Discuţiile lui Ion Lazăr da Coza (2,211)

Discuţii care au primit răspuns (41) Răspunsuri Activitatea Recentă

"Și eu cred că un „Îmi place” primit pe un sait de specialitate e mai fidel realități…"

Ion Lazăr da Coza a răspuns Mai 10, 2015 lui Oglinda în care doar cei puternici au curajul să se privească!

23 Mai 14, 2015
Răspunsul lui Ion Lazăr da Coza

"Desigur, nu există adevăr absolut. Însă dacă balanța înclină foarte mult într-o part…"

Ion Lazăr da Coza a răspuns Mai 9, 2015 lui Oglinda în care doar cei puternici au curajul să se privească!

23 Mai 14, 2015

"Camelia, nu s-a spus chiar totul... E doar un mic semnal. Cine are urechi... Drag, p…"

Ion Lazăr da Coza a răspuns Mai 8, 2015 lui Oglinda în care doar cei puternici au curajul să se privească!

23 Mai 14, 2015

"Dragoș, nu spun că nu trebuie să ne facem cunoscute creațiile, dar să mergem până la…"

Ion Lazăr da Coza a răspuns Mai 8, 2015 lui Oglinda în care doar cei puternici au curajul să se privească!

23 Mai 14, 2015

"Dragoș, suntem aici ca să învățăm. Am învățat multe de la voi, colegi de site, și în…"

Ion Lazăr da Coza a răspuns Iun 21, 2014 lui Figuri de stil

16 Feb 4, 2018
Răspunsul lui Mihaela Suciu

"Și eu mulțumesc de vizită. "

Ion Lazăr da Coza a răspuns Iun 21, 2014 lui Figuri de stil

16 Feb 4, 2018

"Să trăim cu toții, întru eternitate, aDa! "

Ion Lazăr da Coza a răspuns Iun 20, 2014 lui Figuri de stil

16 Feb 4, 2018

"Dorina, eu le știam, dar... știam că nu le mai știu. :) "

Ion Lazăr da Coza a răspuns Iun 17, 2014 lui Figuri de stil

16 Feb 4, 2018

"Daniela, poate când eram la școală nu ne gândeam la poezie, ci doar la acnee. :))) "

Ion Lazăr da Coza a răspuns Iun 16, 2014 lui Figuri de stil

16 Feb 4, 2018

"Daniela, postează haiku-urile pe blog, pentru a putea fi comentate. Despre dodoitsu…"

Ion Lazăr da Coza a răspuns Iun 7, 2014 lui Haiku, Tanka, Senryu, Sonetul

22 Iun 7, 2014

Insignă

Se încarcă...

Despre

Ion Lazăr da Coza a creat această reţea Ning.

Zile de naştere

link-uri utile

REGULAMENT site

http://DIACRITICE.opa.ro/

descarcă AUTO CORECT!

http://DEXonline.ro/

Dicționar de SINONIME

Dicționar de RIME

Haiku, Tanka, Senryu...

Vă invităm să citiți și:

La ceas aniversar

Figuri de stil

Folosirea virgulei

Activitatea Recentă

Sofia Sincă a contribuit cu răspunsuri la discuţia Labirintul verde - XVII - a utilizatorului Emil Dumitru
cu 31 minute în urmă
Utilizatorului Denisa Curea Popa îi place postarea pe blog stare de o nouă zi a lui Vasilisia Lazăr (da Coza)
cu 8 ore în urmă
Utilizatorului Denisa Curea Popa îi place postarea pe blog Sub zbor întins de herghelii a lui gabriel cristea
cu 8 ore în urmă
Utilizatorului Denisa Curea Popa îi place postarea pe blog doi a lui Darie Giurgiu
cu 8 ore în urmă
Lui Vasilisia Lazăr (da Coza) i-a plăcut discuţia Labirintul verde - XIV - a lui Emil Dumitru
cu 9 ore în urmă
Lui Vasilisia Lazăr (da Coza) i-a plăcut discuţia Labirintul verde - XIII - a lui Emil Dumitru
cu 9 ore în urmă
Lui Vasilisia Lazăr (da Coza) i-a plăcut discuţia Labirintul verde - XII - a lui Emil Dumitru
cu 11 ore în urmă
Postare de log efectuată de gina zaharia
cu 11 ore în urmă
Utilizatorului gina zaharia îi place postarea pe blog stare de o nouă zi a lui Vasilisia Lazăr (da Coza)
cu 15 ore în urmă
Utilizatorului Dinca Valerian îi place postarea pe blog stare de o nouă zi a lui Vasilisia Lazăr (da Coza)
cu 19 ore în urmă
Vasilisia Lazăr (da Coza) a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog stare de o nouă zi a utilizatorului Vasilisia Lazăr (da Coza)
cu 21 ore în urmă
Dinca Valerian a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog gogyohka (10 - 12) a utilizatorului Dinca Valerian
ieri
Dinca Valerian a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog gogyohka (10 - 12) a utilizatorului Dinca Valerian
ieri
Utilizatorului Dinca Valerian îi place postarea pe blog Actualitatea a lui Darie Giurgiu
ieri
Sofia Sincă a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Actualitatea a utilizatorului Darie Giurgiu
ieri
Sofia Sincă a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog stare de o nouă zi a utilizatorului Vasilisia Lazăr (da Coza)
ieri
Sofia Sincă a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog în umbra unicului a utilizatorului Laura Cozma
ieri
Sofia Sincă a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog gogyohka (10 - 12) a utilizatorului Dinca Valerian
ieri
Utilizatorului Darie Giurgiu îi place postarea pe blog gogyohka (10 - 12) a lui Dinca Valerian
ieri
Darie Giurgiu a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog gogyohka (10 - 12) a utilizatorului Dinca Valerian
ieri

© 2020   Created by Ion Lazăr da Coza.   Oferit de

Embleme  |  Raportare eroare  |  Termeni de utilizare a serviciilor