Discuţiile lui Sofia Sincă (2,568)

Discuţii care au primit răspuns (10) Răspunsuri Activitatea Recentă

"Just! Mulțumim că ne-ai adus textul în față! Sofi"

Sofia Sincă a răspuns Feb 5 lui Literatura proastă, de Nicolae Manolescu

1 Feb 5
Răspunsul lui Sofia Sincă

"Vă mulțumesc pentru că ați intrat și ați citit aceste păreri ale mele, despre poezia…"

Sofia Sincă a răspuns Nov 23, 2016 lui Despre poetul Petre Ioan Crețu

7 Nov 23, 2016

"like!"

Sofia Sincă a răspuns Mai 24, 2016 lui despre literatură și literaturi - citindu-l pe Marin Badea

5 Mai 24, 2016

"Bine venite aceste extrase, procedee stilistice în mijlocul poeților... și nu numai.…"

Sofia Sincă a răspuns Iun 16, 2014 lui Figuri de stil

16 Feb 4, 2018
Răspunsul lui Mihaela Suciu

"Vă dau dreptate, ştiu. Într-un timp l-am urmărit şi eu şi am găsit o serie de lectur…"

Sofia Sincă a răspuns Feb 8, 2014 lui OGLINDA SPARTĂ SAU DESPRE UN CAMELEON AL ABJECŢIEI! (pamflet).

24 Sep 25, 2014
Răspunsul lui petre ioan cretu

"Susţin ideea din textul de mai sus şi sunt total împotriva plagiatului. Aceeaşi nemă…"

Sofia Sincă a răspuns Feb 3, 2014 lui Un fenomen sordid, sau cu tristeţe despre plagiat

4 Iun 13, 2014
Răspunsul lui Melania Briciu Atanasiu

"Părerea mea este că totul se schimbă de-a lungul timpului, se îmbunătăţeşte şi în ar…"

Sofia Sincă a răspuns Iun 29, 2013 lui Schematism sau Despre posibilitatea unei noi directii in Arta

4 Iun 29, 2013
Răspunsul lui Mihaela Popa

"Dam... o teorie pe cât de simplă pare, pe atât de eficientă dacă o poţi pune în apli…"

Sofia Sincă a răspuns Aug 4, 2012 lui Osho Material comentat de Chindea maria Elena

2 Aug 4, 2012
Răspunsul lui Mihaela Popa

"Vă doresc să îndepliniţi ce v-aţi propus Doria! Sunt convinsă că mulţi au cărţi de d…"

Sofia Sincă a răspuns Iun 29, 2012 lui Centrul Cultural Român Dublin

4 Iul 16, 2012
Răspunsul lui Doria Șișu Ploeșteanu

"Felicitări ţie şi soţului tău, Doria! Şi succes în tot ce v-aţi propus. Dacă aveţi n…"

Sofia Sincă a răspuns Iun 29, 2012 lui Centrul Cultural Român la Dublin

8 Iun 30, 2012
Răspunsul lui Doria Șișu Ploeșteanu

Insignă

Se încarcă...

Despre

Ion Lazăr da Coza a creat această reţea Ning.

Zile de naştere

Zile de naştere sărbătorite astăzi

Zile de naştere sărbătorite mâine

link-uri utile

REGULAMENT site

http://DIACRITICE.opa.ro/

descarcă AUTO CORECT!

http://DEXonline.ro/

Dicționar de SINONIME

Dicționar de RIME

Haiku, Tanka, Senryu...

Vă invităm să citiți și:

La ceas aniversar

Figuri de stil

Folosirea virgulei

Activitatea Recentă

gabriel cristea a postat un videoclip

Eu nu strivesc corola de lumini a lumii de Lucian Blaga

Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.
cu 2 ore în urmă
Vasilisia Lazăr (da Coza) a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog dacă n-ar fi apus mult înainte soarele a utilizatorului Tudor Cicu
cu 2 ore în urmă
gabriel cristea a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Și te-am iubit poetic a utilizatorului gina zaharia
cu 3 ore în urmă
Utilizatorului gabriel cristea îi place postarea pe blog Și te-am iubit poetic a lui gina zaharia
cu 3 ore în urmă
Utilizatorului Denisa Curea Popa îi place postarea pe blog Am trimis poezia ca pe un glonț, înainte a lui Tudor Cicu
cu 3 ore în urmă
Utilizatorului Denisa Curea Popa îi place postarea pe blog Și te-am iubit poetic a lui gina zaharia
cu 4 ore în urmă
Vasilisia Lazăr (da Coza) a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Zaț a utilizatorului Vasilisia Lazăr (da Coza)
cu 4 ore în urmă
Utilizatorului gina zaharia îi place postarea pe blog Peste zâmbetul Giocondei... a lui gabriel cristea
cu 5 ore în urmă
gina zaharia a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Și te-am iubit poetic a utilizatorului gina zaharia
cu 5 ore în urmă
Ionel Mony Constantin a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Rugă a utilizatorului Ionel Mony Constantin
cu 5 ore în urmă
Utilizatorului Ana Cîmpeanu îi place postarea pe blog Și te-am iubit poetic a lui gina zaharia
cu 6 ore în urmă
Ana Cîmpeanu a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Și te-am iubit poetic a utilizatorului gina zaharia
cu 6 ore în urmă
Utilizatorului Ana Cîmpeanu îi place postarea pe blog Peste zâmbetul Giocondei... a lui gabriel cristea
cu 6 ore în urmă
Dinca Valerian a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog străin a utilizatorului Dinca Valerian
cu 7 ore în urmă
Postare de log efectuată de gina zaharia
cu 7 ore în urmă
Sofia Sincă a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Transparență absolută a utilizatorului Costel Zăgan
cu 7 ore în urmă
Sofia Sincă a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Pe un mal din San Francisco a utilizatorului Darie Giurgiu
cu 7 ore în urmă
Sofia Sincă a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog străin a utilizatorului Dinca Valerian
cu 7 ore în urmă
Sofia Sincă a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Rugă a utilizatorului Ionel Mony Constantin
cu 8 ore în urmă
Sofia Sincă a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Zaț a utilizatorului Vasilisia Lazăr (da Coza)
cu 8 ore în urmă

© 2020   Created by Ion Lazăr da Coza.   Oferit de

Embleme  |  Raportare eroare  |  Termeni de utilizare a serviciilor