Discuţiile lui Veronica Pavel Lerner (179)

Discuţii care au primit răspuns (51) Răspunsuri Activitatea Recentă

" "

Veronica Pavel Lerner a răspuns Mai 30, 2016 lui Premiul al II-lea, eseu – „Rădăcina sau tulpina?” de Veronica Pavel Lerner

16 Iun 9, 2016
Răspunsul lui Veronica Pavel Lerner

" "

Veronica Pavel Lerner a răspuns Mai 30, 2016 lui Premiul al II-lea, eseu – „Rădăcina sau tulpina?” de Veronica Pavel Lerner

16 Iun 9, 2016

"Multe multumiri tuturor! Am scris mai mult in comentariul de sub diploma pe care am…"

Veronica Pavel Lerner a răspuns Mai 30, 2016 lui REZULTATELE Concursului „Rădăcini”, ediția a III-a, mai 2016

26 Iun 7, 2016
Răspunsul lui Lavinia Elena Niculicea

"Bravo, Melania!!!!!"

Veronica Pavel Lerner a răspuns Mai 30, 2016 lui Premiul al II-lea, poezie – „La Arcanu amintirile mi-au fost luate cu arcanul” de Melania Briciu Atanasiu

15 Iun 18, 2016
Răspunsul lui Camelia Ardelean

"Multumesc membrilor juriului si tuturor celor care au notat lucrarea mea. Imi cer sc…"

16 Iun 9, 2016

"Imi permiteti sa intervin. Discutiile dupa un concurs sunt,  in general, instructive…"

Veronica Pavel Lerner a răspuns Mar 2, 2016 lui Rezultatele Concursului „Alb hoinar”, ediția a II-a

66 Mar 4, 2016
Răspunsul lui Angi Cristea

"D-l Bidulescu are dreptate din pdv matematic. Tot matematic, procentul cu care parti…"

Veronica Pavel Lerner a răspuns Feb 29, 2016 lui Rezultatele Concursului „Alb hoinar”, ediția a II-a

66 Mar 4, 2016

"Simion, propunerea cu notarea pana la 47 e oarecum neobisnuita si, sincer, as vrea s…"

Veronica Pavel Lerner a răspuns Feb 29, 2016 lui Rezultatele Concursului „Alb hoinar”, ediția a II-a

66 Mar 4, 2016

"Cred ca e simplu cu votul anonim (in fine, NIMIC nu e simplu, totul cere munca!). Da…"

66 Mar 4, 2016

"Sincere felicitari tuturor!  Va spun sincer ca nu mi-a fost usor! Din fericire, desi…"

Veronica Pavel Lerner a răspuns Feb 28, 2016 lui Rezultatele Concursului „Alb hoinar”, ediția a II-a

66 Mar 4, 2016

Insignă

Se încarcă...

Zile de naştere

Astăzi nu este ziua de naştere a nimănui

link-uri utile

REGULAMENT site

http://DIACRITICE.opa.ro/

descarcă AUTO CORECT!

http://DEXonline.ro/

Dicționar de SINONIME

Dicționar de RIME

Haiku, Tanka, Senryu...

Vă invităm să citiți și:

La ceas aniversar

Figuri de stil

Folosirea virgulei

DONAȚII

Pentru cei care doresc să susțină acest site, DONAȚII

la: RO82RZBR0000060016707555

titular cont: Lazăr Vasilisia (Raiffeisen Bank)

Donatori (nume sau pseudonim),

începând cu sept. 2019:

Mica - 260 lei

Valeria Merca - 250 lei

Activitatea Recentă

Valeria Merca a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Uitare a utilizatorului Lidia Pervu
cu 48 minute în urmă
Utilizatorului Valeria Merca îi place postarea pe blog Gogyohka- CZ a lui Costel Zăgan
cu 57 minute în urmă
Valeria Merca a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Gogyohka- CZ a utilizatorului Costel Zăgan
cu 57 minute în urmă
Utilizatorului Valeria Merca îi place postarea pe blog Amor liric a lui Gabriel Cristea
cu 59 minute în urmă
Valeria Merca a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Amor liric a utilizatorului Gabriel Cristea
cu 59 minute în urmă
Postări de log efectuate de Gabriel Cristea
cu 2 ore în urmă
Gabriel Cristea a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Noapte fantastică a utilizatorului Gabriel Cristea
cu 3 ore în urmă
Gabriel Cristea a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Noapte fantastică a utilizatorului Gabriel Cristea
cu 3 ore în urmă
cu 3 ore în urmă
cu 3 ore în urmă
Ciliban Daniel a postat o discuţie
cu 3 ore în urmă
Postare de log efectuată de ELENA AGIU-NEACSU
cu 5 ore în urmă
Utilizatorului Mihaela Chitic îi place postarea pe blog Puntea suspinelor a lui Mirela Ciupercă
cu 5 ore în urmă
Utilizatorului Vasile Burduşa îi place postarea pe blog Noapte fantastică a lui Gabriel Cristea
cu 8 ore în urmă
Utilizatorului Mihaela Chitic îi place postarea pe blog Melancolia risipirii a lui Suchoverschi Gheorghe
cu 16 ore în urmă
Utilizatorului Valeria Merca îi place postarea pe blog Noapte fantastică a lui Gabriel Cristea
cu 18 ore în urmă
Valeria Merca a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Noapte fantastică a utilizatorului Gabriel Cristea
cu 18 ore în urmă
Valeria Merca a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Din dală-n dală a utilizatorului Cristian Je
cu 18 ore în urmă
Valeria Merca a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Viața ca un puf de păpădie a utilizatorului Lidia Pervu
cu 18 ore în urmă
Gabriel Cristea a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Amor liric a utilizatorului Gabriel Cristea
cu 20 ore în urmă

© 2019   Created by Ion Lazăr da Coza.   Oferit de

Embleme  |  Raportare eroare  |  Termeni de utilizare a serviciilor