui Sofia Sincă

"Mulțumesc pentru popas și precizare! Voi reveni, nu este ușor, îmi cer scuze - eu am…"

Elena Mititelu a răspuns Iun 14, 2017 lui Lanțul livezii în semne ( ligament II )

4 Iun 23, 2017
Răspunsul lui Ioniţă Gabriela

"Amuzantă întâmplare cu parfom, culori și limbaj colorat! Felicitări!"

Elena Mititelu a răspuns Apr 9, 2017 lui Vernisaj

18 Mai 9, 2017
Răspunsul lui Mihaela Suciu

"Frumoasă povestioară și de actualitate! Felicitări!!"

Elena Mititelu a răspuns Mar 23, 2017 lui Femeia care a blocat Facebook-ul

14 Mar 25, 2017

"Am citit și recitit cu mare drag! Felicitări!! "

Elena Mititelu a răspuns Mar 18, 2017 lui Măi, G!

14 Apr 21, 2017

"Am lecturat cu mare plăcere! Felicitări!!"

Elena Mititelu a răspuns Ian 2, 2017 lui Doi plus unu... rame

8 Ian 3, 2017
Răspunsul lui Pop Dorina

"Felicitări, domnule Mony! La cât mai multe apariții editoriale! Să vă trăiască și na…"

Elena Mititelu a răspuns Oct 22, 2016 lui O GRAVĂ ÎNCĂLCARE A REGULAMENTULUI

7 Nov 1, 2016
Răspunsul lui Corina Militaru

"Am lecturat cu plăcere! Felicitări!! "

Elena Mititelu a răspuns Oct 15, 2016 lui Minutul dulce

12 Dec 9, 2016
Răspunsul lui Pop Dorina

"Am rămas fără cuvinte! Vă mulțumesc pentru tot, fiind alături de ceilalți membri în…"

Elena Mititelu a răspuns Sep 13, 2016 lui ÎNSEMNE CULTURALE, la sfârșit de drum? NU!

57 Sep 27, 2017
Răspunsul lui Sofia Sincă

Insignă

Se încarcă...

Zile de naştere

Astăzi nu este ziua de naştere a nimănui

link-uri utile

REGULAMENT site

http://DIACRITICE.opa.ro/

descarcă AUTO CORECT!

http://DEXonline.ro/

Dicționar de SINONIME

Dicționar de RIME

Haiku, Tanka, Senryu...

Vă invităm să citiți și:

La ceas aniversar

Figuri de stil

Folosirea virgulei

Activitatea Recentă

gina zaharia a comentat în legătură cu fotografia lui mihai catruna
cu 10 minute în urmă
gina zaharia a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Îmi ţin în palme versurile... a utilizatorului Camelia Ardelean
cu 17 minute în urmă
Utilizatorului gina zaharia îi place postarea pe blog Îmi ţin în palme versurile... a lui Camelia Ardelean
cu 17 minute în urmă
Ion Lazăr da Coza a comentat în legătură cu fotografia lui mihai catruna
cu 21 minute în urmă
gina zaharia a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog spital a utilizatorului nicolae vaduva
cu 23 minute în urmă
Lui Ion Lazăr da Coza i-a plăcut fotografia lui mihai catruna
cu 28 minute în urmă
Lui gina zaharia i-a plăcut fotografia lui mihai catruna
cu 29 minute în urmă
gina zaharia a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog iubire a utilizatorului Darie Giurgiu
cu 30 minute în urmă
zadic ioana a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Lumea din spatele ochilor a utilizatorului zadic ioana
cu 32 minute în urmă
Utilizatorului Mihaela Chitic îi place postarea pe blog Cântec depărtat de clopot... a lui Vasilisia Lazăr (da Coza)
cu 34 minute în urmă
Tudor Cicu a contribuit cu răspunsuri la discuţia Nunta a utilizatorului Tudor Cicu
cu 35 minute în urmă
Utilizatorului Mihaela Chitic îi place postarea pe blog Bis! a lui violeta florentina ion
cu 35 minute în urmă
Utilizatorului Mihaela Chitic îi place postarea pe blog Aleargă timpul... a lui Vasilisia Lazăr (da Coza)
cu 36 minute în urmă
gina zaharia a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Lumea din spatele ochilor a utilizatorului zadic ioana
cu 44 minute în urmă
gina zaharia a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Fermece de iubire a utilizatorului giurgiu maria
cu 48 minute în urmă
gina zaharia a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Lemnul morii plânge... a utilizatorului Vasilisia Lazăr (da Coza)
cu 50 minute în urmă
Utilizatorului gina zaharia îi place postarea pe blog Lemnul morii plânge... a lui Vasilisia Lazăr (da Coza)
cu 53 minute în urmă
Tudor Cicu a contribuit cu răspunsuri la discuţia Nunta a utilizatorului Tudor Cicu
cu 53 minute în urmă
gina zaharia a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Doar iarna a utilizatorului Tudor Cicu
cu 55 minute în urmă
Tudor Cicu a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Doar iarna a utilizatorului Tudor Cicu
cu 56 minute în urmă

frecvență trafic

© 2018   Created by Ion Lazăr da Coza.   Oferit de

Embleme  |  Raportare eroare  |  Termeni de utilizare a serviciilor