Discuţiile lui Mihaela Suciu (1,056)

Discuţii care au primit răspuns (786) Răspunsuri Activitatea Recentă

"Bine că m-am gândit să pun acel dicţionar de regionalisme. Mă bucură c-aţi parcurs t…"

Mihaela Suciu a răspuns Iun 6, 2012 lui Sătucu lu’ tătucu

21 Nov 9, 2018
Răspunsul lui Mihaela Suciu

"Acum mă simt lejer în graiul acesta, dar iniţial parcă picasem în altă ţară; am auzi…"

Mihaela Suciu a răspuns Iun 6, 2012 lui Sătucu lu’ tătucu

21 Nov 9, 2018

"Dacă e să fie dragoste, e fain!  Totul în textul tău Sofy, pare firesc. Eşti o bună…"

Mihaela Suciu a răspuns Iun 5, 2012 lui Dulce-amar II

13 Mai 21, 2016
Răspunsul lui Giurgiu Silvia

"Am mai citit o proză scrisă de tine pe capitole şi mi-a plăcut. O să urmăresc şi ace…"

Mihaela Suciu a răspuns Iun 4, 2012 lui Dulce-amar I

22 Sep 15, 2014
Răspunsul lui Sofia Sincă

"La licenţă îţi ţin pumnii, n-o să fii singură. Succes!"

Mihaela Suciu a răspuns Iun 4, 2012 lui A trecut 1 Iunie

9 Oct 26, 2013
Răspunsul lui zadic ioana

"Şi totuşi, s-a vindecat? Am recitit textul, îmi place lirismul său, eroticul platoni…"

Mihaela Suciu a răspuns Iun 4, 2012 lui Si totusi

12 Feb 2, 2014
Răspunsul lui Ruseti Vasile(Evolet Ennyus)

"Sofy, ce mult mă bucură să citesc un text nou de-al tău. Îmi place noua povestire şi…"

Mihaela Suciu a răspuns Iun 4, 2012 lui Dulce-amar I

22 Sep 15, 2014
Răspunsul lui Sofia Sincă

"Mama - icoană a copilăriei. Felicitări!"

Mihaela Suciu a răspuns Iun 4, 2012 lui A trecut 1 Iunie

9 Oct 26, 2013
Răspunsul lui zadic ioana

"Muţumesc anticipat pentru orice observaţie, chiar îmi prinde bine. "

Mihaela Suciu a răspuns Iun 3, 2012 lui My first shooting

13 Dec 1, 2018

"Mulţumesc, Vasilisia! Dacă ţi-am descreţit fruntea înseamnă c-ai un lifting facial g…"

Mihaela Suciu a răspuns Iun 3, 2012 lui My first shooting

13 Dec 1, 2018

Insignă

Se încarcă...

Despre

Ion Lazăr da Coza a creat această reţea Ning.

Zile de naştere

Zile de naştere sărbătorite astăzi

Zile de naştere sărbătorite mâine

link-uri utile

REGULAMENT site

http://DIACRITICE.opa.ro/

descarcă AUTO CORECT!

http://DEXonline.ro/

Dicționar de SINONIME

Dicționar de RIME

Haiku, Tanka, Senryu...

Vă invităm să citiți și:

La ceas aniversar

Figuri de stil

Folosirea virgulei

Activitatea Recentă

Mihaela Suciu a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Funereus și Morimusa❃ a utilizatorului Ana C. Ronescu
cu 30 minute în urmă
Utilizatorului Mihaela Chitic îi place postarea pe blog Sonet a lui Rădița Răpeanu
cu 1 oră în urmă
Valeria Merca a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Schaltiniena aprigei ninsori a utilizatorului Valeria Merca
cu 3 ore în urmă
Valeria Merca a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Destin a utilizatorului Alex Anghel
cu 5 ore în urmă
Utilizatorului Valeria Merca îi place postarea pe blog Poemul vinului de mai a lui gina zaharia
cu 5 ore în urmă
Valeria Merca a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Poemul vinului de mai a utilizatorului gina zaharia
cu 5 ore în urmă
Valeria Merca a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog gând de noapte a utilizatorului Popescu Albert-Sebastien
cu 5 ore în urmă
Sofia Sincă a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Destin a utilizatorului Alex Anghel
cu 5 ore în urmă
Sofia Sincă a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Poemul vinului de mai a utilizatorului gina zaharia
cu 5 ore în urmă
Sofia Sincă a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Funereus și Morimusa❃ a utilizatorului Ana C. Ronescu
cu 6 ore în urmă
gabriel cristea a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog gând de noapte a utilizatorului Popescu Albert-Sebastien
cu 6 ore în urmă
Sofia Sincă a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Libertatea ce copilărie a utilizatorului Costel Zăgan
cu 6 ore în urmă
Sofia Sincă a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog gând de noapte a utilizatorului Popescu Albert-Sebastien
cu 6 ore în urmă
Sofia Sincă a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Dans a utilizatorului Camelia Ardelean
cu 6 ore în urmă
Utilizatorului Alex Anghel îi place postarea pe blog amândoi și alte flori curajoase a lui gina zaharia
cu 7 ore în urmă
Utilizatorului Alex Anghel îi place postarea pe blog Poemul vinului de mai a lui gina zaharia
cu 7 ore în urmă
Utilizatorului Vasile Burduşa îi place postarea pe blog Schaltiniena aprigei ninsori a lui Valeria Merca
cu 11 ore în urmă
Ion Lazăr da Coza a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Sufletul ploilor a utilizatorului gina zaharia
cu 13 ore în urmă
Ion Lazăr da Coza a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Vă mulțumesc! a utilizatorului Costel Zăgan
cu 13 ore în urmă

© 2020   Created by Ion Lazăr da Coza.   Oferit de

Embleme  |  Raportare eroare  |  Termeni de utilizare a serviciilor