Discuţiile lui Corina Militaru (1,941)

Discuţii care au primit răspuns (3) Răspunsuri Activitatea Recentă

"Am notat și voi aprofunda! :) Mulțumesc pentru material! Cu drag,"

Corina Militaru a răspuns Ian 19, 2015 lui Virgula, câteva reguli simple de utilizare

8 Aug 27, 2017
Răspunsul lui Gabriel Cristea

"Foarte util! Multumesc, Lisia!"

Corina Militaru a răspuns Iun 12, 2013 lui Ghid de exprimare corectă

4 Iun 12, 2013
Răspunsul lui Corina Militaru

"Folositor! Felicitari! Cu drag,"

Corina Militaru a răspuns Nov 26, 2012 lui Dificultăți ale limbii române – folosirea corectă a virgulei

3 Dec 15, 2012
Răspunsul lui mara sadoveanu

Insignă

Se încarcă...

link-uri utile

REGULAMENT site

http://DIACRITICE.opa.ro/

descarcă AUTO CORECT!

http://DEXonline.ro/

Dicționar de SINONIME

Dicționar de RIME

Haiku, Tanka, Senryu...

Vă invităm să citiți și:

La ceas aniversar

Figuri de stil

Folosirea virgulei

Activitatea Recentă

Utilizatorului Valeria Merca îi place postarea pe blog Grădinarul poet a lui Costel Zăgan
cu 2 minute în urmă
Valeria Merca a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Grădinarul poet a utilizatorului Costel Zăgan
cu 2 minute în urmă
Valeria Merca a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Scrisoare a utilizatorului Florica Munteanu-Cuc
cu 5 minute în urmă
Postare de log efectuată de gina zaharia
cu 10 minute în urmă
Mihaela Suciu a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Dați-mi numele ei a utilizatorului Dolha Paul-Alexandru
cu 15 minute în urmă
Gabriel Cristea a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Spre Muntele Viu a utilizatorului Florica Munteanu-Cuc
cu 24 minute în urmă
Utilizatorului Gabriel Cristea îi place postarea pe blog Spre Muntele Viu a lui Florica Munteanu-Cuc
cu 33 minute în urmă
gina zaharia a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Dați-mi numele ei a utilizatorului Dolha Paul-Alexandru
cu 1 oră în urmă
Utilizatorului gina zaharia îi place postarea pe blog Dați-mi numele ei a lui Dolha Paul-Alexandru
cu 1 oră în urmă
Utilizatorului Vasile Burduşa îi place postarea pe blog Drumul robilor a lui Rădița Răpeanu
cu 5 ore în urmă
Utilizatorului Vasile Burduşa îi place postarea pe blog Grădinarul poet a lui Costel Zăgan
cu 9 ore în urmă
Florica Munteanu-Cuc a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Spre Muntele Viu a utilizatorului Florica Munteanu-Cuc
cu 11 ore în urmă
Utilizatorului Vasile Burduşa îi place postarea pe blog Scrisoare a lui Florica Munteanu-Cuc
cu 11 ore în urmă
Sofia Sincă a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Povestea fabulei a utilizatorului Ionel Mony Constantin
cu 12 ore în urmă
Sofia Sincă a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Urare a utilizatorului Ionel Mony Constantin
cu 12 ore în urmă
Sofia Sincă a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Dați-mi numele ei a utilizatorului Dolha Paul-Alexandru
cu 12 ore în urmă
Sofia Sincă a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Spre Muntele Viu a utilizatorului Florica Munteanu-Cuc
cu 12 ore în urmă
Florica Munteanu-Cuc a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Spre Muntele Viu a utilizatorului Florica Munteanu-Cuc
cu 12 ore în urmă
Sofia Sincă a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Spre Muntele Viu a utilizatorului Florica Munteanu-Cuc
cu 13 ore în urmă
Postări de log efectuate de Ionel Mony Constantin
cu 17 ore în urmă

© 2019   Created by Ion Lazăr da Coza.   Oferit de

Embleme  |  Raportare eroare  |  Termeni de utilizare a serviciilor