Discuţiile lui Elena Mititelu (784)

Discuţii care au primit răspuns (34) Răspunsuri Activitatea Recentă

"Mulțumesc pentru popas și precizare! Voi reveni, nu este ușor, îmi cer scuze - eu am…"

Elena Mititelu a răspuns Iun 14 lui Lanțul livezii în semne ( ligament II )

4 Iun 23
Răspunsul lui Ioniţă Gabriela

"Amuzantă întâmplare cu parfom, culori și limbaj colorat! Felicitări!"

Elena Mititelu a răspuns Apr 9 lui Vernisaj

18 Mai 9
Răspunsul lui Mihaela Suciu

"Frumoasă povestioară și de actualitate! Felicitări!!"

Elena Mititelu a răspuns Mar 23 lui Femeia care a blocat Facebook-ul

14 Mar 25

"Am citit și recitit cu mare drag! Felicitări!! "

Elena Mititelu a răspuns Mar 18 lui Măi, G!

14 Apr 21

"Am lecturat cu mare plăcere! Felicitări!!"

Elena Mititelu a răspuns Ian 2 lui Doi plus unu... rame

8 Ian 3
Răspunsul lui Pop Dorina

"Felicitări, domnule Mony! La cât mai multe apariții editoriale! Să vă trăiască și na…"

Elena Mititelu a răspuns Oct 22, 2016 lui O GRAVĂ ÎNCĂLCARE A REGULAMENTULUI

7 Nov 1, 2016
Răspunsul lui Corina Militaru

"Am lecturat cu plăcere! Felicitări!! "

Elena Mititelu a răspuns Oct 15, 2016 lui Minutul dulce

12 Dec 9, 2016
Răspunsul lui Pop Dorina

"Am rămas fără cuvinte! Vă mulțumesc pentru tot, fiind alături de ceilalți membri în…"

Elena Mititelu a răspuns Sep 13, 2016 lui ÎNSEMNE CULTURALE, la sfârșit de drum? NU!

50 Oct 9, 2016
Răspunsul lui Ion Lazăr da Coza

"Frumos, Corina! Felicitări!!"

Elena Mititelu a răspuns Aug 10, 2016 lui Un altfel de viitor

22 Sep 23, 2016
Răspunsul lui Corina Militaru

"Felicitări și pentru această  poveste educativă! Drag!"

Elena Mititelu a răspuns Mar 17, 2016 lui O iarnă de coșmar

9 Mai 9, 2016
Răspunsul lui Camelia Ardelean

Insignă

Se încarcă...

Zile de naştere

Zile de naştere sărbătorite astăzi

link-uri utile

REGULAMENT site

http://DIACRITICE.opa.ro/

descarcă AUTO CORECT!

http://DEXonline.ro/

Dicționar de SINONIME

Dicționar de RIME

Haiku, Tanka, Senryu...

Vă invităm să citiți și:

La ceas aniversar

Figuri de stil

Folosirea virgulei

Activitatea Recentă

Camelia Ardelean a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Rondelul zâmbetului fad a utilizatorului Camelia Ardelean
cu 1 oră în urmă
Camelia Ardelean a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Rondelul zâmbetului fad a utilizatorului Camelia Ardelean
cu 1 oră în urmă
Camelia Ardelean a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Îmi lepăd ghimpii... a utilizatorului Camelia Ardelean
cu 1 oră în urmă
Utilizatorului Vasile Burduşa îi place postarea pe blog Toamnă fără ciocârlii a lui Tudor Cicu
cu 1 oră în urmă
Camelia Ardelean a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Ca-ntr-o matrioşka vie a utilizatorului Vasilisia Lazăr (da Coza)
cu 1 oră în urmă
Postare de log efectuată de Camelia Ardelean
cu 1 oră în urmă
Utilizatorului Vasile Burduşa îi place postarea pe blog Ca-ntr-o matrioşka vie a lui Vasilisia Lazăr (da Coza)
cu 2 ore în urmă
Utilizatorului Vasile Burduşa îi place postarea pe blog Start poet a lui Costel Zăgan
cu 2 ore în urmă
Tudor Cicu a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Monorima minciunii a utilizatorului Adina Speranta
cu 3 ore în urmă
Tudor Cicu a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Ana. (8). Dulceață amară a utilizatorului gina zaharia
cu 3 ore în urmă
Tudor Cicu a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Mă auzi? a utilizatorului Tudor Cicu
cu 3 ore în urmă
Utilizatorului Vasile Burduşa îi place postarea pe blog Gânduri 7- Evidență a lui Adina Speranta
cu 4 ore în urmă
Augusta Cristina Călin a contribuit cu răspunsuri la discuţia Din viitorul meu volum de poezii pentru copii a utilizatorului Elena Mititelu în grupul TĂRÂMUL COPILĂRIEI
cu 4 ore în urmă
Lui Augusta Cristina Călin i-a plăcut discuţia Din viitorul meu volum de poezii pentru copii a lui Elena Mititelu
cu 4 ore în urmă
Utilizatorului Agafia Drăgan îi place postarea pe blog Rondel nomad a lui Ionel Mony Constantin
cu 4 ore în urmă
Agafia Drăgan a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Rondel nomad a utilizatorului Ionel Mony Constantin
cu 4 ore în urmă
Agafia Drăgan a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Împăcare a utilizatorului Agafia Drăgan
cu 4 ore în urmă
Utilizatorului Dolha Paul-Alexandru îi place postarea pe blog Ana. (8). Dulceață amară a lui gina zaharia
cu 4 ore în urmă
Dolha Paul-Alexandru a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Ana. (8). Dulceață amară a utilizatorului gina zaharia
cu 4 ore în urmă
Pop Dorina a contribuit cu răspunsuri la discuţia Din viitorul meu volum de poezii pentru copii a utilizatorului Elena Mititelu în grupul TĂRÂMUL COPILĂRIEI
cu 5 ore în urmă

frecvență trafic

© 2017   Created by Ion Lazăr da Coza.   Oferit de

Embleme  |  Raportare eroare  |  Termeni de utilizare a serviciilor