Discuţiile lui adelaida mateescu (272)

Discuţii care au primit răspuns (10) Răspunsuri Activitatea Recentă

" Si iata, ca-n poveste, s-a nascut mult asteptata printesa! Felicitari parintilor iu…"

adelaida mateescu a răspuns Aug 5, 2017 lui Antologia „ATLASUL CU DIEZI” – 2017

63 Aug 29, 2017
Răspunsul lui Darie Giurgiu

"     Doresc si eu un exemplar .      Cateva doleante  : pagina 274 - debut in revis…"

adelaida mateescu a răspuns Iul 6, 2017 lui MANUSCRISUL NOII ANTOLOGII

28 Iul 14, 2017
Răspunsul lui Vasilisia Lazăr (da Coza)

"Bravo, Ion Lazar da Coza! O idee si o reusita... de tot rasul :))) ...care mi-a plac…"

adelaida mateescu a răspuns Oct 13, 2015 lui Epigrama & suratele ei - Antologia Grupului de UMOR

25 Oct 21, 2015
Răspunsul lui Ion Lazăr da Coza

"O idee minunata si o realizare plina de farmec. Felicitari!"

adelaida mateescu a răspuns Mar 10, 2015 lui „Reflexii” (dialog literar-artistic Gina Zaharia – Mihai Cătrună)

21 Ian 9, 2016

"Nu va voi spune cat va pretuiesc pentru ca stiti si pentruca cei buni sunt si modest…"

adelaida mateescu a răspuns Dec 17, 2014 lui Concursul „Labirinturi autumnale, ediția I” (carte digitală)

18 Feb 27, 2015
Răspunsul lui Rădița Răpeanu

"  Dragi prieteni, Cred ca sunt printre primii care au primit deja Antologia. Este f…"

adelaida mateescu a răspuns Apr 3, 2014 lui Detalii despre achiziționarea Antologiei „Autograf pentru m(â)ine”

35 Iul 11, 2014

"In lumea lecturilor mele, La Ghizunie  e un altceva placut. Limbajul pitoresc si umo…"

adelaida mateescu a răspuns Mar 24, 2014 lui „La Ghizunie” – autor Ion Lazăr da Coza

27 Iun 28, 2014
Răspunsul lui Valeriu Anghel

"Felicitari echipei care s-a straduit sa puna in sacul Mosului acest dar de Craciun.…"

adelaida mateescu a răspuns Dec 26, 2013 lui „Autograf pentru m(â)ine” – Antologie „Însemne culturale”

43 Feb 23, 2014
Răspunsul lui Zarra

"Vestea ma bucura. Am indragit site-ul care m-a gazduit cu bunavointa si caldura. Pot…"

adelaida mateescu a răspuns Aug 22, 2013 lui Antologie „Însemne Culturale”

27 Nov 3, 2013
Răspunsul lui constanta popescu

"La multi ani si felicitari creatorilor ! Va multumesc pentru caldura cu care include…"

adelaida mateescu a răspuns Mai 23, 2013 lui ÎNSEMNE CULTURALE – La ceas aniversar

41 Oct 14, 2015
Răspunsul lui Rădița Răpeanu

Insignă

Se încarcă...

Zile de naştere

link-uri utile

REGULAMENT site

http://DIACRITICE.opa.ro/

descarcă AUTO CORECT!

http://DEXonline.ro/

Dicționar de SINONIME

Dicționar de RIME

Haiku, Tanka, Senryu...

Vă invităm să citiți și:

La ceas aniversar

Figuri de stil

Folosirea virgulei

Activitatea Recentă

Lui Mihaela Chitic i-a plăcut discuţia Labirintul verde - IV - a lui Emil Dumitru
cu 2 ore în urmă
Utilizatorului Mihaela Chitic îi place postarea pe blog pat de povești a lui gina zaharia
cu 3 ore în urmă
paparuz adrian a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog " ajută-mă să nu dispar" a utilizatorului paparuz adrian
cu 11 ore în urmă
Utilizatorului Mihaela Chitic îi place postarea pe blog Crucificat de poezie a lui Costel Zăgan
cu 12 ore în urmă
Tudor Cicu a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Balada celei plecate a utilizatorului Tudor Cicu
cu 14 ore în urmă
Lui Denisa Curea Popa i-a plăcut discuţia Sora mai mică (file de jurnal) a lui Giurgiu Silvia
cu 14 ore în urmă
Utilizatorului Mihaela Chitic îi place postarea pe blog " ajută-mă să nu dispar" a lui paparuz adrian
cu 17 ore în urmă
Utilizatorului Mihaela Chitic îi place postarea pe blog Cântec îndepărtat a lui Tudor Cicu
ieri
Utilizatorului Mihaela Chitic îi place postarea pe blog androgeneză a lui paparuz adrian
ieri
Utilizatorului Denisa Curea Popa îi place postarea pe blog Cântec îndepărtat a lui Tudor Cicu
ieri
Utilizatorului Denisa Curea Popa îi place postarea pe blog " ajută-mă să nu dispar" a lui paparuz adrian
ieri
Utilizatorului Denisa Curea Popa îi place postarea pe blog pat de povești a lui gina zaharia
ieri
Denisa Curea Popa a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Balada celei plecate a utilizatorului Tudor Cicu
ieri
Utilizatorului Denisa Curea Popa îi place postarea pe blog Balada celei plecate a lui Tudor Cicu
ieri
Utilizatorului Tudor Cicu îi place postarea pe blog Dragostea-i pe lista de supraviețuire a lui Costel Zăgan
ieri
Tudor Cicu a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog pat de povești a utilizatorului gina zaharia
ieri
Tudor Cicu a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog pat de povești a utilizatorului gina zaharia
ieri
Utilizatorului Tudor Cicu îi place postarea pe blog Crucificat de poezie a lui Costel Zăgan
ieri
Postare de log efectuată de Tudor Cicu
ieri

© 2019   Created by Ion Lazăr da Coza.   Oferit de

Embleme  |  Raportare eroare  |  Termeni de utilizare a serviciilor