Discuţiile lui Ion Lazăr da Coza (2,208)

Discuţii care au primit răspuns (73) Răspunsuri Activitatea Recentă

"Mulțumim, draga noastră! "

Ion Lazăr da Coza a răspuns Sep 16, 2017 lui Din pivniţa boierului Dume

5 Sep 16, 2017
Răspunsul lui Ion Lazăr da Coza

"Plăcerea e de partea mea! Iar stima e reciprocă, știți, desigur. "

Ion Lazăr da Coza a răspuns Sep 16, 2017 lui Din pivniţa boierului Dume

5 Sep 16, 2017

"Mulțumim pentru felicitări, Valeria! Cu același drag, "

Ion Lazăr da Coza a răspuns Sep 16, 2017 lui Cuvânt-înainte la placheta „Gloanțe fractale”, autor Ion Lazăr da Coza

6 Sep 16, 2017

"Mara, îți mulțumesc pentru fiecare cuvânt scris - știu că le-ai scris cu sufletul tă…"

Ion Lazăr da Coza a răspuns Sep 15, 2017 lui Recenzie la romanul „La umbra Vezuviului”, de Ion Lazăr da Coza

2 Sep 20, 2017
Răspunsul lui Marioara Visan

"Mulțumesc mult, Camelia! Reciproca! "

Ion Lazăr da Coza a răspuns Aug 29, 2017 lui Cuvânt-înainte la placheta „Gloanțe fractale”, autor Ion Lazăr da Coza

6 Sep 16, 2017

"Desigur, îmi pare atât de rău că nu am timpul necesar să scriu câteva rânduri pentru…"

Ion Lazăr da Coza a răspuns Aug 29, 2017 lui Din pivniţa boierului Dume

5 Sep 16, 2017

"Maestre, vă mulțumesc și în acest cadru, dar sper să o fac, live, cu ocazia lansării…"

Ion Lazăr da Coza a răspuns Aug 4, 2017 lui Cuvânt-înainte la placheta „Gloanțe fractale”, autor Ion Lazăr da Coza

6 Sep 16, 2017

"Maestre, nu știu dacă un terț apreciază faptul că volumul La Ghizunie merită un astf…"

Ion Lazăr da Coza a răspuns Iul 21, 2017 lui Amestec(ate) - experiment eseistic pe marginea volumului de versuri „La Ghizunie”, a autorului Ion Lazăr da Coza

15 Iul 21, 2017
Răspunsul lui Tudor Cicu

"Maestre,  Vă mulțumesc din suflet și pentru partea a VI-a, adăugată. Promit că revin…"

Ion Lazăr da Coza a răspuns Iul 9, 2017 lui Amestec(ate) - experiment eseistic pe marginea volumului de versuri „La Ghizunie”, a autorului Ion Lazăr da Coza

15 Iul 21, 2017
Răspunsul lui Tudor Cicu

"Maestre,  Vă mulțumesc din suflet și pentru partea a V-a, adăugată. Revin."

Ion Lazăr da Coza a răspuns Iul 7, 2017 lui Amestec(ate) - experiment eseistic pe marginea volumului de versuri „La Ghizunie”, a autorului Ion Lazăr da Coza

15 Iul 21, 2017
Răspunsul lui Tudor Cicu

Insignă

Se încarcă...

link-uri utile

REGULAMENT site

http://DIACRITICE.opa.ro/

descarcă AUTO CORECT!

http://DEXonline.ro/

Dicționar de SINONIME

Dicționar de RIME

Haiku, Tanka, Senryu...

Vă invităm să citiți și:

La ceas aniversar

Figuri de stil

Folosirea virgulei

Activitatea Recentă

Utilizatorului Valeria Merca îi place postarea pe blog Dragostea-i pe lista de supraviețuire a lui Costel Zăgan
cu 1 oră în urmă
Valeria Merca a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Dragostea-i pe lista de supraviețuire a utilizatorului Costel Zăgan
cu 1 oră în urmă
Utilizatorului Valeria Merca îi place postarea pe blog pat de povești a lui gina zaharia
cu 1 oră în urmă
Valeria Merca a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog pat de povești a utilizatorului gina zaharia
cu 1 oră în urmă
Utilizatorului Valeria Merca îi place postarea pe blog Crucificat de poezie a lui Costel Zăgan
cu 1 oră în urmă
Valeria Merca a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Crucificat de poezie a utilizatorului Costel Zăgan
cu 1 oră în urmă
Utilizatorului Valeria Merca îi place postarea pe blog " ajută-mă să nu dispar" a lui paparuz adrian
cu 2 ore în urmă
Valeria Merca a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog " ajută-mă să nu dispar" a utilizatorului paparuz adrian
cu 2 ore în urmă
Utilizatorului Vasile Burduşa îi place postarea pe blog " ajută-mă să nu dispar" a lui paparuz adrian
cu 4 ore în urmă
Mihaela Suciu a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog " ajută-mă să nu dispar" a utilizatorului paparuz adrian
cu 9 ore în urmă
Mihaela Suciu a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog " ajută-mă să nu dispar" a utilizatorului paparuz adrian
cu 9 ore în urmă
Utilizatorului Ioniţă Gabriela îi place postarea pe blog schimb de inimi a lui gina zaharia
cu 12 ore în urmă
Utilizatorului Laura H. îi place postarea pe blog " ajută-mă să nu dispar" a lui paparuz adrian
cu 12 ore în urmă
Lui Ioniţă Gabriela i-a plăcut discuţia Cărunta frunză încurcată în lacrimi a lui Pop Dorina
cu 12 ore în urmă
Utilizatorului Laura H. îi place postarea pe blog Poem din Regatul fulgilor viorii a lui Gabriel Cristea
cu 12 ore în urmă
Ioniţă Gabriela a contribuit cu răspunsuri la discuţia Zebra a utilizatorului Mihaela Suciu
cu 12 ore în urmă
Lui Ioniţă Gabriela i-a plăcut discuţia Zebra a lui Mihaela Suciu
cu 12 ore în urmă
Utilizatorului Ioniţă Gabriela îi place postarea pe blog până la sfârșitul zărilor a lui gina zaharia
cu 12 ore în urmă
Utilizatorului Ioniţă Gabriela îi place postarea pe blog film a lui nicolae vaduva
cu 12 ore în urmă
Utilizatorului Ioniţă Gabriela îi place postarea pe blog pat de povești a lui gina zaharia
cu 12 ore în urmă

© 2019   Created by Ion Lazăr da Coza.   Oferit de

Embleme  |  Raportare eroare  |  Termeni de utilizare a serviciilor