Discuţiile lui Anca Tanase (63)

Discuţii care au primit răspuns (10) Răspunsuri Activitatea Recentă

"Iubire, duiosie si umor...excelent, felicitari! Cu stima, Anca Tanase"

Anca Tanase a răspuns Aug 23, 2013 lui „La Ghizunie” – autor Ion Lazăr da Coza (proiect în desfășurare)

21 Iun 29, 2014
Răspunsul lui Ion Lazăr da Coza

"La multi ani si "urmele" insemnelor, cat mai adanci. Fondatori, Administratie, colab…"

Anca Tanase a răspuns Iun 20, 2013 lui ÎNSEMNE CULTURALE – La ceas aniversar

41 Oct 14, 2015
Răspunsul lui Rădița Răpeanu

"Multumesc, marturisesc: m-a bucurat comentariul, deoarece imi place enorm cum scriet…"

Anca Tanase a răspuns Iun 16, 2013 lui „Sculpturi în lumină” – autor Anca Tănase

16 Iun 16, 2013
Răspunsul lui Anca Tanase

"Gabriela, ai reusit sa ma lasi fara cuvinte... daca poeziile mele merita 1/4 din com…"

Anca Tanase a răspuns Iun 15, 2013 lui „Sculpturi în lumină” – autor Anca Tănase

16 Iun 16, 2013

"Multumesc, primesc felicitarile, care, insa, se cuvin -in mult mai mare masura- echi…"

Anca Tanase a răspuns Iun 8, 2013 lui „Sculpturi în lumină” – autor Anca Tănase

16 Iun 16, 2013

"Dl. Lazar da Coza si Vasilisia, Sofia,  sincer, am ramas fara cuvinte (am  plans de…"

16 Iun 16, 2013

" Augusta, sincer, am ramas fara cuvinte (am  plans de emotie, in mod normal nu as…"

16 Iun 16, 2013

"Dl. Lazar da Coza si Vasilisia, Sofia, Gina, Corina, Gabriela, Augusta, sincer, am…"

16 Iun 16, 2013

"Da, multumesc, eu o vazusem pe pag. de FB a unui grup... "

Anca Tanase a răspuns Nov 26, 2012 lui Crucea umbrelor - autor Ion Lazăr da Coza

32 Dec 8, 2012

"Dl. da Coza, acum am dat peste carte si ma bucur, o vazusem ieri pe FB si incepusem…"

Anca Tanase a răspuns Nov 22, 2012 lui Crucea umbrelor - autor Ion Lazăr da Coza

32 Dec 8, 2012

Insignă

Se încarcă...

Despre

Ion Lazăr da Coza a creat această reţea Ning.

link-uri utile

REGULAMENT site

http://DIACRITICE.opa.ro/

descarcă AUTO CORECT!

http://DEXonline.ro/

Dicționar de SINONIME

Dicționar de RIME

Haiku, Tanka, Senryu...

Vă invităm să citiți și:

La ceas aniversar

Figuri de stil

Folosirea virgulei

Activitatea Recentă

Vasilisia Lazăr (da Coza) a comentat în legătură cu videoclipul lui Vasilisia Lazăr (da Coza)
cu 55 minute în urmă
Vasilisia Lazăr (da Coza) a comentat în legătură cu videoclipul lui Gabriel Cristea
cu 56 minute în urmă
Lui Vasilisia Lazăr (da Coza) i-a plăcut videoclipul lui Gabriel Cristea
cu 56 minute în urmă
Utilizatorului Emil Dumitru îi place postarea pe blog așteptându-te a lui gina zaharia
cu 1 oră în urmă
Emil Dumitru a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog așteptându-te a utilizatorului gina zaharia
cu 1 oră în urmă
Utilizatorului Emil Dumitru îi place postarea pe blog cerneala de astăzi a lui gina zaharia
cu 1 oră în urmă
Lui Emil Dumitru i-a plăcut videoclipul lui Vasilisia Lazăr (da Coza)
cu 2 ore în urmă
Vasilisia Lazăr (da Coza) a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog cerneala de astăzi a utilizatorului gina zaharia
cu 2 ore în urmă
Lui Vasilisia Lazăr (da Coza) i-a plăcut videoclipul lui Vasilisia Lazăr (da Coza)
cu 2 ore în urmă
Emil Dumitru a postat o discuţie
cu 2 ore în urmă
Vasilisia Lazăr (da Coza) a postat un videoclip

Ocară morții

Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.
cu 2 ore în urmă
Emil Dumitru a contribuit cu răspunsuri la discuţia Labirintul verde - X - a utilizatorului Emil Dumitru
cu 5 ore în urmă
Emil Dumitru a contribuit cu răspunsuri la discuţia Labirintul verde - X - a utilizatorului Emil Dumitru
cu 5 ore în urmă
Dinca Valerian a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog mișcări greșite a utilizatorului Dinca Valerian
cu 7 ore în urmă
gina zaharia a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog cerneala de astăzi a utilizatorului gina zaharia
cu 8 ore în urmă
gina zaharia a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog cerneala de astăzi a utilizatorului gina zaharia
cu 8 ore în urmă
cu 8 ore în urmă
cu 8 ore în urmă
cu 8 ore în urmă
Mihai Katin a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Poetul e o cuşcă ambulantă a utilizatorului Camelia Ardelean
cu 8 ore în urmă

© 2020   Created by Ion Lazăr da Coza.   Oferit de

Embleme  |  Raportare eroare  |  Termeni de utilizare a serviciilor