Discuţiile lui Elena Mititelu (849)

Discuţii care au primit răspuns (38) Răspunsuri Activitatea Recentă

"Am lecturat cu mare plăcere! Felicitări pentru imaginația bogată! "

Elena Mititelu a răspuns Iun 3, 2018 lui Una şi Universul

25 Sep 12, 2018
Răspunsul lui Nikol MerBreM

"Aștept cu mare drag urmarea! Am lecturat cu plăcere! Felicitări!!"

Elena Mititelu a răspuns Mar 20, 2018 lui Beție - Japonezul (7)

20 Mar 20, 2018
Răspunsul lui Elena Mititelu

"Introducerea cititorului în esența expunerii prin descrierea cadrului natural - ploa…"

Elena Mititelu a răspuns Nov 2, 2017 lui Căciula roşie (Introspecţie în mintea Ammei)

18 Ian 18
Răspunsul lui Nikol MerBreM

"Felicitări! Viață lungă  cu mulți membri și mulți cititori, Însemne Culturale! Mulțu…"

Elena Mititelu a răspuns Sep 26, 2017 lui ÎNSEMNE CULTURALE, la sfârșit de drum? NU!

57 Sep 27, 2017
Răspunsul lui Sofia Sincă

"Mulțumesc pentru popas și precizare! Voi reveni, nu este ușor, îmi cer scuze - eu am…"

Elena Mititelu a răspuns Iun 14, 2017 lui Lanțul livezii în semne ( ligament II )

4 Iun 23, 2017
Răspunsul lui Ioniţă Gabriela

"Amuzantă întâmplare cu parfom, culori și limbaj colorat! Felicitări!"

Elena Mititelu a răspuns Apr 9, 2017 lui Vernisaj

18 Mai 9, 2017
Răspunsul lui Mihaela Suciu

"Frumoasă povestioară și de actualitate! Felicitări!!"

Elena Mititelu a răspuns Mar 23, 2017 lui Femeia care a blocat Facebook-ul

14 Mar 25, 2017

"Am citit și recitit cu mare drag! Felicitări!! "

Elena Mititelu a răspuns Mar 18, 2017 lui Măi, G!

14 Apr 21, 2017

"Am lecturat cu mare plăcere! Felicitări!!"

Elena Mititelu a răspuns Ian 2, 2017 lui Doi plus unu... rame

8 Ian 3, 2017
Răspunsul lui Pop Dorina

"Felicitări, domnule Mony! La cât mai multe apariții editoriale! Să vă trăiască și na…"

Elena Mititelu a răspuns Oct 22, 2016 lui O GRAVĂ ÎNCĂLCARE A REGULAMENTULUI

7 Nov 1, 2016
Răspunsul lui Corina Militaru

Insignă

Se încarcă...

Zile de naştere

link-uri utile

REGULAMENT site

http://DIACRITICE.opa.ro/

descarcă AUTO CORECT!

http://DEXonline.ro/

Dicționar de SINONIME

Dicționar de RIME

Haiku, Tanka, Senryu...

Vă invităm să citiți și:

La ceas aniversar

Figuri de stil

Folosirea virgulei

Activitatea Recentă

Corneliu Neagu a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Apusul a utilizatorului Corneliu Neagu
cu 5 minute în urmă
Corneliu Neagu şi-a partajat postarea de blog pe Facebook
cu 7 minute în urmă
Postări de log efectuate de Corneliu Neagu
cu 8 minute în urmă
Ion Lazăr da Coza a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Apusul a utilizatorului Corneliu Neagu
cu 2 ore în urmă
Ion Lazăr da Coza a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog ningea imponderabil a utilizatorului Gabriel Cristea
cu 2 ore în urmă
Vasilisia Lazăr (da Coza) a contribuit cu răspunsuri la discuţia Salvatorul a utilizatorului Pop Dorina
cu 2 ore în urmă
Lui Vasilisia Lazăr (da Coza) i-a plăcut discuţia Salvatorul a lui Pop Dorina
cu 2 ore în urmă
Ion Lazăr da Coza a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Trec anii a utilizatorului Elena Mititelu
cu 2 ore în urmă
Vasilisia Lazăr (da Coza) a contribuit cu răspunsuri la discuţia Vinovată de nicio vină a utilizatorului Agafia Drăgan
cu 2 ore în urmă
Ion Lazăr da Coza a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Inferno a utilizatorului Laura Cozma
cu 2 ore în urmă
Ion Lazăr da Coza a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog sura8 a utilizatorului Djamal mahmoud
cu 2 ore în urmă
Ion Lazăr da Coza a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Poemul a utilizatorului Darie Giurgiu
cu 2 ore în urmă
Ion Lazăr da Coza a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog S-a cernut somnul pădurii a utilizatorului Gabriel Cristea
cu 2 ore în urmă
Vasilisia Lazăr (da Coza) a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog clanța a utilizatorului Djamal mahmoud
cu 3 ore în urmă
Utilizatorului Vasilisia Lazăr (da Coza) îi place postarea pe blog clanța a lui Djamal mahmoud
cu 3 ore în urmă
Ion Lazăr da Coza a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog exerciții de imaginație - ipoteză a utilizatorului Mihaela Popa
cu 3 ore în urmă
Ion Lazăr da Coza a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Sensul cunoașterii a utilizatorului Mirela Ciupercă
cu 3 ore în urmă
Ion Lazăr da Coza a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog recoltă a utilizatorului Djamal mahmoud
cu 3 ore în urmă
Ion Lazăr da Coza a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog strigătul apei a utilizatorului Djamal mahmoud
cu 3 ore în urmă
Mihaela Suciu a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog clanța a utilizatorului Djamal mahmoud
cu 7 ore în urmă

© 2019   Created by Ion Lazăr da Coza.   Oferit de

Embleme  |  Raportare eroare  |  Termeni de utilizare a serviciilor