Discuţiile lui Ana C. Ronescu (118)

Discuţii care au primit răspuns (82) Răspunsuri Activitatea Recentă

"O poveste cu început aproape cuminte, precum răsfirarea unui album de amintiri, cu m…"

Ana C. Ronescu a răspuns Mar 20 lui Gramofonul

9 Sâmbătă
Răspunsul lui Mihaela Suciu

"Ultimul paragraf mi-a plăcut mult. :)"

Ana C. Ronescu a răspuns Mar 12 lui Cuie

2 Mar 12
Răspunsul lui Ana C. Ronescu

"Printr-o întâmplare, am fost cu puțin timp în urmă în Șimleu. M-am îndrăgostit, pe l…"

Ana C. Ronescu a răspuns Feb 19 lui O vacanță în... război

4 Feb 22
Răspunsul lui Corina Militaru

"„Te cațeri fără succes pe Everestul rațiunii tale și te prăvălești patetic în abisul…"

Ana C. Ronescu a răspuns Feb 19 lui Condamnare (fragment)

6 Feb 20
Răspunsul lui Giurgiu Silvia

"O poveste impresionantă, o despicare-n patru a firului unui gest, dacă nu firesc, ce…"

Ana C. Ronescu a răspuns Feb 19 lui Pâinea noastră cea de toate zilele (Premiul I la Concursul „Labirinturi”, ediţia a V-a, noiembrie 2018)

7 cu 23 ore în urmă
Răspunsul lui Nikol MerBreM

"Părerea mea, Mihaela, este că nu ar trebui să schimbi nimic, pentru că „accentul” ca…"

Ana C. Ronescu a răspuns Feb 12 lui Nu mă mai naște, mamă!

17 Feb 22

"Reacția tatălui din povestirea dumneavoastră mi-a amintit de serbarea lui Niculae, d…"

Ana C. Ronescu a răspuns Ian 12 lui La serbare

7 Feb 3
Răspunsul lui Ion Lazăr da Coza

"Mihaela, fiecare text al tău, o revelație! Luat cu binișorul spre comicul de situați…"

Ana C. Ronescu a răspuns Dec 17, 2018 lui Puzzle

22 Dec 17, 2018

"Doamna Olimpia Sava, cu toată considerația pentru versurile dumneavoastră, nu mi se…"

Ana C. Ronescu a răspuns Dec 17, 2018 lui Bastardul

5 Dec 17, 2018

"Dragă Mihaela, am citit azi-noapte (pe la 3 00) provocarea din comentariul tău și am…"

Ana C. Ronescu a răspuns Nov 28, 2018 lui De gustibus...

13 Ian 3

Insignă

Se încarcă...

link-uri utile

REGULAMENT site

http://DIACRITICE.opa.ro/

descarcă AUTO CORECT!

http://DEXonline.ro/

Dicționar de SINONIME

Dicționar de RIME

Haiku, Tanka, Senryu...

Vă invităm să citiți și:

La ceas aniversar

Figuri de stil

Folosirea virgulei

Activitatea Recentă

Utilizatorului gina zaharia îi place postarea pe blog Sfori a lui Nikol MerBreM
cu 1 oră în urmă
Utilizatorului Vasile Burduşa îi place postarea pe blog răbdarea fierberii s-o tac a lui LUMINITA SCOTNOTIS
cu 8 ore în urmă
Postare de log efectuată de Darie Giurgiu
cu 11 ore în urmă
Utilizatorului Vasile Burduşa îi place postarea pe blog Moartea se-odihnește-n boz - pamflet a lui Gabriel Cristea
cu 12 ore în urmă
Mihaela Suciu a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog floare a utilizatorului nicolae vaduva
cu 13 ore în urmă
Laura Cozma a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog surpare a utilizatorului Laura Cozma
cu 13 ore în urmă
Utilizatorului Vasile Burduşa îi place postarea pe blog floare a lui nicolae vaduva
cu 18 ore în urmă
Utilizatorului Vasile Burduşa îi place postarea pe blog ..... a lui paparuz adrian
cu 19 ore în urmă
Utilizatorului Nikol MerBreM îi place postarea pe blog Candela cu cerneală a lui gina zaharia
cu 21 ore în urmă
Utilizatorului Nikol MerBreM îi place postarea pe blog Fabula impertinenţei a lui Ionel Mony Constantin
cu 21 ore în urmă
Utilizatorului Nikol MerBreM îi place postarea pe blog spre când eram a lui LUMINITA SCOTNOTIS
cu 21 ore în urmă
Nikol MerBreM a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog spre când eram a utilizatorului LUMINITA SCOTNOTIS
cu 21 ore în urmă
Veronica P. L. a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog aer bolnav a utilizatorului Veronica P. L.
cu 21 ore în urmă
Veronica P. L. a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog aer bolnav a utilizatorului Veronica P. L.
cu 21 ore în urmă
Utilizatorului Nikol MerBreM îi place postarea pe blog Curajul şi erezia de-a fi om normal a lui Costel Zăgan
cu 21 ore în urmă
Utilizatorului Nikol MerBreM îi place postarea pe blog Numărătoarea inversă a lui Suchoverschi Gheorghe
cu 21 ore în urmă
Utilizatorului Nikol MerBreM îi place postarea pe blog surpare a lui Laura Cozma
cu 21 ore în urmă
Utilizatorului Nikol MerBreM îi place postarea pe blog aer bolnav a lui Veronica P. L.
cu 21 ore în urmă
Nikol MerBreM a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog aer bolnav a utilizatorului Veronica P. L.
cu 21 ore în urmă
Nikol MerBreM a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Zăpada mieilor a utilizatorului Gabriel Cristea
cu 21 ore în urmă

© 2019   Created by Ion Lazăr da Coza.   Oferit de

Embleme  |  Raportare eroare  |  Termeni de utilizare a serviciilor