Discuţiile lui Sofia Sincă (2,440)

Discuţii care au primit răspuns (1813) Răspunsuri Activitatea Recentă

"Am fost și eu în vara acestui an pe același drum cu tine. Privirea mea s-a bucurat d…"

Sofia Sincă a răspuns Nov 2 lui Scrisori din străinătate (I)

4 Nov 14
Răspunsul lui Giurgiu Silvia

"Ce ai făcut, Mușat Daniel? Va trebui să-ți scot proza din concurs. Una dintre condiț…"

Sofia Sincă a răspuns Nov 1 lui Lucreția și cozonacii de Paști

3 Nov 12
Răspunsul lui Ion Lazăr da Coza

"Terapie a sufletului de o secundă... O secundă atât de însemnată și de feerică și pe…"

Sofia Sincă a răspuns Oct 20 lui Terapie lichidă

5 Oct 21

"Un eseu sau încercare de eseu metaforizat. Ideile sunt cam dispersate, parcă ar fi c…"

Sofia Sincă a răspuns Oct 20 lui Tăcerea Grâului--Scrisoare deschisa din democrație

7 Oct 22
Răspunsul lui Mihaela Suciu

"Mor după scrierile tale și tu știi asta!... Bun, foarte bun pasaj, foarte interesant…"

Sofia Sincă a răspuns Oct 19 lui Condamnare fragm. 25

2 Oct 19
Răspunsul lui Sofia Sincă

"Citind tot ce ai scris, la început am crezut că face parte din cartea de proză scurt…"

Sofia Sincă a răspuns Oct 14 lui Pasiune letală

6 Oct 15
Răspunsul lui Giurgiu Silvia

"Superb scheci! Un Hagi Tudose actual. Dar se poate și mai rău... dacă nu recuperezi…"

Sofia Sincă a răspuns Oct 11 lui Socoteala

8 Oct 14

"Candoare și farmec inocent. Nimic mai potrivit: bunici și copii conviețuind împreună…"

Sofia Sincă a răspuns Oct 8 lui Microfonul

9 Oct 14
Răspunsul lui Ioniţă Gabriela

"Un strop de poveste despre un colos al literaturii române. Cu esență, ce e drept și…"

Sofia Sincă a răspuns Oct 6 lui Liviu Rebreanu (articol)

4 Oct 26
Răspunsul lui Maria Cecilia Nicu

"În schimb, noi știm cu cine ne punem... cu scriitorul Ion Lazăr da Coza. O altă biju…"

Sofia Sincă a răspuns Sep 30 lui Coțu

13 Oct 29

Insignă

Se încarcă...

Zile de naştere

Zile de naştere sărbătorite mâine

link-uri utile

REGULAMENT site

http://DIACRITICE.opa.ro/

descarcă AUTO CORECT!

http://DEXonline.ro/

Dicționar de SINONIME

Dicționar de RIME

Haiku, Tanka, Senryu...

Vă invităm să citiți și:

La ceas aniversar

Figuri de stil

Folosirea virgulei

Activitatea Recentă

Ion Lazăr da Coza a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog florilor de mai te-am dăruit a utilizatorului gina zaharia
cu 3 ore în urmă
Utilizatorului giurgiu maria îi place postarea pe blog Hâtra a lui Ion Lazăr da Coza
cu 4 ore în urmă
Utilizatorului giurgiu maria îi place postarea pe blog Culcuș pentru Chiț a lui Olimpia Sava
cu 4 ore în urmă
giurgiu maria a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Mama cailor a utilizatorului Rădița Răpeanu
cu 4 ore în urmă
Utilizatorului giurgiu maria îi place postarea pe blog Mama cailor a lui Rădița Răpeanu
cu 4 ore în urmă
Postare de log efectuată de Olimpia Sava
cu 4 ore în urmă
Olimpia Sava a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Frunză-n pom, cântând de dor a utilizatorului Olimpia Sava
cu 4 ore în urmă
Ion Lazăr da Coza a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Mama cailor a utilizatorului Rădița Răpeanu
cu 4 ore în urmă
Ion Lazăr da Coza a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog din blidul meu cu ofrande a utilizatorului paparuz adrian
cu 5 ore în urmă
Lui Mihaela Chitic i-a plăcut discuţia Chip ascuns a lui Mihaela Suciu
cu 5 ore în urmă
Utilizatorului Valeria Merca îi place postarea pe blog Atingere diafană a lui Alex Anghel
cu 5 ore în urmă
Valeria Merca a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Atingere diafană a utilizatorului Alex Anghel
cu 5 ore în urmă
Utilizatorului gina zaharia îi place postarea pe blog Poezia a lui Costel Zăgan
cu 7 ore în urmă
gina zaharia a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog florilor de mai te-am dăruit a utilizatorului gina zaharia
cu 7 ore în urmă
gina zaharia a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog florilor de mai te-am dăruit a utilizatorului gina zaharia
cu 7 ore în urmă
cu 7 ore în urmă
Lui Mihaela Suciu i-a plăcut discuţia Iubita Omului de Zăpadă a lui Tudor Cicu
cu 10 ore în urmă
Veronica P. L. a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog florilor de mai te-am dăruit a utilizatorului gina zaharia
cu 11 ore în urmă
Utilizatorului Veronica P. L. îi place postarea pe blog florilor de mai te-am dăruit a lui gina zaharia
cu 11 ore în urmă
Tudor Cicu a postat o discuţie
cu 12 ore în urmă

© 2018   Created by Ion Lazăr da Coza.   Oferit de

Embleme  |  Raportare eroare  |  Termeni de utilizare a serviciilor