Discuţiile lui Camelia Ardelean (133)

Discuţii care au primit răspuns (48) Răspunsuri Activitatea Recentă

"Mulţumesc, doamna Lisia, de trecere şi semnul de apreciere! Cu drag,"

Camelia Ardelean a răspuns Ian 8 lui La bunici

7 Ian 8
Răspunsul lui Camelia Ardelean

":-)) Domnule da Coza, am de toate, dar... fiecare lucru la timpul lui! Semnul dvs. î…"

Camelia Ardelean a răspuns Ian 8 lui La bunici

7 Ian 8

"Mulţumesc, Ioniţă Gabriela, de prezenţă şi semnul de lectură! Cu drag,"

Camelia Ardelean a răspuns Ian 8 lui Rochiţa buclucaşă

8 Ian 8

"Vă mulţumesc, domnule da Coza, apreciez popasul (şi opinia/semnul de apreciere)! :-)…"

Camelia Ardelean a răspuns Ian 7 lui Rochiţa buclucaşă

8 Ian 8

"Îţi mulţumesc şi ţie, Mihaela, pentru semnul de popas, comentariu şi apreciere! Şi m…"

Camelia Ardelean a răspuns Ian 3 lui La bunici

7 Ian 8

"Vă mulţumesc, doamna Sofy, pentru trecere, lectură şi exprimarea opiniei! Este o pro…"

Camelia Ardelean a răspuns Ian 3 lui La bunici

7 Ian 8

"Mihaela Chitic, Ana C. Ronescu: mulţumiri pentru răbdarea de a-mi fi citit proza şi…"

Camelia Ardelean a răspuns Dec 23, 2018 lui Rochiţa buclucaşă

8 Ian 8

"Dragă Mihaela, mă bucur că ai rezonat cu textul meu! :-)  Da, scriu şi proză ocazion…"

8 Ian 8

"Vă mulţumesc de popas şi cuvintele frumoase, doamna Sofy, mă bucur dacă proza mea v-…"

8 Ian 8

"Minunată personificare a României, dragă Gina! Felicitări!!"

Camelia Ardelean a răspuns Dec 2, 2018 lui Dragă Românie,

13 Dec 4, 2018
Răspunsul lui Darie Giurgiu

Insignă

Se încarcă...

Zile de naştere

Zile de naştere sărbătorite astăzi

Zile de naştere sărbătorite mâine

link-uri utile

REGULAMENT site

http://DIACRITICE.opa.ro/

descarcă AUTO CORECT!

http://DEXonline.ro/

Dicționar de SINONIME

Dicționar de RIME

Haiku, Tanka, Senryu...

Vă invităm să citiți și:

La ceas aniversar

Figuri de stil

Folosirea virgulei

Activitatea Recentă

Sofia Sincă a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Din toate câte-mi trec prin minte a utilizatorului Valeria Merca
cu 1 oră în urmă
Sofia Sincă a contribuit cu răspunsuri la discuţia Labirintul verde - IX - a utilizatorului Emil Dumitru
cu 1 oră în urmă
Sofia Sincă a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Apartenența a utilizatorului simona Y.
cu 1 oră în urmă
Postare de log efectuată de Valeria Merca
cu 3 ore în urmă
Mihaela Popa a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Cântec îndepărtat a utilizatorului Tudor Cicu
cu 12 ore în urmă
Utilizatorului Mihaela Popa îi place postarea pe blog Cântec îndepărtat a lui Tudor Cicu
cu 12 ore în urmă
Utilizatorului Mihaela Popa îi place postarea pe blog androgeneză a lui paparuz adrian
cu 12 ore în urmă
Mihaela Popa a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog androgeneză a utilizatorului paparuz adrian
cu 12 ore în urmă
Mihaela Popa a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog După aceea a utilizatorului simona Y.
cu 12 ore în urmă
Mihaela Popa a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Calvarul bibliotecilor uitate a utilizatorului Suchoverschi Gheorghe
cu 12 ore în urmă
Utilizatorului Mihaela Popa îi place postarea pe blog Calvarul bibliotecilor uitate a lui Suchoverschi Gheorghe
cu 12 ore în urmă
Utilizatorului Mihaela Popa îi place postarea pe blog film a lui nicolae vaduva
cu 12 ore în urmă
Mihaela Popa a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog film a utilizatorului nicolae vaduva
cu 12 ore în urmă
Tudor Cicu a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog nu ești în povestea aceasta a utilizatorului Tudor Cicu
cu 13 ore în urmă
Mihaela Popa a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Opt silabe a utilizatorului Cristian Je
cu 14 ore în urmă
Mihaela Popa a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Planuri a utilizatorului simona Y.
cu 14 ore în urmă
Mihaela Popa a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Tăcerea a utilizatorului Lidia Pervu
cu 14 ore în urmă
Utilizatorului Denisa Curea Popa îi place postarea pe blog nu ești în povestea aceasta a lui Tudor Cicu
cu 14 ore în urmă
Mihaela Popa a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Amantei fostului meu soț a utilizatorului Batmindru Lucia
cu 14 ore în urmă
Mihaela Popa a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Poezie suprarealistă a utilizatorului Gabriel Cristea
cu 14 ore în urmă

© 2019   Created by Ion Lazăr da Coza.   Oferit de

Embleme  |  Raportare eroare  |  Termeni de utilizare a serviciilor