Discuţiile lui Veronica Pavel Lerner (179)

Discuţii care au primit răspuns (51) Răspunsuri Activitatea Recentă

"Da, faptul ca se posteaza textele cand vin e foarte bine.  Multumim! Si eu cred ca…"

Veronica Pavel Lerner a răspuns Feb 17, 2016 lui AICI se votează cele 36 de poezii înscrise la Concursul „Alb hoinar”, ediția a II-a

54 Feb 27, 2016
Răspunsul lui Munteanu Catalina Nicoleta

"Rugaminte: s-ar putea, daca sunt modificari, ele sa fie comunicate imediat mbr. juri…"

Veronica Pavel Lerner a răspuns Feb 17, 2016 lui AICI se votează cele 36 de poezii înscrise la Concursul „Alb hoinar”, ediția a II-a

54 Feb 27, 2016

"Nedumerire: azi dimineata erau 30 de poezii, acuma sunt 28. Au fost sterse doua text…"

Veronica Pavel Lerner a răspuns Feb 16, 2016 lui AICI se votează cele 36 de poezii înscrise la Concursul „Alb hoinar”, ediția a II-a

54 Feb 27, 2016

"Multumesc Ion. Nu ma gandisem la consultari de genul acesta, nu sunt influentabila,…"

Veronica Pavel Lerner a răspuns Ian 22, 2016 lui Regulamentul concursului „Alb hoinar” - ediția a II-a, 2016

10 Ian 22, 2016
Răspunsul lui Ion Lazăr da Coza

"Atentie! Am incercat adresa vasilisia1964@yahoo.com. Intai mi-a venit un link cu Yah…"

Veronica Pavel Lerner a răspuns Ian 21, 2016 lui Regulamentul concursului „Alb hoinar” - ediția a II-a, 2016

10 Ian 22, 2016

"Notarea: Cand in text, in mod repetat, nu era spatiu intre semnul de punctuatie si  …"

Veronica Pavel Lerner a răspuns Oct 27, 2015 lui Concursul „Labirinturi autumnale”, ediția a II-a, Secțiunea PROZĂ (Pagina a II-a)

26 Oct 30, 2015

"Notare Eseu: 1- 8 2 - 7"

Veronica Pavel Lerner a răspuns Oct 24, 2015 lui Concursul „Labirinturi autumnale”, ediția a II-a, Secțiunea ESEU

20 Nov 1, 2015
Răspunsul lui Roza Dinvale

"Am citit toate poeziile cu mare atentie si voi da lista notelor. Nefiind in juriu si…"

Veronica Pavel Lerner a răspuns Oct 24, 2015 lui Concursul „Labirinturi autumnale”, ediția a II-a, Secțiunea POEZIE

44 Oct 30, 2015

"Asa e, Vasilisa, e o cantitate cu totul neglijabila care nu va influenta clasamentul…"

Veronica Pavel Lerner a răspuns Oct 18, 2015 lui Concursul de poezie, proză scurtă, eseu și dramaturgie „Labirinturi autumnale” = ediția a II-a =

25 Oct 27, 2015
Răspunsul lui Enea Gela

"Multumesc frumos! Imi vine sa zambesc pentru ca eu nu ma gandisem la nota 10, ci inv…"

Veronica Pavel Lerner a răspuns Oct 18, 2015 lui Concursul de poezie, proză scurtă, eseu și dramaturgie „Labirinturi autumnale” = ediția a II-a =

25 Oct 27, 2015
Răspunsul lui Enea Gela

Insignă

Se încarcă...

Zile de naştere

Zile de naştere sărbătorite astăzi

link-uri utile

REGULAMENT site

http://DIACRITICE.opa.ro/

descarcă AUTO CORECT!

http://DEXonline.ro/

Dicționar de SINONIME

Dicționar de RIME

Haiku, Tanka, Senryu...

Vă invităm să citiți și:

La ceas aniversar

Figuri de stil

Folosirea virgulei

Activitatea Recentă

Utilizatorului Vasile Burduşa îi place postarea pe blog Ne-am dăruit a lui Cristian Je
cu 28 minute în urmă
Utilizatorului Vasile Burduşa îi place postarea pe blog Ferma zeilor a lui Cristian Je
cu 1 oră în urmă
Utilizatorului Vasile Burduşa îi place postarea pe blog Erezia versului de aur a lui Costel Zăgan
cu 2 ore în urmă
Utilizatorului Vasile Burduşa îi place postarea pe blog fluturi a lui gina zaharia
cu 3 ore în urmă
Utilizatorului Vasile Burduşa îi place postarea pe blog Îndoieli a lui Agafia Drăgan
cu 4 ore în urmă
Utilizatorului nicolae vaduva îi place postarea pe blog melopee a lui Djamal mahmoud
cu 5 ore în urmă
Utilizatorului Agafia Drăgan îi place postarea pe blog De-adevăratelea a lui Rădița Răpeanu
cu 8 ore în urmă
Postare de log efectuată de Agafia Drăgan
cu 8 ore în urmă
Agafia Drăgan a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Îndoieli a utilizatorului Agafia Drăgan
cu 8 ore în urmă
Agafia Drăgan a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Îndoieli a utilizatorului Agafia Drăgan
cu 8 ore în urmă
Sofia Sincă a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Tribut (Ultimul poet) a utilizatorului Cristian Je
cu 9 ore în urmă
Sofia Sincă a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog De-adevăratelea a utilizatorului Rădița Răpeanu
cu 9 ore în urmă
Sofia Sincă a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Ne-am dăruit a utilizatorului Cristian Je
cu 9 ore în urmă
Sofia Sincă a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Ferma zeilor a utilizatorului Cristian Je
cu 9 ore în urmă
Sofia Sincă a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Erezia versului de aur a utilizatorului Costel Zăgan
cu 9 ore în urmă
Sofia Sincă a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog fluturi a utilizatorului gina zaharia
cu 9 ore în urmă
Sofia Sincă a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Îndoieli a utilizatorului Agafia Drăgan
cu 9 ore în urmă
Sofia Sincă a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Absent a utilizatorului Cristian Je
cu 9 ore în urmă
Lui Vasilisia Lazăr (da Coza) i-a plăcut discuţia Fata cu un ochi verde şi unul căprui a lui Nikol MerBreM
cu 15 ore în urmă
Vasilisia Lazăr (da Coza) a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Tribut (Ultimul poet) a utilizatorului Cristian Je
cu 16 ore în urmă

© 2019   Created by Ion Lazăr da Coza.   Oferit de

Embleme  |  Raportare eroare  |  Termeni de utilizare a serviciilor