Discuţiile lui Virgil Stan (50)

Discuţii care au primit răspuns (15) Răspunsuri Activitatea Recentă

"Ioane, din pacate AI ALUNECAT PE O PANTA A MALITIOZITATII CARE NU-TI FACE CINSTE. IM…"

Virgil Stan a răspuns Nov 19, 2014 lui Rezultatele Concursului de poezie și proză scurtă „Labirinturi autumnale”

32 Nov 25, 2014
Răspunsul lui Maria Silvestru (Geta Tirel)

"Sofi, da-mi voie sa ma abtin de la comentarii pentru respect si alte considerente. I…"

Virgil Stan a răspuns Nov 19, 2014 lui Rezultatele Concursului de poezie și proză scurtă „Labirinturi autumnale”

32 Nov 25, 2014

"Draga Vasilisia, in nicio interventie a mea nu m-am referit la juriu, ci NUMAI la ce…"

32 Nov 25, 2014

"Vezi ca nu ai priceput nimic? Eu l-am rugat pentru mine sa noteze cele 24 de "extemp…"

32 Nov 25, 2014

"Sofia, ti se pare ca eram interesat sa obtin un loc pe podium? In primul rand nu am…"

32 Nov 25, 2014

"Nu eu sunt in eroare, ci tu. Eu l-am rugat pe prof. sa noteze pentru mine, sa stiu c…"

32 Nov 25, 2014

"Ca sa fiu cinstit cu mine insumi si ca sa nu gresesc nedreptatind pe vreun concurent…"

32 Nov 25, 2014

"Aici gresesti. Era vorba in preambul de lansarea la Iasi a romanului meu Parfum de o…"

32 Nov 25, 2014

"Ce am avut de comentat am facut-o la finalul paginei cu notele  "

Virgil Stan a răspuns Nov 18, 2014 lui Rezultatele Concursului de poezie și proză scurtă „Labirinturi autumnale”

32 Nov 25, 2014

"Acest concurs mi-a lăsat un gust amar şi acest lucru nu pentru că nu am fost printre…"

Virgil Stan a răspuns Nov 18, 2014 lui Rezultatele Concursului de poezie și proză scurtă „Labirinturi autumnale”

32 Nov 25, 2014

Insignă

Se încarcă...

Despre

Ion Lazăr da Coza a creat această reţea Ning.

link-uri utile

REGULAMENT site

http://DIACRITICE.opa.ro/

descarcă AUTO CORECT!

http://DEXonline.ro/

Dicționar de SINONIME

Dicționar de RIME

Haiku, Tanka, Senryu...

Vă invităm să citiți și:

La ceas aniversar

Figuri de stil

Folosirea virgulei

donații

Pentru cei care doresc să susțină acest site, DONAȚII la: 

RO45CECEB00008RON1057488

titular cont: Lazăr Vasilisia 

(CEC Bank)

*

DONATORI,

începând cu septembrie 2020:

VALERIA MERCA 

SOFIA SINCĂ 

MIHAELA POPA

TUDOR CICU

VASILISIA LAZĂR 

Activitatea Recentă

Utilizatorului Valeria Merca îi place postarea pe blog imaginează-ți a lui Tudor Cicu
cu 38 minute în urmă
Valeria Merca a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog imaginează-ți a utilizatorului Tudor Cicu
cu 38 minute în urmă
Valeria Merca a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Somnium a utilizatorului Mick Lorem
cu 55 minute în urmă
Postare de log efectuată de Mick Lorem
cu 4 ore în urmă
Sofia Sincă a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Somnium a utilizatorului Mick Lorem
cu 4 ore în urmă
Mick Lorem a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Somnium a utilizatorului Mick Lorem
cu 4 ore în urmă
Chris a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog haiku (131 - 133) a utilizatorului Dinca Valerian
cu 4 ore în urmă
Utilizatorului Chris îi place postarea pe blog haiku (131 - 133) a lui Dinca Valerian
cu 4 ore în urmă
Dinca Valerian a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog haiku (131 - 133) a utilizatorului Dinca Valerian
cu 5 ore în urmă
Sofia Sincă a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog haiku (131 - 133) a utilizatorului Dinca Valerian
cu 6 ore în urmă
Sofia Sincă a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog imaginează-ți a utilizatorului Tudor Cicu
cu 6 ore în urmă
Chris a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Haina dragostei a utilizatorului Costel Zăgan
cu 6 ore în urmă
Utilizatorului Chris îi place postarea pe blog Haina dragostei a lui Costel Zăgan
cu 6 ore în urmă
Sofia Sincă a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Somnium a utilizatorului Mick Lorem
cu 6 ore în urmă
Pictograma profiluluiChris i-a dăruit un cadou utilizatorului Leonid IACOB
cu 6 ore în urmă
Pictograma profiluluiChris i-a dăruit un cadou utilizatorului Ionica Serbov
cu 6 ore în urmă
Utilizatorului LUMINITA SCOTNOTIS îi place postarea pe blog Mi-e toamna vânt încolăcindu-și veșnicia a lui gabriel cristea
cu 8 ore în urmă
Utilizatorului Pop Dorina îi place postarea pe blog Sub o pleoapă de balaur a lui gabriel cristea
cu 10 ore în urmă
Postare de log efectuată de Dinca Valerian
cu 15 ore în urmă
Pictograma profiluluiVasilisia Lazăr i-a dăruit un cadou utilizatorului gherbaluta n gabriel
cu 16 ore în urmă

© 2020   Created by Ion Lazăr da Coza.   Oferit de

Embleme  |  Raportare eroare  |  Termeni de utilizare a serviciilor