Discuţiile lui DANIELA TIGER (47)

Discuţii care au primit răspuns (2) Răspunsuri Activitatea Recentă

"Eu sunt chiar impresionată! O parte le știam, o parte mi le-am amintit, iar altă par…"

DANIELA TIGER a răspuns Iun 14, 2014 lui Figuri de stil

16 Feb 4, 2018
Răspunsul lui Mihaela Suciu

"Iubesc poezia cu formă fixă! Am cochetat cu diferitele ei forme. Nu sunt de acord cu…"

DANIELA TIGER a răspuns Iun 7, 2014 lui Haiku, Tanka, Senryu, Sonetul

22 Iun 7, 2014
Răspunsul lui Ion Lazăr da Coza

Insignă

Se încarcă...

Despre

Ion Lazăr da Coza a creat această reţea Ning.

Zile de naştere

Astăzi nu este ziua de naştere a nimănui

link-uri utile

REGULAMENT site

http://DIACRITICE.opa.ro/

descarcă AUTO CORECT!

http://DEXonline.ro/

Dicționar de SINONIME

Dicționar de RIME

Haiku, Tanka, Senryu...

Vă invităm să citiți și:

La ceas aniversar

Figuri de stil

Folosirea virgulei

donații

Pentru cei care doresc să susțină acest site, DONAȚII la: 

RO45CECEB00008RON1057488

titular cont: Lazăr Vasilisia 

(CEC Bank)

*

DONATORI,

începând cu septembrie 2020:

Valeria Merca 

Sofia Sincă 

Mihaela Popa

Tudor Cicu

Nikol MerBreM

Vasilisia Lazăr 

Activitatea Recentă

Utilizatorului Dinca Valerian îi place postarea pe blog efectul de Terra a lui Mihaela Popa
cu 2 minute în urmă
Dinca Valerian a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog haiku (161 - 163) a utilizatorului Dinca Valerian
cu 3 minute în urmă
Sofia Sincă a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog efectul de Terra a utilizatorului Mihaela Popa
cu 6 ore în urmă
Sofia Sincă a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog haiku (161 - 163) a utilizatorului Dinca Valerian
cu 6 ore în urmă
Utilizatorului gabriel cristea îi place postarea pe blog Focul invzibil a lui Costel Zăgan
cu 14 ore în urmă
Utilizatorului gabriel cristea îi place postarea pe blog Amanet a lui Mick Lorem
cu 14 ore în urmă
gabriel cristea a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog efectul de Terra a utilizatorului Mihaela Popa
cu 14 ore în urmă
Utilizatorului gabriel cristea îi place postarea pe blog efectul de Terra a lui Mihaela Popa
cu 14 ore în urmă
Utilizatorului nicolae vaduva îi place postarea pe blog efectul de Terra a lui Mihaela Popa
cu 16 ore în urmă
Utilizatorului nicolae vaduva îi place postarea pe blog A fost odată ca niciodată a lui Dolha Paul-Alexandru
cu 16 ore în urmă
Utilizatorului nicolae vaduva îi place postarea pe blog înainte să cobori la prima a lui gabriel cristea
cu 16 ore în urmă
Utilizatorului nicolae vaduva îi place postarea pe blog Balada tainei spintecate a lui Nikol MerBreM
cu 16 ore în urmă
Emil Dumitru a contribuit cu răspunsuri la discuţia Labirintul verde - I - a utilizatorului Emil Dumitru
cu 16 ore în urmă
Dinca Valerian a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog tăcerile din porți a utilizatorului Dinca Valerian
cu 22 ore în urmă
Mihaela Popa a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog A fost odată ca niciodată a utilizatorului Dolha Paul-Alexandru
ieri
Utilizatorului Mihaela Popa îi place postarea pe blog A fost odată ca niciodată a lui Dolha Paul-Alexandru
ieri
Utilizatorului Mihaela Popa îi place postarea pe blog Drept cine-o să mă chemi? a lui Mick Lorem
ieri
Mihaela Popa a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Drept cine-o să mă chemi? a utilizatorului Mick Lorem
ieri
Utilizatorului Mihaela Popa îi place postarea pe blog înainte să cobori la prima a lui gabriel cristea
ieri
Mihaela Popa a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog înainte să cobori la prima a utilizatorului gabriel cristea
ieri

© 2020   Created by Ion Lazăr da Coza.   Oferit de

Embleme  |  Raportare eroare  |  Termeni de utilizare a serviciilor