Discuţiile lui Gabriela Grădinariu (317)

Discuţii care au primit răspuns (250) Răspunsuri Activitatea Recentă

"Frumos, frumos! Am admirat migala căutării celor mai potrivite nuanțe, ingeniozitate…"

Gabriela Grădinariu a răspuns Sep 14, 2015 lui Mâine te tai!

17 Sep 28, 2015
Răspunsul lui Ioniţă Gabriela

"Interesantă evocare, mi-a plăcut!"

Gabriela Grădinariu a răspuns Aug 24, 2015 lui A

5 Sep 5, 2015
Răspunsul lui Ion Lazăr da Coza

" Din pricepere stilistică și inteligență emoțională  s-a ivit un rotund cald ce-ți î…"

Gabriela Grădinariu a răspuns Aug 17, 2015 lui Tu, Ană, tu…

16 Aug 29, 2015
Răspunsul lui Ioniţă Gabriela

"Ce frumos! Atinsă din nou, e poezia mea preferată din totată scrierea Blandianei...…"

Gabriela Grădinariu a răspuns Iul 22, 2015 lui CUVINTELE ŞI ETERNITATEA

7 Aug 18, 2015
Răspunsul lui Vasilisia Lazăr (da Coza)

"Ce frumos, mi-a mers direct la suflet! Am simțit că scrii despre zbuciumul meu inter…"

Gabriela Grădinariu a răspuns Iul 22, 2015 lui CALEA SPRE FERICIRE

5 Iul 22, 2015
Răspunsul lui Ana-Cristina Popescu

"Aș mai spune și eu ceva, dar ce, Sofy a zis totul atât de bine! Felicitări!"

Gabriela Grădinariu a răspuns Iul 22, 2015 lui Dezlegarea

7 Sep 6, 2015
Răspunsul lui Ion Lazăr da Coza

" Meșteșugit portret al  străbunicului! Transpare în fiecare pasaj respectul, nu dege…"

Gabriela Grădinariu a răspuns Iul 22, 2015 lui Amintiri de peste Dunăre

9 Oct 1, 2015
Răspunsul lui giurgiu maria

"Minunată proză! În maniera lui Laurențiu Fulga, un puzzle îmbinat remarcabil! Alunec…"

Gabriela Grădinariu a răspuns Iul 21, 2015 lui Puzzle

20 Dec 10
Răspunsul lui Mihaela Suciu

"Textul unui om frumos, m-a încântat!"

Gabriela Grădinariu a răspuns Iul 7, 2015 lui PLACEREA DE A SCRIE

10 Iul 7, 2015
Răspunsul lui Gabriela Grădinariu

"Sunteți fabulos, încă mai râd. Numai un dăruit poate plămădit un text la capătul căr…"

Gabriela Grădinariu a răspuns Iun 3, 2015 lui OSSERVATORE ROMANO

9 Iun 4, 2015
Răspunsul lui Ionel Mony Constantin

Insignă

Se încarcă...

Zile de naştere

Zile de naştere sărbătorite astăzi

Zile de naştere sărbătorite mâine

link-uri utile

REGULAMENT site

http://DIACRITICE.opa.ro/

descarcă AUTO CORECT!

http://DEXonline.ro/

Dicționar de SINONIME

Dicționar de RIME

Haiku, Tanka, Senryu...

Vă invităm să citiți și:

La ceas aniversar

Figuri de stil

Folosirea virgulei

Activitatea Recentă

Utilizatorului Valeria Merca îi place postarea pe blog Colindul poetului a lui Costel Zăgan
cu 9 ore în urmă
Valeria Merca a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Colindul poetului a utilizatorului Costel Zăgan
cu 9 ore în urmă
Valeria Merca a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Un strop de tinerețe a utilizatorului Valeria Merca
cu 9 ore în urmă
Valeria Merca a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Un strop de tinerețe a utilizatorului Valeria Merca
cu 9 ore în urmă
cu 9 ore în urmă
Utilizatorului Vasile Burduşa îi place postarea pe blog Atingere diafană a lui Alex Anghel
cu 13 ore în urmă
Utilizatorului Vasile Burduşa îi place postarea pe blog Poezia a lui Costel Zăgan
cu 14 ore în urmă
Ion Lazăr da Coza a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog origini a utilizatorului Ana C. Ronescu
cu 14 ore în urmă
Utilizatorului Laura H. îi place postarea pe blog Trăiesc a lui Lenuş Lungu
cu 14 ore în urmă
Utilizatorului Laura H. îi place postarea pe blog iarna pe la prânz a lui gina zaharia
cu 14 ore în urmă
Utilizatorului Laura H. îi place postarea pe blog Versuri pictez a lui Gabriel Cristea
cu 14 ore în urmă
Utilizatorului Laura H. îi place postarea pe blog Un strop de tinerețe a lui Valeria Merca
cu 14 ore în urmă
Ana Cîmpeanu a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog iarna pe la prânz a utilizatorului gina zaharia
cu 17 ore în urmă
Utilizatorului Ana Cîmpeanu îi place postarea pe blog iarna pe la prânz a lui gina zaharia
cu 17 ore în urmă
Ana Cîmpeanu a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Homless a utilizatorului Ionel Mony Constantin
cu 17 ore în urmă
Ana Cîmpeanu a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Versuri pictez a utilizatorului Gabriel Cristea
cu 17 ore în urmă
Ana Cîmpeanu a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog atunci, acum a utilizatorului nicolae vaduva
cu 17 ore în urmă
Utilizatorului Ana Cîmpeanu îi place postarea pe blog atunci, acum a lui nicolae vaduva
cu 17 ore în urmă
Ana Cîmpeanu a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Scrisoare de la Moş Crăciun a utilizatorului Ionel Mony Constantin
cu 17 ore în urmă
Ana Cîmpeanu a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Un strop de tinerețe a utilizatorului Valeria Merca
cu 17 ore în urmă

© 2018   Created by Ion Lazăr da Coza.   Oferit de

Embleme  |  Raportare eroare  |  Termeni de utilizare a serviciilor