Discuţiile lui Mihaela Suciu (1,069)

Discuţii care au primit răspuns (52) Răspunsuri Activitatea Recentă

"Felicitări, Dorina! Eu l-am considerat cel mai bun eseu. Ai talent și mă bucur că eș…"

Mihaela Suciu a răspuns Nov 26, 2017 lui Premiul al II-lea la secțiunea Eseu: „Rupând silabe din gândul toamnei” de Pop Dorina

13 Nov 29, 2017
Răspunsul lui Pop Dorina

"Felicitări, Dorina! Mă bucur foarte mult! Degetul ăla mi-a zburlit părul :)"

Mihaela Suciu a răspuns Nov 26, 2017 lui Premiul al II-lea la secțiunea Proză: „Sub frunzele uscate” de Pop Dorina

16 Nov 28, 2017
Răspunsul lui Nikol MerBreM

"Mulțumiri tuturor: organizatori, juriu, participanți, votanți și cititori! Vă mulțum…"

Mihaela Suciu a răspuns Nov 26, 2017 lui Concursul „Labirinturi autumnale”, ediția a IV-a, noiembrie 2017 - REZULTATE

69 Dec 20, 2017
Răspunsul lui Camelia Florescu

"Felicitări coordonatorilor! Dacă s-a mărit propria notă la nouă e bine, șapte era pr…"

Mihaela Suciu a răspuns Oct 16, 2017 lui Concursul de poezie, proză, eseu și dramaturgie „Labirinturi autumnale”, ediția a IV-a, noiembrie 2017

24 Nov 18, 2017
Răspunsul lui Vasilisia Lazăr (da Coza)

"Să votăm noaptea! Cine o dă în bară are scuza că s-a trezit cu ,,noaptea”-n cap. Mi…"

Mihaela Suciu a răspuns Nov 16, 2016 lui REZULTATELE Concursului „Labirinturi autumnale”, ediția a III-a, noiembrie, 2016

53 Nov 16, 2016
Răspunsul lui Mihaela Suciu

"Felicitări! Să spun că te-aș felicita? :)"

Mihaela Suciu a răspuns Nov 7, 2016 lui Premiul al III-lea la secțiunea Poezie – „ Facerea unei amintiri” de Simion Cozmescu

15 Nov 8, 2016
Răspunsul lui Simion Cozmescu

"Felicitări! Mă bucur pentru tine."

Mihaela Suciu a răspuns Nov 7, 2016 lui Premiul al II-lea la secțiunea Poezie – „Îmi duc viața de mână până în cuvânt” de Nuța Crăciun

15 Nov 8, 2016
Răspunsul lui Nuta Craciun

"Felicitări tuturor! Mulțumiri organizatorilor! Salut juriul fiindcă a expus notele!…"

Mihaela Suciu a răspuns Nov 7, 2016 lui REZULTATELE Concursului „Labirinturi autumnale”, ediția a III-a, noiembrie, 2016

53 Nov 16, 2016
Răspunsul lui Mihaela Suciu

"Felicitări! Mă bucur și vă urez succes în continuare."

Mihaela Suciu a răspuns Iun 9, 2016 lui Premiul I, proză – „Visul fetei lui Batukhan” de Angela Dina

13 Iun 19, 2016
Răspunsul lui Camelia Ardelean

"Nici rădăcină, nici tulpină, doar flori pentru tine. Felicitări, Vero! Mă bucur nesp…"

Mihaela Suciu a răspuns Iun 9, 2016 lui Premiul al II-lea, eseu – „Rădăcina sau tulpina?” de Veronica Pavel Lerner

16 Iun 9, 2016
Răspunsul lui Veronica Pavel Lerner

Insignă

Se încarcă...

Despre

Ion Lazăr da Coza a creat această reţea Ning.

Zile de naştere

Zile de naştere sărbătorite astăzi

Zile de naştere sărbătorite mâine

link-uri utile

REGULAMENT site

http://DIACRITICE.opa.ro/

descarcă AUTO CORECT!

http://DEXonline.ro/

Dicționar de SINONIME

Dicționar de RIME

Haiku, Tanka, Senryu...

Vă invităm să citiți și:

La ceas aniversar

Figuri de stil

Folosirea virgulei

Activitatea Recentă

Utilizatorului Vasilisia Lazăr (da Coza) îi place postarea pe blog Eliptică (de Ion Lazăr da Coza) a lui Vasilisia Lazăr (da Coza)
cu 1 oră în urmă
Postare de log efectuată de Vasilisia Lazăr (da Coza)
cu 1 oră în urmă
Mihaela Popa a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog despre steaua care n-a ajuns a utilizatorului Tudor Cicu
cu 3 ore în urmă
Utilizatorului Mihaela Popa îi place postarea pe blog despre steaua care n-a ajuns a lui Tudor Cicu
cu 3 ore în urmă
Utilizatorului Mihaela Popa îi place postarea pe blog Bilet în alb a lui Rădița Răpeanu
cu 3 ore în urmă
Mihaela Popa a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Bilet în alb a utilizatorului Rădița Răpeanu
cu 3 ore în urmă
Mihaela Popa a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog (palmele mamei...) a utilizatorului Ovidiu G
cu 3 ore în urmă
Utilizatorului Mihaela Popa îi place postarea pe blog (palmele mamei...) a lui Ovidiu G
cu 3 ore în urmă
Mihaela Popa a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Mă încăpățânez să nu cred a utilizatorului eunescu
cu 3 ore în urmă
Mihaela Popa a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Vecinii a utilizatorului Darie Giurgiu
cu 3 ore în urmă
Mihaela Popa a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog jurnal de supraviețuire a utilizatorului Mihaela Popa
cu 3 ore în urmă
Utilizatorului gina zaharia îi place postarea pe blog Junglă (de Ion Lazăr da Coza) a lui Vasilisia Lazăr (da Coza)
cu 6 ore în urmă
Lui gina zaharia i-a plăcut discuţia Veste! a lui Mihaela Suciu
cu 6 ore în urmă
Utilizatorului Viorel Grădinariu îi place postarea pe blog Junglă (de Ion Lazăr da Coza) a lui Vasilisia Lazăr (da Coza)
cu 7 ore în urmă
Lui Vasilisia Lazăr (da Coza) i-a plăcut discuţia Nunta cu bucluc a lui Giurgiu Silvia
cu 7 ore în urmă
Utilizatorului bolache alexandru îi place postarea pe blog despre steaua care n-a ajuns a lui Tudor Cicu
cu 7 ore în urmă
Utilizatorului bolache alexandru îi place postarea pe blog Acatist a lui Ionel Mony Constantin
cu 7 ore în urmă
Lui Vasilisia Lazăr (da Coza) i-a plăcut discuţia Veste! a lui Mihaela Suciu
cu 7 ore în urmă
Utilizatorului Ovidiu G îi place postarea pe blog Ca grăuntele de pâine ce s-a copt și-a nemurit a lui gabriel cristea
cu 7 ore în urmă
Ovidiu G a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Ca grăuntele de pâine ce s-a copt și-a nemurit a utilizatorului gabriel cristea
cu 7 ore în urmă

© 2020   Created by Ion Lazăr da Coza.   Oferit de

Embleme  |  Raportare eroare  |  Termeni de utilizare a serviciilor