Discuţiile lui Sofia Sincă (2,329)

Discuţii care au primit răspuns (1788) Răspunsuri Activitatea Recentă

"Ei... dragă Mihaela, după cum spune titlul e şi amar, nu numai dulce... Mulţumesc de…"

Sofia Sincă a răspuns Iun 8, 2012 lui Dulce-amar II

13 Mai 21, 2016
Răspunsul lui Giurgiu Silvia

"Impresionant... cu atât mai impresionantă cu cât accidente se întâmplă în fiecare mi…"

Sofia Sincă a răspuns Iun 8, 2012 lui Femeia cu ochi argintii

6 Iun 12, 2012
Răspunsul lui Dobrica Mariana

"Ei... să ştii că mi-am prins limba şi urechile şi tăt... dragă Mihaela. Nu te laşi p…"

Sofia Sincă a răspuns Iun 6, 2012 lui Sătucu lu’ tătucu

13 Aug 28, 2012
Răspunsul lui Mihaela Suciu

"Mirifică descriere a unei nopţi la Praga, plastică şi romantică. Uimesc multitudinea…"

Sofia Sincă a răspuns Iun 6, 2012 lui Noapte la Praga

4 Iun 6, 2012
Răspunsul lui Dobrica Mariana

"Am recitit cu plăcere textul tău, text ce ne poartă printr-o lume de vis, scrisă cu…"

Sofia Sincă a răspuns Iun 6, 2012 lui FATA DIN VIS

7 Aug 31, 2012
Răspunsul lui Irina Lucia Mihalca

"Am recitit cu aceeaşi plăcere şi entuziasm ca şi prima dată. Şi ori de câte ori voi…"

Sofia Sincă a răspuns Iun 4, 2012 lui Porunca

17 Feb 25, 2013
Răspunsul lui Ion Lazăr da Coza

"Draga mea Mihaela textul meu nu este nou decât pentru tine şi ceilalţi din site care…"

Sofia Sincă a răspuns Iun 4, 2012 lui Dulce-amar I

22 Sep 15, 2014
Răspunsul lui Sofia Sincă

"Mulţumesc de trecere şi aprecieri, Lisia şi mai ales mulţumesc pentru corecturi. Am…"

22 Sep 15, 2014

"Draga mea Vioelta va vei şi dulcele promis în titlu, dar va mai veni şi amar... Aşa…"

22 Sep 15, 2014

"Mulţumesc da Coza, încântată de trecere ta. Da, ştiu că de preferinţă sunt de evitat…"

22 Sep 15, 2014

Insignă

Se încarcă...

Zile de naştere

link-uri utile

REGULAMENT site

http://DIACRITICE.opa.ro/

descarcă AUTO CORECT!

http://DEXonline.ro/

Dicționar de SINONIME

Dicționar de RIME

Haiku, Tanka, Senryu...

Vă invităm să citiți și:

La ceas aniversar

Figuri de stil

Folosirea virgulei

DONATE

Pentru cei care doresc să susțină acest site, DONAȚII

la: RO82RZBR0000060016707555

titular cont: Lazăr Vasilisia (Raiffeisen Bank)

Donatori (nume sau pseudonim),

începând cu sept. 2018:

-  Calotă Rodica - 100 lei

Tudor Cicu - 300 lei

Valeria Merca - 300 lei

Nikol MerBreM - 500 lei

Sofia Sincă - 100 lei

Camelia Ardelean - 100 lei

- Electra - 200 lei

- Spartacus - 100 lei

Activitatea Recentă

Lui Giurgiu Silvia i-a plăcut discuţia Proza participantă la Concursul „Labirinturi”, ediția a V-a, 2018 a lui Sofia Sincă
cu 17 secunde în urmă
Utilizatorului Nikol MerBreM îi place postarea pe blog Crepuscul a lui Ionel Mony Constantin
cu 4 minute în urmă
Nikol MerBreM a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Să te-aud a utilizatorului Trandafirul
cu 5 minute în urmă
Nikol MerBreM a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Musca şi furnicuţa (fabulă) a utilizatorului Camelia Ardelean
cu 7 minute în urmă
Utilizatorului Nikol MerBreM îi place postarea pe blog Musca şi furnicuţa (fabulă) a lui Camelia Ardelean
cu 7 minute în urmă
Nikol MerBreM a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog baladela infarctului de lună a utilizatorului nicolae vaduva
cu 14 minute în urmă
Utilizatorului Nikol MerBreM îi place postarea pe blog baladela infarctului de lună a lui nicolae vaduva
cu 17 minute în urmă
Utilizatorului Nikol MerBreM îi place postarea pe blog poetul a lui Darie Giurgiu
cu 18 minute în urmă
Nikol MerBreM a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog poetul a utilizatorului Darie Giurgiu
cu 18 minute în urmă
Nikol MerBreM a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Bob de floare amară a utilizatorului Nikol MerBreM
cu 21 minute în urmă
Nikol MerBreM a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Bob de floare amară a utilizatorului Nikol MerBreM
cu 23 minute în urmă
cu 24 minute în urmă
cu 26 minute în urmă
cu 28 minute în urmă
cu 30 minute în urmă
cu 33 minute în urmă
cu 33 minute în urmă
cu 39 minute în urmă
cu 40 minute în urmă
cu 45 minute în urmă

© 2018   Created by Ion Lazăr da Coza.   Oferit de

Embleme  |  Raportare eroare  |  Termeni de utilizare a serviciilor