Discuţiile lui Nikol MerBreM (327)

Discuţii care au primit răspuns (225) Răspunsuri Activitatea Recentă

"Mihai, îţi mulţumesc pentru semnul de lectură! Drag, Nikol"

Nikol MerBreM a răspuns Ian 18, 2019 lui Sculptorul de cuvinte

28 Ian 18, 2019
Răspunsul lui Nikol MerBreM

"Mulţumesc, Mihai! Nikol"

Nikol MerBreM a răspuns Ian 18, 2019 lui Destine aruncate (Premiul I la Concursul „Labirinturi autumnale”, ediţia a IV-a, noiembrie 2017)

14 Mar 25, 2019

"Mihai, mulţumesc pentru semnul de lectură! Drag, Nikol"

Nikol MerBreM a răspuns Ian 18, 2019 lui Căciula roşie (Introspecţie în mintea Ammei)

18 Ian 18, 2019

"Mie mi-a plăcut mult, de la început până aproape pe sfârșit când m-am speriat rău :)…"

Nikol MerBreM a răspuns Dec 3, 2018 lui De gustibus...

13 Ian 3, 2019
Răspunsul lui Mihaela Suciu

"Domnule da Coza, nu știu dacă e din greșeală like-ul dar... like :)! Drag, Nikol"

Nikol MerBreM a răspuns Sep 12, 2018 lui Una şi Universul

25 Sep 12, 2018

"Ana, mă bucur că ţi-a plăcut, mai cu seamă că îmi place ceea ce scrii tu! Şi mă bucu…"

Nikol MerBreM a răspuns Iun 30, 2018 lui Una şi Universul

25 Sep 12, 2018

"Vă mulţumesc mult, doamna Elena, mă bucur dacă am reuşit să vă atrag în luminişul Un…"

Nikol MerBreM a răspuns Iun 30, 2018 lui Una şi Universul

25 Sep 12, 2018

"Mulţumesc pentru citire, Crinu :)! Drag, Nikol"

Nikol MerBreM a răspuns Iun 3, 2018 lui Una şi Universul

25 Sep 12, 2018

"Simpatică poveste, a scăpat porumbelul :)! (mai sunt ceva typos, un punct în titlu,…"

Nikol MerBreM a răspuns Mai 17, 2018 lui Un ospăț de pomină

13 Iun 8, 2018
Răspunsul lui Tudor Cicu

"Îmi place cum îmbinaţi personaje foarte simple cu câte un element din zona fantastic…"

Nikol MerBreM a răspuns Mai 5, 2018 lui Şerpoaica

18 Oct 7, 2018
Răspunsul lui Ion Lazăr da Coza

Insignă

Se încarcă...

Despre

Ion Lazăr da Coza a creat această reţea Ning.

Zile de naştere

Zile de naştere sărbătorite astăzi

Zile de naştere sărbătorite mâine

link-uri utile

REGULAMENT site

http://DIACRITICE.opa.ro/

descarcă AUTO CORECT!

http://DEXonline.ro/

Dicționar de SINONIME

Dicționar de RIME

Haiku, Tanka, Senryu...

Vă invităm să citiți și:

La ceas aniversar

Figuri de stil

Folosirea virgulei

Activitatea Recentă

gabriel cristea este acum prieten cu Ovidiu G, Rădița Răpeanu şi Vasilisia Lazăr (da Coza)
cu 1 oră în urmă
Utilizatorului Mihaela Suciu îi place postarea pe blog Cântec (de Ion Lazăr da Coza) a lui Vasilisia Lazăr (da Coza)
cu 1 oră în urmă
Utilizatorului Nikol MerBreM îi place postarea pe blog Junglă (de Ion Lazăr da Coza) a lui Vasilisia Lazăr (da Coza)
cu 2 ore în urmă
Nikol MerBreM a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Junglă (de Ion Lazăr da Coza) a utilizatorului Vasilisia Lazăr (da Coza)
cu 2 ore în urmă
Utilizatorului Nikol MerBreM îi place postarea pe blog Junglă (de Ion Lazăr da Coza) a lui Vasilisia Lazăr (da Coza)
cu 2 ore în urmă
Utilizatorului Nikol MerBreM îi place postarea pe blog Eliptică II (de Ion Lazăr da Coza) a lui Vasilisia Lazăr (da Coza)
cu 2 ore în urmă
Utilizatorului Nikol MerBreM îi place postarea pe blog Cântec (de Ion Lazăr da Coza) a lui Vasilisia Lazăr (da Coza)
cu 2 ore în urmă
Utilizatorului Nikol MerBreM îi place postarea pe blog Cântec (de Ion Lazăr da Coza) a lui Vasilisia Lazăr (da Coza)
cu 2 ore în urmă
Nikol MerBreM a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Corecție a utilizatorului Crinu Sorin Leşe
cu 2 ore în urmă
Utilizatorului Nikol MerBreM îi place postarea pe blog Corecție a lui Crinu Sorin Leşe
cu 3 ore în urmă
Utilizatorului Nikol MerBreM îi place postarea pe blog Corecție a lui Crinu Sorin Leşe
cu 3 ore în urmă
Utilizatorului Vasilisia Lazăr (da Coza) îi place postarea pe blog primăvara are straie noi a lui Darie Giurgiu
cu 3 ore în urmă
Vasilisia Lazăr (da Coza) a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Aprilie alb a utilizatorului Ovidiu G
cu 3 ore în urmă
Utilizatorului Vasilisia Lazăr (da Coza) îi place postarea pe blog Aprilie alb a lui Ovidiu G
cu 3 ore în urmă
Vasilisia Lazăr (da Coza) a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Dragi compatrioți cu mască a utilizatorului Costel Zăgan
cu 3 ore în urmă
Utilizatorului Vasilisia Lazăr (da Coza) îi place postarea pe blog Dragi compatrioți cu mască a lui Costel Zăgan
cu 3 ore în urmă
Vasilisia Lazăr (da Coza) a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Regăsire a utilizatorului Iancu Tudor
cu 3 ore în urmă
Utilizatorului Dorina Cracană îi place postarea pe blog primăvara are straie noi a lui Darie Giurgiu
cu 3 ore în urmă
Utilizatorului Dorina Cracană îi place postarea pe blog Aprilie alb a lui Ovidiu G
cu 3 ore în urmă
Utilizatorului Dorina Cracană îi place postarea pe blog Dragi compatrioți cu mască a lui Costel Zăgan
cu 3 ore în urmă

© 2020   Created by Ion Lazăr da Coza.   Oferit de

Embleme  |  Raportare eroare  |  Termeni de utilizare a serviciilor