Discuţiile lui CABEL ȘTEFAN TEODOR (TEO CABEL) (40)

Discuţii care au primit răspuns (8) Răspunsuri Activitatea Recentă

"Da, făceam rost de lumânări să am pentru citit, când se lua curentul. Citeam până di…"

CABEL ȘTEFAN TEODOR (TEO CABEL) a răspuns Iul 22, 2013 lui CEA MAI FRUMOASĂ ZI DIN VIAŢA MEA DE ELEV

12 Iul 22, 2013
Răspunsul lui CABEL ȘTEFAN TEODOR (TEO CABEL)

"„Pe faţa lui Tom, apăru un surâs foarte scurt, care pieri la fel de rapid cum apărus…"

CABEL ȘTEFAN TEODOR (TEO CABEL) a răspuns Sep 16, 2012 lui Crucea din sticlă XXXII

4 Sep 17, 2012
Răspunsul lui Emil Dumitru

"Eu acest text tot ca pe o poezie l-am citit! Frumos! Semn de lectură, teo cabel"

CABEL ȘTEFAN TEODOR (TEO CABEL) a răspuns Sep 6, 2012 lui Desen cu stele

6 Sep 11, 2012
Răspunsul lui Corina Militaru

"Gina, cred că ai vărsat călimara cu poezie peste pagina unde scriai acest text. Semn…"

CABEL ȘTEFAN TEODOR (TEO CABEL) a răspuns Aug 21, 2012 lui Ploaie cu majuscule

5 Aug 21, 2012

"„The Godmother” a fost premiat la Festivalul Internațional de Creație „Titel Constan…"

CABEL ȘTEFAN TEODOR (TEO CABEL) a răspuns Aug 16, 2012 lui THE GODMOTHER -

6 Aug 17, 2012
Răspunsul lui Corina Militaru

"Am citit cu plăcere. Nu am rămas prins în năvod... înot spre următoarea postare. Teo,"

CABEL ȘTEFAN TEODOR (TEO CABEL) a răspuns Aug 5, 2012 lui vidra

10 Aug 6, 2012
Răspunsul lui Radu Liviu Dan

"Am venit, am citit... m-ai pus pe gânduri. Statuia poate fi și iubirea neîmpărtășită…"

CABEL ȘTEFAN TEODOR (TEO CABEL) a răspuns Aug 4, 2012 lui statuia

14 Aug 13, 2012
Răspunsul lui Vasilisia Lazăr (da Coza)

"Mulțumesc pentru timpul acordat și pentru impresii. După cum am spus „volumul este…"

CABEL ȘTEFAN TEODOR (TEO CABEL) a răspuns Iul 29, 2012 lui INVITAŢIE INTR-O „AGORA” LITERARĂ

3 Iul 29, 2012

Insignă

Se încarcă...

link-uri utile

REGULAMENT site

http://DIACRITICE.opa.ro/

descarcă AUTO CORECT!

http://DEXonline.ro/

Dicționar de SINONIME

Dicționar de RIME

Haiku, Tanka, Senryu...

Vă invităm să citiți și:

La ceas aniversar

Figuri de stil

Folosirea virgulei

DONAȚII

Pentru cei care doresc să susțină acest site, DONAȚII

la: RO82RZBR0000060016707555

titular cont: Lazăr Vasilisia (Raiffeisen Bank)

Donatori (nume sau pseudonim),

începând cu sept. 2019:

Mica - 260 lei

Valeria Merca - 250 lei

Tudor Cicu - 300 lei

Activitatea Recentă

Tudor Cicu a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog După o noapte albă a utilizatorului Tudor Cicu
cu 1 oră în urmă
Valeria Merca a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Lacrimile noptii a utilizatorului Cristian Je
cu 4 ore în urmă
Valeria Merca a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Prizonier în buclă temporală a utilizatorului Cristian Je
cu 4 ore în urmă
Valeria Merca a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Mă înfior a nu ştiu cat-a oară a utilizatorului Batmindru Lucia
cu 4 ore în urmă
Utilizatorului Vasile Burduşa îi place postarea pe blog Mă înfior a nu ştiu cat-a oară a lui Batmindru Lucia
cu 7 ore în urmă
Cristian Je a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Pierduți pe o planetă albastră a utilizatorului Cristian Je
cu 7 ore în urmă
Utilizatorului Vasile Burduşa îi place postarea pe blog Zarul a lui Batmindru Lucia
cu 7 ore în urmă
Utilizatorului Vasile Burduşa îi place postarea pe blog Mireasa - în memoria lui Aleksandr Sergheevici Pușkin a lui Gabriel Cristea
cu 9 ore în urmă
Sofia Sincă a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Azimut... a utilizatorului Batmindru Lucia
cu 9 ore în urmă
Utilizatorului bolache alexandru îi place postarea pe blog Mireasa - în memoria lui Aleksandr Sergheevici Pușkin a lui Gabriel Cristea
cu 10 ore în urmă
bolache alexandru a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Zarul a utilizatorului Batmindru Lucia
cu 10 ore în urmă
bolache alexandru a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Mă înfior a nu ştiu cat-a oară a utilizatorului Batmindru Lucia
cu 10 ore în urmă
bolache alexandru a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Prizonier în buclă temporală a utilizatorului Cristian Je
cu 10 ore în urmă
bolache alexandru a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Lacrimile noptii a utilizatorului Cristian Je
cu 10 ore în urmă
Utilizatorului bolache alexandru îi place postarea pe blog După o noapte albă a lui Tudor Cicu
cu 10 ore în urmă
bolache alexandru a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Azimut... a utilizatorului Batmindru Lucia
cu 10 ore în urmă
Utilizatorului Mihaela Chitic îi place postarea pe blog Sub unduiri de sălcii dunărene a lui Gabriel Cristea
cu 17 ore în urmă
Vasilisia Lazăr (da Coza) a adăugat comentarii în grupul DESPRE SCRIERE ȘI SCRIITORI - DEZBATERI al utilizatorului Vasilisia Lazăr (da Coza)
cu 18 ore în urmă
Vasilisia Lazăr (da Coza) a adăugat comentarii în grupul DESPRE SCRIERE ȘI SCRIITORI - DEZBATERI al utilizatorului Vasilisia Lazăr (da Coza)
cu 18 ore în urmă
Lui Ion Lazăr da Coza i-a plăcut discuţia Reguli pentru despărțirea în silabe a lui Ioan Muntean
cu 20 ore în urmă

© 2019   Created by Ion Lazăr da Coza.   Oferit de

Embleme  |  Raportare eroare  |  Termeni de utilizare a serviciilor