Discuţiile lui Mihaela Suciu (1,033)

Discuţii care au primit răspuns (7) Răspunsuri Activitatea Recentă

"Felicitări pentru premiu! Ne prezentați creația? Încântată şi de clasament, am regăs…"

Mihaela Suciu a răspuns Ian 20 lui Romeo şi Julieta la Mizil

2 Ian 20
Răspunsul lui Bidulescu Constantin

"Sofi, faci cronici minunate. Mă bucur când le regăsesc în reviste, iar PIC merită to…"

Mihaela Suciu a răspuns Ian 2 lui Furtuna de foc

3 Ian 2
Răspunsul lui Valeria Merca

"Fiecare revistă înglobează muncă și timp. Felicitări! Am răsfoit revista, așa, ca am…"

Mihaela Suciu a răspuns Mar 17, 2018 lui Revista „Salonul literar”, nr. 96.pdf

3 Mar 17, 2018
Răspunsul lui Mihaela Suciu

"Dacă da Coza a pierdut toate drepturile, pentru că autorul nu a fost personal să rid…"

Mihaela Suciu a răspuns Dec 27, 2017 lui Corona II edizione 2016 – 2017. Motivazione pentru romanul „La Umbra Vezuviului”, di Ion Lazăr Da Coza - Mituri şi mistere în retorta începutului

13 Dec 27, 2017
Răspunsul lui Ion Lazăr da Coza

"Felicitări!"

Mihaela Suciu a răspuns Nov 18, 2017 lui O recenzie de Vasile Hatoș la cartea „Anotimpul întoarcerilor”

9 Ian 26

"Felicitări tuturor! Cu regret constat că sunt premii neacordate la limba română. Pen…"

Mihaela Suciu a răspuns Apr 20, 2017 lui REZULTATELE PREMIULUI LITERAR INTERNAŢIONAL „CORONA”, ORGANIZAT DE TRADUZIONI TALABÀ, ediţia a II-a, 2016-2017

18 Apr 26, 2017
Răspunsul lui Marioara Visan

"Felicitări tuturor! În viitor, să organizaţi cât mai multe evenimente culturale!"

Mihaela Suciu a răspuns Oct 9, 2012 lui REZULTATELE FESTIVALULUI NAŢIONAL "VRANCEA LITERARĂ"

12 Oct 12, 2012

Insignă

Se încarcă...

Zile de naştere

Zile de naştere sărbătorite astăzi

link-uri utile

REGULAMENT site

http://DIACRITICE.opa.ro/

descarcă AUTO CORECT!

http://DEXonline.ro/

Dicționar de SINONIME

Dicționar de RIME

Haiku, Tanka, Senryu...

Vă invităm să citiți și:

La ceas aniversar

Figuri de stil

Folosirea virgulei

DONAȚII

Pentru cei care doresc să susțină acest site, DONAȚII

la: RO82RZBR0000060016707555

titular cont: Lazăr Vasilisia (Raiffeisen Bank)

Donatori (nume sau pseudonim),

începând cu sept. 2019:

Mica - 260 lei

Valeria Merca - 250 lei

Activitatea Recentă

Utilizatorului Vasile Burduşa îi place postarea pe blog ca un poet curajos a lui LUMINITA SCOTNOTIS
cu 19 minute în urmă
Mihaela Suciu a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Frisoane de toamnă a utilizatorului Mirela Ciupercă
cu 1 oră în urmă
Mihaela Suciu a contribuit cu răspunsuri la discuţia O viață într-o zi a utilizatorului Mladin Cristian Lucian
cu 2 ore în urmă
Sofia Sincă a lăsat un comentariu pentru Emil Dumitru
cu 2 ore în urmă
Pictograma profiluluiCineva i-a dăruit un cadou utilizatorului Emil Dumitru
cu 2 ore în urmă
Postare de log efectuată de Costel Zăgan
cu 3 ore în urmă
Sofia Sincă a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Frisoane de toamnă a utilizatorului Mirela Ciupercă
cu 3 ore în urmă
Sofia Sincă a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Poezia mea a utilizatorului Cristian Je
cu 3 ore în urmă
Sofia Sincă a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Îngălbenită-i frunza… a utilizatorului Valeria Merca
cu 3 ore în urmă
Postare de log efectuată de Mirela Ciupercă
cu 3 ore în urmă
Sofia Sincă a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog caisata a utilizatorului nicolae vaduva
cu 3 ore în urmă
Sofia Sincă a contribuit cu răspunsuri la discuţia O viață într-o zi a utilizatorului Mladin Cristian Lucian
cu 3 ore în urmă
Utilizatorului Mirela Ciupercă îi place postarea pe blog Îngălbenită-i frunza… a lui Valeria Merca
cu 3 ore în urmă
Utilizatorului Mirela Ciupercă îi place postarea pe blog Și eu vreau să fiu elegant(ă) toată viața a lui Costel Zăgan
cu 3 ore în urmă
Utilizatorului Mirela Ciupercă îi place postarea pe blog Îngenuncheata durere a lui Lidia Pervu
cu 3 ore în urmă
Utilizatorului Mirela Ciupercă îi place postarea pe blog Punct și de la capăt a lui Dolha Paul-Alexandru
cu 3 ore în urmă
Utilizatorului Mirela Ciupercă îi place postarea pe blog Plouă-n Moesia a lui Gabriel Cristea
cu 3 ore în urmă
Utilizatorului Mirela Ciupercă îi place postarea pe blog Să-mi sângereze zorii... a lui Gabriel Cristea
cu 3 ore în urmă
Vasilisia Lazăr (da Coza) a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Îngenuncheata durere a utilizatorului Lidia Pervu
cu 12 ore în urmă

© 2019   Created by Ion Lazăr da Coza.   Oferit de

Embleme  |  Raportare eroare  |  Termeni de utilizare a serviciilor