Discuţiile lui CABEL ȘTEFAN TEODOR (TEO CABEL) (40)

Discuţii care au primit răspuns (8) Răspunsuri Activitatea Recentă

"Da, făceam rost de lumânări să am pentru citit, când se lua curentul. Citeam până di…"

CABEL ȘTEFAN TEODOR (TEO CABEL) a răspuns Iul 22, 2013 lui CEA MAI FRUMOASĂ ZI DIN VIAŢA MEA DE ELEV

12 Iul 22, 2013
Răspunsul lui CABEL ȘTEFAN TEODOR (TEO CABEL)

"„Pe faţa lui Tom, apăru un surâs foarte scurt, care pieri la fel de rapid cum apărus…"

CABEL ȘTEFAN TEODOR (TEO CABEL) a răspuns Sep 16, 2012 lui Crucea din sticlă XXXII

4 Sep 17, 2012
Răspunsul lui Emil Dumitru

"Eu acest text tot ca pe o poezie l-am citit! Frumos! Semn de lectură, teo cabel"

CABEL ȘTEFAN TEODOR (TEO CABEL) a răspuns Sep 6, 2012 lui Desen cu stele

6 Sep 11, 2012
Răspunsul lui Corina Militaru

"Gina, cred că ai vărsat călimara cu poezie peste pagina unde scriai acest text. Semn…"

CABEL ȘTEFAN TEODOR (TEO CABEL) a răspuns Aug 21, 2012 lui Ploaie cu majuscule

5 Aug 21, 2012

"„The Godmother” a fost premiat la Festivalul Internațional de Creație „Titel Constan…"

CABEL ȘTEFAN TEODOR (TEO CABEL) a răspuns Aug 16, 2012 lui THE GODMOTHER -

6 Aug 17, 2012
Răspunsul lui Corina Militaru

"Am citit cu plăcere. Nu am rămas prins în năvod... înot spre următoarea postare. Teo,"

CABEL ȘTEFAN TEODOR (TEO CABEL) a răspuns Aug 5, 2012 lui vidra

10 Aug 6, 2012
Răspunsul lui Radu Liviu Dan

"Am venit, am citit... m-ai pus pe gânduri. Statuia poate fi și iubirea neîmpărtășită…"

CABEL ȘTEFAN TEODOR (TEO CABEL) a răspuns Aug 4, 2012 lui statuia

14 Aug 13, 2012
Răspunsul lui Vasilisia Lazăr (da Coza)

"Mulțumesc pentru timpul acordat și pentru impresii. După cum am spus „volumul este…"

CABEL ȘTEFAN TEODOR (TEO CABEL) a răspuns Iul 29, 2012 lui INVITAŢIE INTR-O „AGORA” LITERARĂ

3 Iul 29, 2012

Insignă

Se încarcă...

Despre

Ion Lazăr da Coza a creat această reţea Ning.

Zile de naştere

Zile de naştere sărbătorite astăzi

Zile de naştere sărbătorite mâine

link-uri utile

REGULAMENT site

http://DIACRITICE.opa.ro/

descarcă AUTO CORECT!

http://DEXonline.ro/

Dicționar de SINONIME

Dicționar de RIME

Haiku, Tanka, Senryu...

Vă invităm să citiți și:

La ceas aniversar

Figuri de stil

Folosirea virgulei

Activitatea Recentă

Ion Lazăr da Coza a lăsat un comentariu pentru Viorel Grădinariu
cu 4 ore în urmă
Camelia Ardelean a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Prin davele* de vis curgând a utilizatorului gabriel cristea
cu 7 ore în urmă
Camelia Ardelean a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog 23:01 a utilizatorului Popescu Albert-Sebastien
cu 8 ore în urmă
Camelia Ardelean a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Când pășești prin lungi poiene - gazel a utilizatorului gabriel cristea
cu 8 ore în urmă
Postare de log efectuată de Camelia Ardelean
cu 8 ore în urmă
Utilizatorului gina zaharia îi place postarea pe blog Schaltiniena aprigei ninsori a lui Valeria Merca
cu 10 ore în urmă
Valeria Merca a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Ce aproape e Crăciunul! a utilizatorului Valeria Merca
cu 11 ore în urmă
Valeria Merca a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Rondelul singurătății a utilizatorului Valeria Merca
cu 11 ore în urmă
Valeria Merca a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Schaltiniena aprigei ninsori a utilizatorului Valeria Merca
cu 12 ore în urmă
Valeria Merca a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Schaltiniena aprigei ninsori a utilizatorului Valeria Merca
cu 12 ore în urmă
cu 12 ore în urmă
cu 12 ore în urmă
Rădița Răpeanu a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Sonet a utilizatorului Rădița Răpeanu
cu 12 ore în urmă
gina zaharia a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog amândoi și alte flori curajoase a utilizatorului gina zaharia
cu 13 ore în urmă
Mihaela Suciu a contribuit cu răspunsuri la discuţia Zebra a utilizatorului Mihaela Suciu
cu 17 ore în urmă
Mihaela Suciu a contribuit cu răspunsuri la discuţia Zebra a utilizatorului Mihaela Suciu
cu 17 ore în urmă
Mihaela Suciu a contribuit cu răspunsuri la discuţia Labirintul verde - IX - a utilizatorului Emil Dumitru
cu 17 ore în urmă
Sofia Sincă a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog amândoi și alte flori curajoase a utilizatorului gina zaharia
cu 17 ore în urmă
Mihaela Suciu a contribuit cu răspunsuri la discuţia Logodnicul de pe Meetic a utilizatorului giurgiu maria
cu 18 ore în urmă
Sofia Sincă a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Sonet a utilizatorului Rădița Răpeanu
cu 18 ore în urmă

© 2020   Created by Ion Lazăr da Coza.   Oferit de

Embleme  |  Raportare eroare  |  Termeni de utilizare a serviciilor